Stejně jako kdysi, je i dnes centrem dění rodinky hala a kuchyně, kde se všichni potkávají a řeší s humorem sobě vlastním všechny trable i vážnější kolize. Nebo, a to je novinka, se scházejí v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na "tropy". Pěstuje tam orchideje, které by mu mohl závidět i slavný detektiv Nero Wolf. V tropech se většinou odehrávají všechny tajné rodinné porady. Teď se například řeší problém: Jak se zbavit hodné, ale příliš zvědavé sousedky? Nebo jak dopadli Zdeněk a Káča na tanečních kurzech pro pokročilé? Soužití několika generací tak přináší mnoho dalších kuriózní situací. (TV Nova)

lobo87

Vcelku chaotický a podpriemerný film, ktorý sa viac hodí na televízne obrazovky a v seriálovej verzii. Neviem však, pre aké cieľové publikum... 30% ()

Stauff

Zpočátku jsem byl hodně nedůvěřivý, nechtěl jsem pokoušet osud a zkazit si původní seriál. Ale ten film mě překvapil. Vtipné a zcela v intencích původní Rodinky. ()

ESNYR odpad!

Tohle se jednoduše nepovedlo. Co k tomu mám napsat víc ? Nadávat ? Urážet ? To mi za to nestojí. ()

ZHODNOTITEL

Podle mě zbytečné napodobování něčeho, co funguje už několik let. Kdyby na tom měli koukat mladí. Musel by to být sitcom. ()

Aniki odpad!

Všechna filmová pokračování, kdy dojde ve scénáři k tolik typickému skokovému posunu v čase, bývají  povětšinou průserem a pokud se navíc jedná o předěl tzv. mezirežimový, je na katastrofu přímo zaděláno. Přesně k takové situaci došlo i u snímku Rodinka, respektive u nesmyslného náhledu do pokračujícího života jednoho kdysi kultovního organismu - seriálové Takové normální rodinky. To co fungovalo kedysi, nemůže fungovat dnes, vše je totiž dávno úplně jinak. A tak se tu vytrácí jak originalita, tak vkusný humor, ale především charisma veledůležité obce herecké. Vzhledem k napsanému si o to větší plus zaslouží vynikající Štěpánková, které jako jediné zůstal ten sedmdesátkový seriálový feeling. Ostatní fakt děs běs a scénář...bez komentáře. Za mne rozhodně kanalizace! ()

hrumsrt odpad!

Udělat to opačně, tedy nejprve seriál, tak bych pochopil, že jde o klasickou formuli, kdy jde o "třešničku" divákům. Takhle z toho vzniklo jedno naprosté utrpení. Navíc to má takový odporný filtr, který ve mě budí dojem, že i před 50 lety měli černobílé filmy lepší barvy. Pokud to mělo nějaký vtip, já ho teda nenašel. Mají to ti starší herci zapotřebí?! Je mi trapně za tvůrce, že něco takového, kdy vzniklo.. 0%! ()

Alden_Larson odpad!

Je to film o ničem. V podstatě to je jen hodinu a půl dlouhý sitcom. Jako většina sitcomů taky není vůbec vtipný, postavy nejsou absolutně ničím zajímavé a všechyn dějové linie jsou tak zvláštně propletené, že mě z nich skoro začala bolet hlava. Film vypadá otřesně, herecké výkony byly buď přehrané, nebo slabé a hudba byla neskutečně kýčovitá. Vůbec nechápu, proč tento film vůbec vznikl, když ho po dvou letech přestříhali do šestidílného seriálu, podle mě to tak měli udělat hned. 0/10 ()

Neuroxerus odpad!

Seriál byl skvělej...tohle....to byli vyhozené prachy a hodina a půl neskutečné nudy...skvělí herci, nulový děj, rádoby vtipné momenty se 1 možná 2x vydařili....ale jinak to je absolutně o ničem....tohle neměli pouštět do kin!!! ()

trigan odpad!

Product placement nejhrubšího zrna a nejbrutálnějšího provedení. Generální partner dostal 20 minut, hlavní partneři po 10 minut a druhou polovinu času tvoří scénky tuto reklamu nesmyslně a krkolomně propojující. Je k pláči vidět kvalitní herce v hodinu a půl trvající reklamě. Čtyři úsměv vyluzující hlášky to nezachránily. Omlouvám se tímto "Takové normální rodince" s Mádlem, u které jsem si myslel, že nejde udělat horší film na základě starého seriálu. Jde to a tento film je toho smutným důkazem. ()

fujarik

Nic úchvatného, ale na české poměry ani nic hrozného. Takový zlatý střed. Plus: dobrá situační komedie. Mínus: Vše se odehrává v jednom domě, žádný exteriér, proto film působí občas trochu nudně. Jinak obsazení skvělé... Mladším divákům však nedoporučuji... ()

MrFarmer odpad!

Čekal sem průměrnou odpočinkovou komedii....Ale tohle to je bezesporu odpad. Nuda, všechny scénky hrozně křečovitý, vůbec to nepůsobí reálně ani uvěřitelně. Navíc se to celý odehrává v jedný místnosti => NUDA NUDA NUDA ! ()

rigby

Hvězdné obsazení, které bohužel nemá co hrát a zachraňuje situaci svým umem. Jinak se jedná o naprosto nesourodý slepenec rádobyhumorných epizod odehrávajících se v jediném pokoji. Vše postrádá příběh a divák si se závěrečnými titulky zaslouženě oddechne. Nastavovaná kaše nikdy nebude tak chutná, jako originál... ()

petria odpad!

Tak na tento film musím reagovat.Taková normální rodinka je jeden z mích oblíbených seriálů,ale toto je odpad největšího zrna.Bože ,že můžeš toto dopustit. ()

lisma

Takový normální product placement našroubovaný na geniální sitcom minulého století. Ruce pryč od Rodinky. ()

easer07

Každá dnesšní druhá komedie, která se snaží být vtipná a přitom scénář, herecké výkony, zkrátka nic nefunguje. ()

listo

Ne že bych musela nutně komentovat každou humusoidní kokotinu, kterou česká kinematografie ve snaze obohatit konta producentů díky dříve osvědčeným formátům a námětům vyprodukuje. Nicméně tohle je tak zoufalé a podprůměrné, že si to zaslouží varování nostalgicky naladěným lidem, kteří by se na to (v bláhové naději, že se alespoň trochu se pobaví) chtěli kouknout. Jedna hvězda patří product placementu, který bravurně podtrhuje plytkost a prázdnotu celého snímku. Konvalinková v obludných rozměrech, s nulovým hereckým uměním a žlutými igelitkami v ruce je ztělesněním nevkusu a hovadství. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

montel odpad!

V jednom velkém domě, žije rodina, která se skládá z několika generací. Babička, která je již po smrti, zanechala rodině v dědictví poklad, který rodinka zatím ale nenašla. Všichni ale chtějí jediné a to, aby celá rodina zůstala i nadále pohromadě...Film absolutně bez děje my spíše připomínal tv sitcom Nováci. Tam šlo taky o hovno stejně jako tady. Nechápu jak může být něco takového uvedeno v kinech. To už je i Ulice zábavnější. Rodinka má být brzy také uvedena v televizi jako seriál. To by Rodince asi slušelo nejvíc. Sice nevím jak 80 minut nudy sestříhají do několikadílného seriálu, ale je to jejich boj. Opravdu vyhozené peníze v kině. 10% ()