Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  *****

  Je to prostě godžííí.(15.5.2014)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,952 // Otvárací Víkend v USA: $93,188,384 //(7.8.2014)

 • Aluska88
  ****

  Emmerichovu Godzillu miluju a nedám na ni dopustit, takže jsem byla zvědava, jak si tvůrci poradí s tímto nejnovějším snímkem o legendárním gigantickém tvorovi. Já jsem docela spokojena. Dvouhodinová stopáž je od začátku do konce nabitá akcí a nenudila mě ani na chvíli. Aaron Taylor-Johnson mi přišel takový nevýrazný, nezajímavý, zbytek obsazení mi přišel o dost lepší. Hlavní akci obstarávají souboje Godzilly s čímsi, co vypadá jako nějaký mutant mezi Vetřelcem a tím monstrózním tvorem, který v The Mist podle Kingovy povídky přecházel ke konci filmu silnici. Nejlépe to vystihl Upřímný trailer, tam je řečeno vše:) "Arogance člověka spočívá v tom, že si myslí, že má přírodu pod kontrolou, a ne obráceně."(17.11.2014)

 • Boss321
  **

  Jedno z největších rozčarování, které jsem v kině zažil. Z mého pohledu opravdu velké zklamání a jsem velmi překvapen poměrně vysokým hodnocením....(19.5.2014)

 • kiddo
  **

  Godzillo náš, jenž jsi na nebesích... Ta příšerná móda zcela zbytečně dvouhodinových stopáží musí konečně chcípnout, protože dokáže i potenciálně zábavný retardovaný oddech změnit v nesnesitelnou zívačku.(14.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace