Top Gear: Apokalypsa

• Velká Británie Top Gear Apocalypse
Dokumentární / Sportovní
Velká Británie, 2010, 74 min

Chlapci z Top Gearu to zase rozjíždějí, tentokrát jen jako duo ve složení Richard Hammond a James May. Jak by na tom byl svět, konkrétně motorismus, v post-apokalyptickém světě? Jak se dostat autem do práce v nukleární zimě? Do kterého auta nalít poslední benzín? Nejen tyto, ale mnoho dalších životně důležitých otázek bude zodpovězeno. (Catfood)

MFloyd

Vcelku průměrný kousek z Top Gearu. Čekal jsem rozhodně zajímavější věci a hlavně hodně blbostí, tolik jich nebylo. ()

yaqwsx

Top Gear - řekl by člověk, klasika za 5 hvězdiček. Jenže tomuto DVD chybí jeden "detail". Tím detailem je Jeremy Clarkson, který by tomuto filmu dodal grády. Neříkám, že Hammond a May jsou špatní, ale bez Clarksona nejsou geniální. A zase naopak; Claskson bez těchto dvou taky není dokonalý. ()

Eilem

Niektore napdy originalne napriklad suboj aut s roznymi typmi mechanickych zbrani. ale koniec koncov to podla mna za top gearom klasickym zaostavalo. Ale pozriet sa urcite oplati 7/10 ()

Hollister

Asi bych dal 3*, ale při apokalyptických automobilových závodech jsem se musel válet smíchy. Jinak celkem standardní Top Gear, který je standardně výborný.... jenom nevím, jestli má cenu utratit peníze za DVDéčko něčeho, co pravidelně běhá v TV ()

Renie42

Smála jsem se u toho, některé nápady byly dost uhozený, ale na tento typ pořadu se to hodilo. Dávám o jednu hvězdu méně za chybějícího Clarksona a líbila se mi hra "hledej rozdíly na palubce". ()

Nathaniell

Top gear který by připomínal Šíleného Maxe, Rallye smrti, Carmageddon a post apokalyptické filmy? TENHLE ! Rozhodnopádně TENHLE ! ... Což je divné, protože oni tyhle filmy ale vůbec neviděli... Jeremy Clarkson se nemohl účastnit, protože prostě umřel. Takže vás nemusí mrzet, že tam nebyl. :-D :-D Navíc se v dalším speciálu vrátí. Takže navzdory jeho absenci nejde dát míň... ()

Blazkowicz

Clarkson zde určitě chybí. Většina "testů" byly opravdu velké blbosti, které moc nepobaví. Ale zase tady byl dobrý výběr aut. 3+* ()

Roumen

Námět postapokalyptických dopravních trablí je přímo výtečný, pár věcí mi tu ale bezesporu chybělo. Film začal moc hezkým úkolem se zatemněnými skly a bylo to skutečně velmi zajímavé, ale jako by si snad scénáristi jinak tak neuvěřitelně zábavné show dopřáli dovolenou v seriózních krajích, chyběly mi rýpavé vtípky i narážky na známé osobnosti. Proto slabší 4*, absence Jeremyho ani tak neurazí, jako jeho chybějící díl skládačky s názvem Top Gear. ()

Schlumpf

Jedná se o takový "datadisk" k Top Gearu a to bohužel bez Jeremyho... Ale musím uznat že na zábavě to v tomto případě vůbec nic neubralo - výborný je třeba závěrečný souboj zmutovaných aut na život a na smrt, ale jednoznačně nejgeniálnější je postapokalyptický závod dvou aut. Už jen kvůli této scénce nelze než doporučit! ()

Tejca

Byla jsem v pokušení dát 4, ale prostě nemůžu. Jasně, chyběl tam Jeremy a jeho hlášky, ale i tak si myslím, že se to povedlo. Velmi originální námět a má slabost pro Richarda dala dohromady výtečnou podívanou. ()

Muf911

Top Gear mám moc rád, ale tohle byla tak trochu slátanina. Připadá mi, že se autoři slušně zhulili a pak začali vymýšlet scénář. Některé momenty byly hodně vtipné, například se mi líbily závody, kdy každý ovládal soupeřovo auto. Ale jinak mi přijde většina řadových topgearů lepších. ()

chaosteory

"Může Vám to připadat jako scéna z filmu 28 dní poté, ale to my nevíme, protože nevíme že ten film existuje." Další speciálka od megabláznů z BBC a i když tu není Jerry, zbytek dua to obstojně uřídí i tak, hlavně díky šíleným nápadům. Co že to budou dělat masožravý zombíci po apokalypse? Jasně! Jezdit v Cooperech po parkovišti. Já to žral :-)) ()

Hall900

Není to vůbec špatné.A kdo může v disciplíně černého humoru s anglií vůbec soupeřit.Seč něco tomu chybí a já se obávám že je to Jeremy Clarcson. ()

ElPajo

Nápad suprovej, ale bez Jeremyho to zkrátka nějak nemá koule, což ovšem neznamená, že by to bylo špatný! Fandové TG se na to podívají tak jako tak, jen to pro mě (na rozdíl od jiných TG Speciálů) není nic, na co bych se díval 2x. ()