Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

newSami

Veľmi slušné béčko s až prekvapivo slušnými efektami (vesmírne sú ale o tri levely lepšie, než tie pozemské). Hodina a pol oddychovej zábavy. Nič viac, nič menej. Akcie, hlášok, mlátičiek aj magorov je tam dosť - vrátane Pearcea :-D ()

mitush

Film treba hodnotiť v rámci žánru. Preto dám bez váhania 4 hviezdy. Jeden a pol hoďky zábavy, akcie a jedného fakt uveriteľného PSYCHOPATA. Pearce dáva jednu hlášku za druhou a Maggie toho síce veľa nenahrá, ale vyzerá super. Naozaj dobrá oddychovka. ()

Upswing

Nechápem tak nízky rating tohto filmíku. Myslel som, že úlohu parádne hláškujúceho drsoňa môže hrať len Bruce. A nie. Guy Pearce je pre mňa v takejto úlohe milé prekvapenie. Agent Snow mu sadol dokonale. Výborná sci-fi akčná zábava. Luc Besson je späť ako za starých elementárnych čias !!! ()

CumboDevil

Uplne prijemna podivana s uspokojivymi efektami a sialencami ako zaporakmi a haluzakom Pearceom =DD Maggie si zase zahrala hlupu blondinu v akcnom filme ale na nieco sa bolo treba pozerat nie? =DD Jednoduchy film co si pozriem ked sa nudim alebo cakam na nejaky kasovy trhak. Zarobil si na seba a to postaci =D Bavi to po cely cas a treba prehliadnut vseliake "boost-y" ako otvaranie hatch-nutych dveri rukami a o fyzike ani nehovorim, ale o tom tento film nie je, len si ho treba uzit s nadhladom =D BFS, Projector 24 JULY 2012 ()

bycer

Peter Stormare měl hrát záporáka ve věznici... Akční béčko typu Útěk z čehokoliv střihnutý ConAirem se spoustou hlášek jak od Johna McClana. 80ková akce od začátku do konce. Za mě 100x zábavnější než nejaký Cap. Amerika či Res. Evil. ()

Majushko_za

Chcel som dať 2 hviezdičky.Bolo vidno,že v mnohých scénach chýbali peniaze a nato,že to bol rok 2079 to vyzeralo ako v roku max. 2020.Našťastie Guy Pearce bol vtipný a akcia nebola až taká nudná a pre Maggie Grace mám slabosť.Priemerné béčko na pokrytie 1/5 hodiny voľného času. ()

Zoliis

Ja jsem do toho šel s otevřenou hlavou a popravdě mě to docela nadchlo...Jeden chlap proti cele armade vrahu a blaznu. Obsazeni me tam take sedelo velmi dobre a dejove to bylo sice slabší ale snaha do toho zaplest jeste zradu(podle me dobrej napad) ()

Farchio

Kdybych byl spravedlivej, nedal bych tomu víc jak 50%. Ta možnost zde není, takže horší 3! Sem tam Pearce zaperlí s neoposlouchanou hláškou, ale ani to není žádná pecka. Se zbraní tam bohužel ani fimově zacházet neumí, a tak se člověk musí zaměřit alespoň na vedlejší hezky provedené role, jako je například pošahanej bratr zlého šéfa. Jako vždycky i zde narazí na americkou lhostejnost, lidskou krutost, nelidské zacházení a sexy holku, která místo v gelovejch nehtech a nakupování, nalézá sebe sama ve vlastní bolesti. Úplná nuda to není, ale pokud budete někde vyprávět, jak moc dobrej film jste viděli, o tomhle radši nemluvte! Podprůměrnej akční americkej biják. ()

Darken01

Příjemná odreagovala pro mě dosti podobná se Smrtonosnou pastí, akorát míň zábavná, hůř technicky a stylově natočená, s lehce pokulhávající dramaturgií ( obzvlášť ke konci to začne skřípat ) a hlavně bez Bruce Willise  Ale jinak solidní odreagovala u které se občas i pousmějete a neunudí vás k smrti. ()

Jops

na jedno zkouknuti to jde. Maggie vypada celkem dobre i kdyz mi prijde, ze devce ma trochu nosanek nahoru. A pan Snow, to co z nej vypadne za hlody nema chybu :) ()

Shelma

Vtipné hlášky s drze frajerským ksichtíkem Guye Pearce (patří k mým oblíbeným od dob Stroje času), vesmírný prostor s umělou věznicí v něm v podobě gigantické vesmírné stanice a spoustu adrenalinu. Když to zamícháte, je z toho docela příjemná směs, kterou lze více než snesitelně zhlédnout nejen za teplých letních večerů. ()

The Count

Starý dobrý béčko je zpátky! Čistá vyplachovačka. Střílí se co to dá, hlavní bijec slušně hláškuje, holka vypadá dobře, hezky to odsejpá a co víc, asi jednou si i přebil bouchačku! To je tak akorát aby to nevypadalo skutečně a přitom tomu člověk uvěřil. (I když v budoucnosti kdo ví jak budem přebíjet :)) K tomu výstavní záporáci, hlavně dva bráchové co, víc si přát? Co na tom že zápletka je stupidní, stejně jako pár zvratů, rád jsem si vzpomněl na starý dobrý jednoduchý časy. ()

Bladesip

Akční smršť pronásledovaná hláškami od začátku až do konce. Rozhodně nečekejte žádnou dechberoucí zápletku plnou tajemství a logiky, ale tohle vše bohatě vynahradí tuna akce a skvělé hlášky, jenž tu najdete na každém kroku. Guy Pearce si tuhle roli naprosto užívá a dalo by se říct, co slovo, to perla. S nikým se moc nes*** a radši nejdřív střílí, a až pak se ptá. Tenhle film je akční výtvor jak řemen a není zde snad ani jediná nudná scéna. Celou dobu jste drženi v neuvěřitelném tempu a filmem proletíte jako by nic. Herecké obsazení je velmi příjemné a i ti vězenští šílenci mají něco do sebe. Pro milovníky akce je tenhle film skutečnou pastvou pro oči. ---------- Hodnocení (****): Na plných pět hvězd to není, ale musím přiznat, že film, ve kterém se od začátku do konce drží takové tempo, tu už dlouho nebyl. ---------- Hlavní plusy: Tuna akce, moře hlášek, zajímavé prostředí, neuvěřitelné tempo. ---------- Hlavní mínusy: Nenajdete zde příliš inteligentních rozhovorů, což se ale u filmu tohoto typu dá očekávat. ()

Mrliš odpad!

Shlédl jsem celé, ale nic mi to nedalo. Blbé keci, špatné scény, vtipy nevtipný. První honička na motorce je strašně digitálně dělaná - to jsou i herní videa milionkrát krásnější než toto. Jednoduše odpad. Nikdy více. Jde o ztrátu drahocenného času. ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017