Stejně jako kdysi, je i dnes centrem dění rodinky hala a kuchyně, kde se všichni potkávají a řeší s humorem sobě vlastním všechny trable i vážnější kolize. Nebo, a to je novinka, se scházejí v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na "tropy". Pěstuje tam orchideje, které by mu mohl závidět i slavný detektiv Nero Wolf. V tropech se většinou odehrávají všechny tajné rodinné porady. Teď se například řeší problém: Jak se zbavit hodné, ale příliš zvědavé sousedky? Nebo jak dopadli Zdeněk a Káča na tanečních kurzech pro pokročilé? Soužití několika generací tak přináší mnoho dalších kuriózní situací. (TV Nova)

Marsik

Původní seriál z roku 1971 "Taková normální rodinka" jsem nikdy neviděl, ale slýchával jsem, že je dobrý. A tak jsem se těšil, jaké vtipné příběhy a situace nám naservíruje film. Bohužel jsem se moc nebavil, pár úsměvných momentů tu sice bylo, ale rozhodně se jednalo o silný podprůměr. Nebudu to natahovat...35% ()

Tryskomyš

Bohužel to moc nepřipomíná Takovou normální rodinku. Mělo to být totiž pokračování. Jediné co to z ní má, je obsazení osob. ()

ivishka odpad!

Stupidní česká snaha udělat z takové legendy jako je seriál Taková normální rodinka naprostou slátaninu. Herecká snaha absolutně žádná - ti nejlepší už jsou po smrti. Dokonce takový brak nezachrání ani Lenka Vlasáková. Tady dokonce ani nejde o soužití několika generací, ale o výčet neopakovatelných situací, které v barevném provedení s moderním českým "humorem" dodává filmu nezdolně d**ilní aroma. Remake, který se tváří jako jedna zbytečně dlouhá epizoda. Zatímco herci nebo někdo výše postavený si na tom namastil kapsu tak já jsem cítila při filmu jak viditelně stárnu a psychicky strádám. Největší třešní na dortu je, jak celá rodina "oslavuje" narozeniny a nahoře si mladá Vondrcha s Poláškem užívají a to její herectví mě málem stálo mentální zdraví. ()

blackrain

Tenhle film se do kina vůbec nehodí. Raději měl běžet v TV v neděli večer. Vadila mi ta do očí bijící reklama, ale dnešní filmy se zřejmě bez ní asi neobejdou. Škoda, že nepoužili jediný exteriér. Alespoň jeden by přispěl k celému oživení filmu. Josef Polášek hraje konečně seriózní postavu a ne nějakého lehce opožděného blbečka. Jana Štěpánková s Jaromírem Hanzlíkem a jim sekundující Kolářová mají co dělat, aby celý film na svých bedrech utáhli. ()

rt12

Zlý sen! Scénář, režie, kamera, vše stálo za ,,zdrávas královno". To vše, ovlivnilo výkon herců, kteří se ztráceli v rádoby vtipných replikách, chvílemi působili až trapně. Jednu hvězdu za to, že si vážím starých hereckých matadorů, kteří chtěli vrátit čas a měli dobrou vůli, ovšem to nestačilo. ()

slunicko2

Tak vy jste mi dovolili pejska? 1) 41letá Lucie Konečná dodala telenovelový šarm, 93letá (!) Fan Vavřincová scénář. 71letý Dušan Klein poskytl zkušenou řemeslnou ruku, 27letý Ondřej Brzobohatý podmanivou hudbu. Product placement realitky, pribináčku a obchodního domu pak mile doplnil tuto perlu české filmové tvorby 21. století. Stručně řečeno - vzniklo něco jako Kameňák 1...i s tím pokladem. 2) On tedy ani originál z roku 1971 za moc nestojí, ale takové pokračování si fakt nezasloužil. ()

topi odpad!

