Stejně jako kdysi, je i dnes centrem dění rodinky hala a kuchyně, kde se všichni potkávají a řeší s humorem sobě vlastním všechny trable i vážnější kolize. Nebo, a to je novinka, se scházejí v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na "tropy". Pěstuje tam orchideje, které by mu mohl závidět i slavný detektiv Nero Wolf. V tropech se většinou odehrávají všechny tajné rodinné porady. Teď se například řeší problém: Jak se zbavit hodné, ale příliš zvědavé sousedky? Nebo jak dopadli Zdeněk a Káča na tanečních kurzech pro pokročilé? Soužití několika generací tak přináší mnoho dalších kuriózní situací. (TV Nova)

E lan

Propadák televizní zábavy, žádný humor, polopatické náznaky vtipů a téměř žádný příběh. Konec je pak tak americký, že by se za to ani nejstupidnější americká komedie nemusela stydět. Jedna * za herecké obsazení, které ale nedostalo adekvátní šanci... ()

merlik

Vtipu některé scény mnoho nepobraly, vyslaly SOS k výborným hercům a film byl díky nim zachráněn. Odřené vyčerpané tři hvězdičky. ()

hero_bk

Jedna velká reklama v ne moc vtipném sitcomu. Ne, že bych se občas nezasmál, ale od filmu, kde ustupuje vtipu i děj, bych se chtěl zasmát mnohem, ale mnohem víc. A to Náhlovskýho a tu malou rozmalenou Američanku si vážně mohli odpustit. ()

Chamyl

Čistě kvůli sympatiím a sentimentu vůči Fan Vavřincové dávám dvě hvězdičky, jinak by to bylo docela nudné i jako televizní inscenace na nedělní odpoledne. A navíc ten otravný produkt placement :-( ()

topi80

Nevím, jaký jsem měl důvod dávat před mnoha měsíčky 2 hvězdičky, ale doufám, že jsem si to dobře rozmyslel. Nyní jsem zahlédl kousek v televizi a kdybych nebyl líný, už je tam místo těch hvězdiček odpad. Křečovité, trapné, nevtipné. ()

TSZ odpad!

Jako fanda původního seriálu musím gratulovat např. paní Medřické a panu Cupákovi k tomu, že se jim podařilo včas zemřít a nemuseli účinkovat v téhle kolaboraci. Snad nejhůř mi bylo při sledování některých hereckých kreací, které evidentně měly odkazovat k původní herecké sestavě, protože vykopat mrtvolu paní Medřické a následně ji znásilnit by patrně bylo milosrdnější. ()

xxlch

Jako hodně volné pokračování je to na jedno shlédnutí.Nechápu proč je však televizní inscenace -skoro sitcom- brána jako filmík.Skvělé výkony zde podává stará garda-Hanzlík,Štěpánková a Kolářová.Kdo zná starý černobílý seriál,toho todle nijak neurazí a hezky zavzpomíná. ()

Jara_II

Na kino samozřejmě ne, lituju těch co na to tehdy šli. Docela zklamání je to ale i v rámci televizní tvorby, tohle totiž opravdu mohlo být důstojné pokračování. Jenže krom ústředního tria mě herecky nikdo nezaujal, spíš naopak mnohdy vadil... vlastně většinou vadil. A ještě jedna věc. Product placement, tedy forma reklamy, která by, pokud se správně udělá, neměla divákovi vadit, co víc, všímat by si ji měl snad jen podvědomě, je zde dohnaná ad absurdum. Je to zde přehnaný až do takové míry, že okolo reklamy se točí celé díly - viz. střecha Bramac. To že Konvalinková třikrát za díl mává letákem slev od Penny se ale pro určitou cílovou skupinu lidí stane kultovní .. bohužel. ()

Detak

Vcelku pohodová komedie o jedné rodince, která dokáže pobavit zejména lehkostí, se kterou je příběh podáván a rozvernou atmosférou. Žádnej trhák to není, ale pro klidný večer s lehkou komedií to stačí. Nakonec na třech hvězdách, zacož může i hláška: "Copak tam chceš chytit ňákou práci? Pamatuj si: kdo uteče, nepracuje!!" :-) ()

Bigfuckman

Režisér si asi mylel, že když naverbuje starou honoraci protagonistů původního sériálu a nabalí na ně nové (ne) herce jako třeba Poláška, že má úspěch zaručen. Bohužel vtip a glanc utonul kdesi dole v kanalizaci a herci zde nepředvádějí nic jiného než tragikomedii. Než točit tenhle shit a nabalovat se na staré slávě, to si radši Kleine běž točit Hříchy pro pátera Knoxe po 20 letech abys nahradil zvratky exkrementem. ()

ostravak30

Ach jo...někdy si říkám, vlastně poslední dobou dost často, to opravdu nemají čeští scénáristé a producenti a vůbec tvůrci vlastní nápady, že musí stále častěji kopírovat nápady staré? Humoru málo, komických situací ještě méně. Možná měly být komické, ale působí spíše trapně. Co naplat, že herci jako J. Hanzlík či J. Štěpánková nebo D. Kolářová jsou skvělí a jejich kvalita je nadmíru vysoká? Když je příběh hrozný ani kvalita umělců nemusí nic zachránit. Může, ale v tomto případě nezachraňuje. To co působilo kdysi v černobílé Takové normální rodince zkrátka už dnes nepůsobí. Protože je jiná doba a dceruška s vraždícími sklony po babičce už prostě není tak zábavná. ()

Uberlord odpad!

Pokud takový film vznikne s tím, že na prvním místě je product placement. Tak by vznikat vůbec neměl. Je pro mě až nepochopitelné, čeho všeho jsou schopni se čeští filmaři dopustit... Jinak typicky trapná, česká komedie posledních desetiletí. ()

Pitryx

No, beru to tedy na milost, ačkoli jsme poprvé spíše zuřil a nehodnotil. Podruhé jsem se občas pousmál a nyní jsem se na to podíval naposledy. Konstatuji, že když to nesrovnávám se seriálem, dá se na to jakž takž dívat. Jako inscenaci tomu tedy dám tu třicítku s tím, že občas se zasmát dá. Ale skutečně jen občas a v žádném případě to nesmíte srovnávat.  30 % ()

Saljack odpad!

Dušan Klein je fakt umělec v každém směru. Nenavazující události připomínající povídky nikam nesměřující děj. Prostě si to jenom tak plyne. Je to celý jedna neskutečná nuda s hrozně křečovitou srandou. Kolářová hraje opět stejnou roli, silně pochybuji, že umí také nic jiného. Herci o kterých sem si myslel, že jsou dobří u mě naprosto klesli. Na tohle jít do kina, tak po 5 minutách odcházím. ()

klichem odpad!

Byt tvorcom tohto fimlu - zahrabem sa od hanby niekde pod zem. Nic vtipne som tu nezaregistrovala ani zdaleka, takze o komedii sa neda ani diskutovat. Je to len trapny a staromodny pokus o film - takze ani filmom sa to neda nazvat. Scenar - 0, format - 0, herci -0. ()