Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

pavla.o

Něco na způsob Smrtonosné pasti. Vlastně je to taková Smrtonosná past, akorát kdesi ve vesmíru. Vydržela jsem půl filmu a mrzí mě to, protože hlavní hrdina měl skvělé hlášky, u kterých jsem se i upřímně zasmála. Bohužel všechno ostatní bylo tak průměrné, že ani on tu zkázu nezachránil. ()

brasek

Priemerná sci-fi zo scenárom z 80. rokoch. Úvodná naháňačka absolútne znechutí svojimi mizernými až oko vypichujúcimi trikmi. Snímok je oživovaný postavou Guya Pearceho a jeho hláškami. ()

SelfishMan

Dobrých 80% mojeho pozitivního hodnocení utáhl neskutečně drsně hláškující Guy Pearce a jeho postava, která vše dokázala okomentovat s brutálním sarkasmem, při tom kazit zvrhlíkům jejich čerstvě nabytou svobodu a tahat sebou otravnou prezidentovic dcerušku (mimochodem její tatík se mi zdál jako jeden z nejhorších filmových amerických prezidentů všech dob). Zbytek plusových bodů u mě sbírá Lockout za super umírněnou stopáž (řekl bych až ideální) a pár dobře zahraných ujetých zlotřilců v čele s Josephem Gilgunem (alias Rudym z Misfits). Naprosto ujetý námět a těžce low costový vizuál (hlavně ta úvodní honička byla fakt tragická) z toho pak dělají takové moje guilty pleasure. ()

Atten

Útěk z vesmírné stanice padákem, aneb jak zmrvit vtipnou, napínavou, akční podívanou posledníma deseti minutama. Mám návrh - co kdyby příště posrali začátek, místo konce? ()

PatrikP4

Zajímavé hodně dobře zpracované... O jednu hvězdu více za Guy Pearce, který svojí roly hraje nasporsto skvěle - Maggie Grace, která je doopravdy kočka, aspoň chvíly - Joseph Gilgun už jen protože tam byl... ()

RomanT

Velké překvapení, vůbec jsem nečekal, že se budu takhle bavit. Vyznělo mi to jako komedie nebo parodie, což asi nebyl původní záměr. Celý film stojí na dvou hercích a jejich hláškách - Pearcovi a Gilgunovi, bez nich by z toho zůstalo čiré béčko. ()

Kalda69

X-krat uz videno v jinych filmech a do prumeru to dostavaji jen hlasky hlavni postavy. Pro takove nudne vykendove odpoledne jako delane. ()

spawnxp

Skvělá sci-fi akčárna, bez pokusů o přesah (naštěstí) - Guy Pearce je všech hláškujících tuhoňů futrál, Maggie Grace je dokonalá béčková (blonďatá) královna a Peter Stormare si slušně vytře pr*el s US prezidentem. Zábava ()

GejmronCZ

Celý film byl docela vážný až na našeho agenta Snowa. Odehrává se v blízké budoucnosti, což mám docela rád. Vše bylo poměrně pěkně zpracované včetně zrady. Když už jsem si myslel, že je fakt konec a rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 *, tak doslova v posledních 10 sekundách filmu, tam Snow zandal takovou bombu, že mě to naprosto odrovnalo. Plná věznice šílenců, co by jste čekali. ()

KolarikKing

Zábavné béčko z vesmírného vězení. Když Maggie nemůže za 96 hodin zachránit taťka Liam Neeson, tak přichází hláškující Guy Pearce. Akční kravinka, u které jsem se ale dobře bavil. ()

Radek273

Děsně průměrný a mnohdy nepochopitelný, povrchní, nepropracovaný akčnák. Nápady nejsou vůbec špatné, ovšem ta jejich realizace dost vázne. ()

gpx

Jakože drsný, ale vlastně ne dost drsný na to, aby tam jakože drsnej vězeň dokonal znásilnění. On totiž jakože přišel jinej drsnej věžeň a řekl mu, že se to nedělá. Aha, tak takhle to funguje, když odsouzenci převezmou kontrolou nad věznicí a zrovna tam je po ruce velmi talentovaná slečna. ()

kolly13

Zbytečný film s dobrýma hláškama Pearce, což bylo nakonec jediné, co mne drželo to nevypnout. Nalákán na sci-fi a vtipného drsňáka se propadáme spíše do špatné nálady a otázka "Neměl bych dělat raději něco jiného, alespoň si dát jiný titul?" je smrtelně blízko. ()

meda2016

Akční ale logiky a hlavně uvěřitelnosti vybrakovaná kosmo-šaráda. Důraz na odporné charaktery jistí zájem. Triková stránka dostačuje, děj podřízený vkusu násilí tajných silových služeb. Maggie Grace je tu graciezní i s tmavými chumáči. Lockout jen jako rychlovka na unavenou neděli. ()

JimWalker007

Ťažko hodnotiť... za ten pád hlavných hrdinov z orbitálnej dráhy len v skafandroch a padáčikmi a digitálnu naháňačku by som najradšej jednu hviezdu zobral a scénaristu poslal na doučovanie minimálne z fyziky a astronómie... Ale Guy Pearce bol fakt cool a ten mladý psychopatický väzeň s beľmom na oku bol taký hnusný, že sám som mal chuť rozbiť mu ksicht na kašu... Takže kvôli sympatiám k sci-fi žánru a spomienke na Snakea Pliskena dávam aj tú treti... ()

davebono

Povedený akční film s výrazným sci-fi nádechem a množstvím zajímavých sci-fi udělátek. Výborná kamera během akčních scén a kvalitní hlášky hlavního hrdiny během neakčních scén. Zápletka kolem agenta Snow je daleko zajímavější než zápletka kolem dcery prezidenta a drží tak film nad hladinou minimálně z hlediska scénáře. Nicméně i tento film se nevyhnul absurditám, které kazí celkový dojem. Na druhou stranu začátek je na maximální hodnocení a škoda, že to filmu nevydrželo déle. Celkově to jsou poctivé 3*. ()

NeverEver

Takovy potencial a takovy zly vysledek... nechapu. Ne, ze by namet byl nejak super originalni, filmu na podobne tema jsou stovky, ale tenhle mel moznost diky hercum, dostupne FX technoligii a financnim moznostem vybocit z (pod)prumeru B-ckovych filmu. Ale nevybocil. Aspon kdyby ty dialogy nebyly tak sroubovane a aspon trosku vtipne. Guy se sice snazil byt trochu "in", ale soudruzka prezidentova dcera byla totalne "out". Uz jenom to, ze jde zkoumat mentalni naruseni u veznu... kdy byl mentalne narusenej snad kazdej..jeste pred internaci. Postupem casu se z ni stala (aspon pro me) naprosto nesnesitelna osoba a uprimne jsem si prala at ji Guy tu injekci na umrtveni nervu v noze pichne i do pusy (skoda, ze zustalo jen u varovani) nebo at odleti v tom zachrannem modulu.. aspon ted zacne poradna akcicka....strilecka... a ona se tam objevi zase. Omlouvam se, ze jsem pak nebyla schopna vnimat zbytek filmu neb jsem si prala at ji uz nekdo umlci nebo odstrani navzdy! Suma sumarum 2* a to jeste diky Guy Pearcovi, ktery se snazil. ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017