Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

ARI50

Nedávno jsem viděl hodně podobny film ale aby mě tak moc zaujal se nestalo hlavně nezávazně je výborná romantická komedie se vším všudy, hudba skvěla, Kutcher a Natalie Portman výborní nádherná dvojička nechyběl ani menši humor já se náramně bavil. Strašně pomalu film mi utíkal a to bylo na to nejlepší.. ()

Necrotongue

Ve filmu jsem si našel opravdu jen několik scén, u nichž jsem se zasmál, ale různá klišé se tu přímo nahromadila. Tvůrci tuto romantickou komedii vystavěli stejně předvídatelně, jako se točily akční filmy na začátku devadesátých let (Kladný hrdina s výbornými znalostmi bojových umění zdolá kdekoho, aby ve finálním souboji krutě trpěl a nakonec slavně zvítězil). Od začátku bylo jasné, kdo s kým skončí, ale chvíli se dělalo, že nic nebude, pak to už už vypadalo, že to bude v pohodě, ale nečekaně došlo k roztržce, aby mohl proběhnout srdceryvný závěr. Největší problém pro mě představovalo to, že jsem měl pocit, že se vlastně neděje nic zajímavého, takže jsem se dost nudil. ()

becki_tu

Natálka s Ashtonem jsou fajn, ale jinak film stěží dosahuje žánrového průměru. Podobných námětů, potažmo filmů jsou stovky a pokud se nepřijde s něčím alespoň trochu originálním, je zle. Fanoušky Natálky neodrazuju, ale ostatní bych si dovolil varovat před ukecanou nudou bez osobitého humoru a hlubší romantiky. ()

Chickenka

Naprosté zklamání a to toho trailer sliboval mnohem víc.Ukázka, že Ashton Kutcher vážně neumí hrát. Výkon Natalie se ztrácí v rádoby vtipných scénách. ()

Lucasion

Hlavně ať se nezamilujem! Velmi solidní komedie, která zpracovává téma zda si kluk a holka můžou užívat sex aniž by se do sebe zamilovali. Samozřejmě to dlouho nevydrží a jeden z nich lásce podlehne. Kdo? To už vám neprozradím. Krásná Natalie Portman a sympatický Ashton Kutcher se pro tyto role hodí velmi dobře. Humoru zde není moc. Tak nějak vcelku přiměřeně. Předvídatelný happy end podtrhují dojemně zvládnuté romantické scény. Prima snímek na sobotní večer. :-) ( 58 procent ) ()

Morholt

Možný spoilery. On chce sex, ona chce sex, on se do ní zabouchne, ona se do něj zabouchne, on chce víc než sex, ona ne, pak to celej film řešej, aby nakonec ona chtěla taky víc než sex a všechno dobře dopadne. Nebejt Natalie, tak se na to nejspíš ani nekoukam, ale právě ona je v téhle roli jak pěst na oko. Může být Mathildou, Padmé nebo Annou Boleynovou, ale rozhodně ne hrdinkou romantický komedie. Čekal jsem hodně a těšil jsem se, ale bohužel se dostavila totální deziluze. 30% ()

N.Strauber

Slušná romantická komedie, která nenudí, párkrát pobaví, párkrát donutí zdvihnout obočí... Každopádně toto, zvlášť po zhlédnutí Černé labutě, není role pro Natalii Portman. ()

EXpenza

Film na domácí pohodu ve dvou. Určitě nezklame ani nějak famozně nepřekvapí. Je to klasika na večer co hodí úsměv na tvář :) P.S. Jedna z nejrozporuplnějších rolí Natalie Portman :) ()

Handle

No, tak já nevím, Natalie Portman se mi do role nehodila, ač je to výborná herečka a Ashton Kutcher docela jo, ač to žádný velký herec není. O hvězdu níž než podobný snímek Kamarád taky rád, prostě neurazí, nenadchne. Vtipné to moc nebylo, nic nového také ne, přesto ale koukatelný průměr. 2,5*. ()

