Piráti!

• Velká Británie The Pirates! In an Adventure with Scientists! (více)

Film ukazuje události, které se přihodí bandě bodrých smolařských pirátů, když křižují sedm moří v dobrodružství hodném barona Prášila. Tato komedie začíná, když Pirát kapitán se svou posádkou vytáhne do bitvy proti svému soupeři Černému Bellamymu, aby získal kýženou cenu „Pirát roku“. Jejich cesta vede z Karibiku až do viktoriánského Londýna, kde se setkají s všemocným nepřítelem, který je odhodlán vymazat piráty z povrchu zemského jednou provždy. Piráti zjišťují, že jejich pátrání je vítězství dobrosrdečného optimismu nad nudným násilím zdravého rozumu. (oficiální text distributora)

Kubi21

Mí drazí a milovaní Aardmani, mockrát Vám děkuji za tuhle taškařici. Ubezpečení, že jsem se smál celý film a dost často řechtal jak pominutý, Vám bude stačit k tomu, že jste po dobrém, ale trošku slabším Spláchnutým, opět udělali perfektní film. Ano, přiznávám, že můj komentář je stylisticky a obsahově špatný. Mne to nevadí a doufám, že těm, kteří jsou tímto filmem podobně nadšeni jako já, mi pro tentokrát odpustí. ()

Paatej

Nick Park je z Pirátu cítit, má to svůj smysl pro humor, který není úplně mainstream, pobaví, ale přestože je film přepěchovaný gagy a hláškami, něco tomu pořád chybí. ()

Ivoman

Mě to teda zklamalo. Asi to bylo velkým očekáváním od 3D, protože s plastelínou by se dalo vymyslet spousty věcí účelově pro 3D, ale zde se nepovedlo vymyslet spousty věcí ani pro 2D. ()

hepi_

Mne sa to neskutočne páčilo. Veď v ktorej animovanej rozprávke ste počuli London calling od The Clash. Otázne je, či tento podarený film ocení aj detský divák. Ono totiž parodovať historické postavy nie je celkom košér. Skvelá animácia, humor a príbeh_70% ()

Felisr

Pro tentokrát citelně slabší aardmanovka, u které se dospělí budou bavit značně méně než děti, což u jiných jejich filmů nebývá. Třetí hvězda je jen za vtipné popisky ("u spolknutého navijáku..") :) ()

Nathaniell

Je to britský. Je to teplý. Nemusí to bejt teplý, když je to britský, ale je. Tak nějak jakože dokola. A je to v hodně ohledech průměrný. A až mi někdo odpoví, proč že se ta banda britských teploušů rozhodla bejt pirátama, zvednu hodnocení. Takhle je to jen další pitomej průměr. Plus srážím hvězdu za jeden zprzněnej song (název nevím), kterej mě utvrdil, že scénář k tomu musel napsat ubulenej brácha Džastyna Bíbra. 2* ()

stolista

Pěkné animace,sranda byla. Animák pro děcka, předvídatelné situace. Za mě silnější 3*. Viděno 2D s č.dabingem, který je podle mě na slušné úrovni. ()

FREEWHEELER

Príjemná pohodová plastelínová komédia z dielne tvorcov klasiky Wallace & Gromit. Scény do seba pekne zapadali, film nestíhal nudiť, proste fajn pirátsky príbeh loptoša Captaina. ()

vittor

Zábavný animák, který strčí do kapsy všechny Piráty z Karibiku. Pobaví se u něj celá rodina. Audivizuál je skvělý, originální a funkční. Scény jsou přehledné, tak že jsem vždy věděl co se děje a ještě se stíhál zasmát. Příběh je jednoduchý, nicméně se objeví spoustu nečekaných a vtipných scének. ()

DonBraso

Děti budou skákat blahem,ale i starším ročníkům se zalíbí tahle jednoduchá story o pirátech v hezké animaci se skvělým českým dabingem,který zvednul tento animák o jednu hezkou hvězdičku u mě nahoru,protože se velmi povedl na naše poměry. ()

LordDark

Tenhle počin mě bohužel dost zklamal... Potenciál to mělo mnohem větší. Dost se mi nelíbilo míchání moderních prvků do období devatenáctého století. Třeba hudba a pár drobností. Taky královna byla příšerná... No takže 3* ()

srolyma

Stejně jako Wallace&Gromit je to animák spíš pro dospělé, protože děti neocení ani desetinu všech těch hlášek a gagů, které se na nás hrnou od začátku až do konce. Pravda, ne všechny jsou geniální, některé vlastně ani nejsou moc vtipné, no jo, jsou i vyloženě trapné, ale v tom množství se to nakonec ztratí. Škoda, že na úkor co největší vtipnosti za každou cenu, ustupuje do pozadí vlastní příběh. Ale co, o nějaký příběh tu vlastně ani nejde. Takže koho zajímavý skutečný osud Charlese Darwina, chce poznat, jaká byla královna Viktorie mrcha a zjistit, co je největším pirátským pokladem, tak hurá do toho, zábava jistá. ()

Vasyl

Moje nízký hodnocení je daný asi přehnaným očekáváním. Doufal jsem v (po dlouhé době) nějakej geniální a vtipnej animáč. Ale kromě sympatických postav a pěkné animace mi to moc nesedlo. Prostě u jednoho random dílu simpsnů, kterej jsem navíc viděl x-krát, se zasměju víc než u tohohle. A jakto, že perlu Karibiku z Barbadosu nenamluvila Rihanna, když je to teď taková hérečka? ()

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky