Stejně jako kdysi, je i dnes centrem dění rodinky hala a kuchyně, kde se všichni potkávají a řeší s humorem sobě vlastním všechny trable i vážnější kolize. Nebo, a to je novinka, se scházejí v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na "tropy". Pěstuje tam orchideje, které by mu mohl závidět i slavný detektiv Nero Wolf. V tropech se většinou odehrávají všechny tajné rodinné porady. Teď se například řeší problém: Jak se zbavit hodné, ale příliš zvědavé sousedky? Nebo jak dopadli Zdeněk a Káča na tanečních kurzech pro pokročilé? Soužití několika generací tak přináší mnoho dalších kuriózní situací. (TV Nova)

otík

Samozřejmě že s původním seriálem nemá tento film sestříhaný z delšího stejnojmenného seriálu skoro nic společného kromě herců a postav. Humor by člověk pohledal, trapnost a levnost čouhá z každého záběru, jakákoli originalita nikde. Ale za - cituji: "Tanga jsou tři nitě v řiti." - dávám aspoň slabounké dvě hvězdy. Hudba: Ondřej Brzobohatý ()

ecceHOMMO

Česká rodinka, ale filmová variácia na americké sitcoms ??? Problémom však je, že samotný humor mnohokrát zaostával niekde pozadu, a situácie ktoré v príbehu vznikali neboli mnohokrát dotiahnuté dokonca, alebo rovno neboli ani tie pravé orechové. Napriek tomu u mňa rodinka po dopozeraní zanechala fajn pocit. Ale tento pocit sa rozplynul vo mne pomerne rýchlo a snímok sa vytesnal z môjho podvedomia. **/*** ()

Nihlathak odpad!

vrchol trapnosti, všechny ty lidi jsem bytostně nesnášel. To nebyly žádné roztomile hloupoučké postavy, pořád jsem měl náladu tak akorát na to, že kdybych ty lidi znal, tak bych je postřílel. ()

made1

Originální "rodinku" miluju, pokaždé mě baví, ale tohle nenese žádné stopy Fan Vavřincové, rozhodně ne pod režií Dušana Kleina. To už mi přišli vtipnějí "Nováci" a pár let starý film Taková normální rodinka byl proti tomuhle milionový. ()

herr_carter odpad!

Tak pěkně děkuju za zkurvení jména legendárního seriálu touhle imbecilní nástavbou...je mi smutno z toho, že na tohleto kývli například Kolářová s Hanzlíkem... Rosůlková se musí v hrobě obracet................moje hodnocení = 0 z 10. ()

Tessie

Kokám, že zde převažují ohlasy spíše negativního rázu. Mi se tohle ale vážně moc líbilo. Příjemné volné pokračování, ve kterém se nic moc neděje (stejně jako v původním seriálu), milé dialogy (stejně jako v původním seriálu), úžasná hlavní trojice kvalitních herců doplněná neméně kvalitními novými tvářemi. A vy, co brečíte, že jste na to šli do kina a byla to hrůza, co jste čekali? Úžasňákovi v hlavní roli s Hanzlíkem nebo že se odehraje období celé generační období ve filmu, který má být volným pokračováním na oblíbený seriál, ve kterém se taky nic moc nedělo a šlo vlastně jen o příjemné povídání? Evidentně jste původní seriál nikdy neviděli... Navíc vás do kina na tohle nikdo přeci jít nenutil, tak už toho omílání jaké jste chudinky, nechejte! ()

Paity

Vezmu to zkratkou. Jedna hvězda jen za sentiment vůči původní černobílé předloze. Jinak je tohle naprostý brak, který zaslouží jen abyste ho přepnuli ze svých obrazovek. Jestli tohle totiž přišlo někomu alespoň trochu vtipné, tak jsem asi úplný suchar. ()

rostlinka

Měla jsem pocit, že sleduju slepenec několika dílů sitcomu a vtipů. Záměr nejspíš dobrej, ale naprosto nefunkční. A proboha, co to je za módu, cpát do všech českých filmů tak očirvoucí reklamy!!! Za ty bod dolů, jinak bych dala **. ()

Blazin odpad!

Filmový odpad jak má být. Nechápu jak to někdo může natočit a ještě víc nechápu, že se z toho udělá seriál. ()