Kamca_

Tenhle film mi moc nesedl. Asi jsem na to neměla koukat v CZ dabingu. Byl hrozný. Docela jsem se nudila. Podle ukázek jsem očekávala víc. Chvílema mi to přišlo docela trapný. Škoda. Od herců jako je Ashton a Natalie jsem čekala lepší výkony. A tyhle témata typu každej s každým nejsou moc pro mě. 40%. ()

ScarPoul

Ivan Reitman nie je fušer. Jeho filmy sú vždy zaujímavé a vždy majú svoje silné, alebo slabé miesta. Jedinou jeho chybou ako režiséra je - že je natoľko neoriginálny, že vo väčšine jeho filmov cítite, nevyžitý potenciál. No Strings Attached je ale o niečom úplne inom. Film je typickým romantickým príbehom, tak ako ho poznáme. Nejedná sa o žiadnu svetobornú zápletku, od začiatku vieme ako to skončí, a predsa je z neho cítiť určité čaro. Jednak je to skvelou dvojicou Portman a Kutcher, ktorý si skvelo sekundujú a skvelo im to na plátne sekne - ale aj veľkou snahou o prirodzenosť. Čo je vidieť hlavne v emotívne ladených scénach, ktoré naozaj majú emocionálny podklad, ktorý presahuje až za plátno. Kupodivu my nevadil ani koniec - ktorý v podobných filmoch naozaj neviem vystáť. Celý film funguje tak ako má. Na nič sa nehrá, herci sú prirodzený, všetky línie sú ukončené, humor správne načasovaný - ak chcete stráviť so svojou polovičkou romantický večer, neviem si predstaviť zo súčasnej filmovej ponuky lepší film. Záleží samozrejme na to k akému typu divákom patríte. Ak nemáte radi podobné filmy, ťažko v tomto nájdete uspokojenie. Dôležité je ale povedať, že toto je po dlhom čase Reitmanov prvý film, ktorý je spracovaný - aspoň podľa môjho vkusu a toho čo od filmu očakávam - nadpriemerne dobre. ()

Fleur6

Prvá hodina skvelá zábava, potom bežné vzťahové nudné záležitosti, celkový výsledok krásne 4*, čo je na romantické komédie skutočne special. Takže s filmom spokojnosť a chcem takú tortu, čo dostal Ashton k narodkám. ()

Borrtex

Tak mi vyližte. Mně se tyhle slaďárny prostě líbí. A co jako?! Náš národnostní bratr Ivánek Reitman to zvládl na perfektní. Naprosto bezchybná romantická komedie, která tedy mimo jiné naprosto dokonale sedí do vzorce mnoha dnešních vztahů, které končí třeba právě proto, že holka chce přátelství, přestože někde v nitru sebe sama je zamilovaná, ale kvůli svých vysoce opodstatněných důvodů chce prostě kurva zůstat jen kamarádkou! No a pak samozřejmě brečí, že ho ztratila. Naštěstí, protože jsme v Hollywoodu, to všechno nakonec dobře dopadlo! Tak to má být! Luxusní slaďouš s úžasnou Portman!! (i Ashtonem)! ()

Martinibaby

Snad nemusím zdůrazňovat, že ani ne po první půlhodince filmu už člověk ví, jak to všechno 'dopadne'.. Ale i tak je čas od času hezký si nechat hodinu a půl nalhávat, že to takhle v životě funguje, no ne? :) Autosugesce hory přenáší a na Natalie a Ashtona se tak hezky koukalo, bohužel víc než tři pěkné (nicméně klišoidní) hvězdičky ze sebe nevymlátím. ()

Dale

Natálke a Kačerovi to ako páru vôbec nefunguje, chémia 0 bodov a o romantiku tu vlastne aj tak veľmi nejde, až na pár minút na konci filmu. Celé to je také nesúrodé a nie príliš zábavné. 50% ()

MoiJe

Ked jedna postava hovori "I don't know, why I wasted so much time", uplne sa s nou stotoznujem. Film nema poriadne cim zaujat, nie je nijak vtipny a je dlhy. Az tak, ze je skoro otravny a teda neposluzi ani ako prijemny relax. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman