Útěk z MS-1

Útek z MS-1

Lockout: Útek z MS - 1

Akční / Thriller / Sci-Fi

Francie, 2012, 91 min

M. Snow patřil pravděpodobně do potomstva Aldouse Snowa ( viz. filmy Kopačky a Dostaň ho tam). Nicméně se M. Snow umí lépe prát a mnohem lépe hlaškovat. Ano film má své vady na kráse, ale je překvapivě zábavný.(12.9.2014)

Já si ten Útěk z NY musím zopáknout! Poněvadž todle mi připadalo docela dost dobrý (vše stojí a padá na Guy Pearceovi a jeho hláškách), skoro jako staré bessonovky.(3.5.2012)

Přímočará a čistokrevná zábava, která jako by vypadla z let osmdesátých. Suché hlášky Guye Pearce mi sedly jako poslední dobou máloco a zabíjení muklů se stává vtipnou legrací ve chvíli, kdy díky hlasem se spouštěným bombám odchází ze světa s nějákým tím fuckem na jazyku. Maggie Grace to tu sluší hodně a celkově je tu hodně sympatická. Ze záporáků tu stojí za největší zmínku hlavní magor, brácha hlavního kápa, kterého naprosto skvěle hraje Joseph Gilgun. Příběh je pak variací na staré Carpenterovky střihlý Smrtonosnou pastí, s koncem u kterého budete valit oči. Pohodová odpočinková jízda.(27.5.2012)

• Momo_desu

Fuu tak toto bola riadna slabota.... tak sa to snažilo byť vtipné, až to vtipné samozrejme nebolo... a akčné... no ani to asi nie...(2.11.2012)

Akce, dobré herecké výkony a k tomu prvky sci-fi. Dalo se na to koukat.(5.7.2012)