Pomsta (TV seriál)

Revenge

USA, 2011, 89x42 min

Fil Eisler

Emily VanCamp, Madeleine Stowe, Henry Czerny, Joshua Bowman, Nick Wechsler, Gabriel Mann, Ashley Madekwe, Connor Paolo, Christa B. Allen, Barry Sloane, Karine Vanasse, Margarita Levijeva, James Tupper, Ashton Holmes, Dilshad Vadsaria, Olivier Martinez, JR Bourne, Amber Valletta, Wendy Crewson, James Morrison, Max Martini, Jennifer Jason Leigh, Brian Hallisay, Michael Trucco, Roger Bart, Courtney B. Vance, James McCaffrey, Hirojuki Sanada, Robbie Amell, Brian Goodman, Cary-Hiroyuki Tagawa, Yancey Arias, Michael Reilly Burke, Merrin Dungey, Jamal Duff, Jonathan Adams, CCH Pounder, William Devane, Veronica Cartwright, Tess Harper, Christina Chang, Rachel DiPillo, James Purefoy, Burn Gorman, Alex Carter, Maja Hazen, Amy Landecker, Dylan Walsh, Sybil Temtchine, Alicia Coppola, R. Keith Harris, John Billingsley, Marcus Choi, Amanda Brooks, Stephen Snedden, Nicole Pulliam, Tara Platt, Logan Bartholomew, Candace Kita, Falk Hentschel, Emily Alyn Lind, Stephanie Maura Sanchez, Derek Ray, Conor Leslie, Phil Tyler, Leslie Stevens, Greg Perrow, Shevaun Kastl, Eric Zuckerman, Sherri Saum, Justin Hartley, Gina Gallego, Tina Casciani, Jessica Clark, Brianne Howey, Annabelle Stephenson, Dendrie Taylor, Nazneen Contractor, Stephanie Jacobsen, Jay Jackson, Brianna Lynn Brown, Monique Gabriela Curnen, Tessa Munro, Alicia Lagano, Ana Ortiz, Brian Lally, Bruno Amato, Matt Riedy, Chase Kim, Elena Satine, Gloria Votsis, Kerry Knuppe, John Prosky, Kamala Jones, Michael Nardelli, Alejandro Furth, Alyvia Alyn Lind, Jussie Smollett, Barnett O'Hara, Jensen LeFlore, Anthony Reynolds, Jonathan Davila, Sal Landi, Larry Sullivan, Ciara Hanna, Tom Virtue, David Wells, Maria McCann, Kandis Mak, Pilar Holland, Ed Quinn, Marcus Giamatti, Bradley Snedeker, Gena Shaw, Joe Montanti, Danielle Rayne, Brandon Keener, Amy Parrish, Nicholas James, Aria Ostrander, Tyler Jacob Moore, Myra Turley, B.J. Clinkscales, Daniel Zovatto, Sarah Lancaster, James LeGros, Len Cordova, Barry Livingston, Stephen Mendel

Samantha Thomas

Divák se u seriálu rozhodně nenudí. Každý díl je živí a je v něm co sledovat. Nápad s pomstou je u seriálu originální a o to lepší, že se jedná o pomstu v takovémto prostředí. Plus za Emily VanCamp, ta je ve své roli skvělá a velmi sympatická.(4.5.2013)

Emily VanCamp (Emily Thorne) mi skvěle sedla do role dospělé dcery, která se chce pomstít bohatým sviním, které jí "zničily život". Svině jsou rodiny, jejichž život je plný pletich, intrik a přetvářky. Zatím dobré, těším se na pokračování.(17.9.2011)

Koukat se na to dá, ale Kill Bill je lepší...(8.5.2013)

Chvíli mi trvalo než jsem si Emily zamilovala. Teď jsem naopak ráda, že roli dostala právě ona. Touhu po pomstě má v sobě a s nadhledem zvládá všechny situaci. Promyšelý a překvapivý děj mě ihned pohltil. Tomuhle říkám pomsta! A samozřejmě fandím Emily. 4,5*(19.2.2012)

Hodnocení pilotu: Zajímavě rozjetá zápletka, ale prostředí americké honorace, samých Kenů a Barbín mě příliš neoslovuje. S vidinou 12 dílů a uzavřené zápletky by to mohl být zajímavý seriál, ale známe americké televize, takže tuny vaty a tuctový vztahovky si nechám ujít. 50%.(28.12.2011)