OMG!! Nestačím zírat, kam až se česká zábava může posouvat. Tohle je něco příšernýho a tak stupidního, že na to NELZE koukat!! Dušan Klein je už bohužel senilní dědek a tuhle bezduchou krávovinu jistě natočil pod silnými sedativy. Tohle je ostuda a zneuctění kultovního seriálu Taková normální rodinka ze sedmdesátých let. Hanba, blít! Nechápu, jak se někdo může bavit sledováním takové kokotiny. ()

*Elfík*

Horákovi? Né! Prostě jenom Rodinka... Na tenhle film jsem šla z donucení, jiné prostě byly zabrané a vzepřete se sedmi lidem, kteří chtějí jít do kina na tohle, že?! Už při úvodních titulcích jsem si myslela, že to bude strašná blbina i tam, kde puberťačka schází po schodech a dívá se, jestli ji někdo nepozoruje. A to stylem ,,kuk dolů, kuk doprava, doleva a pro jistotu taky nahoru...' Ale potom to začalo být celkem zajímavé a dokonce i VTIPNÉ! Opravdu... Všechny příběhy jsem prožívala s nimi a musím říct, že jsem byla dost překvapená... Ovšem nemůžu si odpustit to zklamání (i když očekávané), že tento film se opravdu nehodí na plátno, ale hezky do televize a formou seriálu. A byl by lepší, než Ulice a spol... :) ()

dyfur

no slabý odvar "prvej rodinky" ,ale vďaka i za to .... návrat niečoho dobrého-starého-aspoň trocha.... i keď tá americká tématika bola ozaj násilná - noví herci slabí... tri hviezdy ()

Linda.csfd

Díky dobrým hercům se na to dalo v pohodě koukat, akorát jsem byla úplně ztracená, co se týká postav a jejich příbuzenských vztahů. Vlastně ani na konci filmu, jsem v tom neměla jasno. Podle mě to chtělo méně postav a více rozvinout jejich charakter. ()

Taninaca

Alespoň jednu hvězdu zachránili Jaromír Hanzlík a Jana Štěpánková. Možná by byly hvězdičky dvě, kdyby se film vysílal v neděli večer v televizi, jít na film do kina, litovala bych peněz. Prosím, už žádná pokračování starších filmů a seriálů! Nebo spíš - už žádná pokračování! ()

rakovnik odpad!

Jak může film, který se odehrává v jedné studiové místnosti, vůbec jít do kin? A proč někdo točí takové trapné slátaniny? ()

Yorkcz

Tento film mi nepřipomíná jako film ale spíš děj v nějakém divadle..... Všechno se děje na jednom místě!!!!!! ()

zette odpad!

Jak by lidi nad sedmdesat let nemeli sedat za volant, tak by nemeli usedat ani do reziserskeho kresla. Katastrofalni film uplne o nicem. A predstava plneho domu me desi vice nez Freddy Krueger. ()

pakobylka odpad!

Můj ty smutku ! To je humor ?!? Jedná se patrně o nějakou prazvláštní odrůdu, vyšlechtěnou speciálně pro oduševnělé 21. století. A já jakožto vzpurný a nepřizpůsobivý jedinec zrozený v zapšklém a přízemním století minulém nejsem schopna změnit své zkostnatělé, vpravdě prehistorické názory a plně docenit jeho všestranné kvality. Nicméně moje obzory se přece jenom o kousíček rozšířily: Až dosud jsem neměla tušení, že může existovat ještě HORŠÍ filmový počin vztahující se k mé oblíbené "Takové normální rodince" (1971) nežli verze Patrika Hartla z roku 2008 ... bohužel v rámci hodnocení neexistuje něco jako dvojitý "odpad". ()

Riley

Pardon, ale tenhle film je fakt sračka! :) Hvězdička snad jedině za to, že ke konci už se to dalo i přežít. ()

Loki81 odpad!

Neco tak zbytecneho, nevtipneho a trapneho jsem dlouho nevidel. Nabuseno ceskym hereckym 'vykvetem' ... vysmech divakum. ()