Je to prostě godžííí.(15.5.2014)

// Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,952 // Otvárací Víkend v USA: $93,188,384 //(7.8.2014)

Emmerichovu Godzillu miluju a nedám na ni dopustit, takže jsem byla zvědava, jak si tvůrci poradí s tímto nejnovějším snímkem o legendárním gigantickém tvorovi. Já jsem docela spokojena. Dvouhodinová stopáž je od začátku do konce nabitá akcí a nenudila mě ani na chvíli. Aaron Taylor-Johnson mi přišel takový nevýrazný, nezajímavý, zbytek obsazení mi přišel o dost lepší. Hlavní akci obstarávají souboje Godzilly s čímsi, co vypadá jako nějaký mutant mezi Vetřelcem a tím monstrózním tvorem, který v The Mist podle Kingovy povídky přecházel ke konci filmu silnici. Nejlépe to vystihl Upřímný trailer, tam je řečeno vše:) "Arogance člověka spočívá v tom, že si myslí, že má přírodu pod kontrolou, a ne obráceně."(17.11.2014)

• Boss321

Jedno z největších rozčarování, které jsem v kině zažil. Z mého pohledu opravdu velké zklamání a jsem velmi překvapen poměrně vysokým hodnocením....(19.5.2014)

• kiddo

Godzillo náš, jenž jsi na nebesích... Ta příšerná móda zcela zbytečně dvouhodinových stopáží musí konečně chcípnout, protože dokáže i potenciálně zábavný retardovaný oddech změnit v nesnesitelnou zívačku.(14.5.2014)