Stejně jako kdysi, je i dnes centrem dění rodinky hala a kuchyně, kde se všichni potkávají a řeší s humorem sobě vlastním všechny trable i vážnější kolize. Nebo, a to je novinka, se scházejí v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na "tropy". Pěstuje tam orchideje, které by mu mohl závidět i slavný detektiv Nero Wolf. V tropech se většinou odehrávají všechny tajné rodinné porady. Teď se například řeší problém: Jak se zbavit hodné, ale příliš zvědavé sousedky? Nebo jak dopadli Zdeněk a Káča na tanečních kurzech pro pokročilé? Soužití několika generací tak přináší mnoho dalších kuriózní situací. (TV Nova)

Snake.Charmer

Herecký ansámbl zachraňuje film před odpadem. Párkrát jsem se i zasmál. Ale opravdu jenom párkrát. Od komedie, v které není nic co by se dalo nazvat příběhem a v které jde v podstatě jenom o vršení "vtipných" dialogů, bych prostě čekal větší nápor na bránici. A ten televizní look samozřejmě Rodinku také sráží ještě o trochu níž, takové filmy se prostě na velké plátno dle mého názoru nehodí. ()

mh.mail

20% - Hloupé tlachání bez humoru. Taková normální rodinka Fan Vavřincové byla ukázkou toho, že i sitkom se dá udělat vtipně a inteligentně. Toto pokračování je ukázkou toho, že bez invence nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, ani když máš k dispozici všechny žijící pamětníky. Špatné. Dušan Klein natočil asi pět filmů, které za něco stály (první tři díly Básníků + Dobří holubi se vracejí a Vážení přátelé, ano), a jeden zajímavý seriál (Hříchy pro pátera Knoxe). Zbytek jeho tvorby nestojí za moc. ()

Bozvav

Snaha o navázání na veleúspěšnou seriálovou kmedii se příliš nepovedla. Dlužno dodat, že ani Fan Vavřincové. Prostě tyto dodělávky už nikdy nejsou ono. Nicméně shlédnout se to dalo vcelku v pohodě. Za mne dvě hvězďule. ()

IvcaG

Já neříkám, že je tohle něco světoborného, ale ta lehkost s jakou si ústřední trio užívá ty role je úžasná ()

JirKrato

Asi nepatřím mezi nedočkavce.... :) podle mého nemá tenhle film v kinech co pohledávat. Podle mého příjemná televizní povídka, něco jako delší příběh z bakalářů, který uvidíte jednou a díky tak jednoduchému ději Vás film nenapadne znovu vytáhnout. Jinak nutno dodat že hlavní herci hráli očekávatelně tedy velmi dobře ostatně jinak by to šlo do odpadu. ()

JanKukulín odpad!

Bohužel...jedna velká servírovaná reklama firem Bramac či tolik oblíbené koňské masti, u které nám tvůrci dokonce nezapomenou přečíst i příbalový leták...hnůj nejvyššího kalibru ()

Huguette

Na původní Takovou normální rodinku nedám dopustit. Byla nádherně napsaná, vtipná, milá, hravá...ale to,co jsem viděla dnes večer - to nebyl vtip vyplývající ze situace, ale to byly násilně slepované, rádoby vtipné, ale bohužel kvůli tomuto způsobu podání trapně vyznívající, hlášky a situace. A chemií posedlá slečna mi připadala herecky těžce nedostatečná. A bohužel až nevkusně působí vykrádání, či spíš připomínání nesmrtelných hlášek z původního seriálu. Stejně hloupě a lacině se tomu tak dělo i v pokrčování klasiky Sněženky a machři. Prostě smutné, jak se dá nádhera, jako byla Taková normální rodinka - řekla bych - až ztrapnit. Toto pokračování mi přijde opravdu neuctivé k původní předloze. ()

Luczynkaaa

Včera jsem navštívila kino a film Občanský průkaz. Řekla jsem si, že se třeba Češi dali trochu do sebe a začínaj tvořit něco pořádnýho. Ale dnešní večer, dnešních 90 minut strávených v kině mi opravdu otrávil den. Film absolutně o ničem. Dlouho jsem se rozmýšlela, zda dám 1 hvězdičku nebo odpad. Nakonec dávám 1*. Za co? Za pár vtipných scén, které tu byly. Ještěže máme v Liberci týden filmy za 50,- a já nemusím tolik litovat za vyhozené peníze;) Jsem zklamaná a tímto mě opět Češi přesvědčili, že se výš vyšplhat neumějí. ()

radaza

Taková normální rodinka se mi líbila o chlup víc...a to je co říct, protože to nebyla žádná sláva. Tady je děj jakási skládanka scének. Vše postrádá šarm původního seriálu, je to něco mezi trapnou českou reklamou s těmi milými tvářemi, co známe z televize, a Bakaláři. S filmem to nemá moc společného. ()

dainio odpad!

Velmi sporadicky vypínám film před koncem (ať už je to sebemenší sračka). Zde jsem ale udělal vyjímku. Stačila mi hodina. Fakt, že jo. Nudné, trapné, krkolomné, nic-neříkající a hlavně úplně zbytečné zmodernizování slavného seriálu. Nechápu to. Pokud u žánru komedie, se člověk ani jednou nezasměje, tak je asi někde problém. Nemůžu pochopit, jak se k něčemu takovému dostal Dušan Klein a už vůbec nerozumím faktu, že se řada výborných českých herců, zaprodala k takovému omylu. Je to dozajista jeden z nejhorších porevolučních filmů, který u nás vznikl. Je nespravedlivé, že filmy typu Playgirls 1,2 apod. se potácí v dolních příčkách žebříčku. Přitom je zde spousta filmového odpadu, který je nadhodnocen. 38% ? To jako myslíte vážně ? Je zde vůbec nějaký smysl pro účelnou a důkladnou kritiku ? Rodinka je hrozný film. Nelíbilo se mi opravdu nic. Společně se svým dřívějším remakem by se těmto filmům měli srazit procenta. To vím teda jistě. S takovými produkty do Evropy, o světě ani nemluvím...nemá cenu chodit ! ()

Ozzy2 odpad!

Fakt se snažím,ale tohle nedokoukám.Ztráta času.proč se po tak skvělém seriálu někdo rozhodne,že to zničí takovým pasvilem? A kdo proboha pořád protěžuje tu absolutní nulu Vondráčkovou??? ()

tranquill

"Kdo uteče, ten nepracuje!" Od Dušana Kleina bych takové slabé zpracování jednoho z našich nejlepších komediálních seriálů nečekal. Škoda, jistě to bylo o režii a kameře. ()

Oonika

Tenhle film je jako rande s přítelem z mládí. Zavzpomínáte na staré dobré časy, ale už to nikdy nebude ono :) ()

Psycho.R

Dal jsem tři, ne snad proto, že by to bylo tak super, ale protože až vznikne seriál, bude to pěkný. Film je zatím sestříháním jednotlivejch scén v devadesát minut, ale je napsán mile, vliv Fan Vavřincové je na něm znát. ()

MELODY

Není to film a ani jako seriál to nelze srovnávat s Takovou normální rodinkou. Pro mne průměrná, nikoli však podprůměrná, záležitost. ()

Sykon

Smutný krok vedle. Děj o ničem, postavy tak šíleně "komické" že tomu nikdo nemůže věřit ani na vteřinu, a humoru sotva co by se do náprstku vešlo. Můžu doufat, že seriál se povedl lépe, ale já si to po téhle zkušenosti ověřovat nehodlám. ()