Pařmeni

• Austrálie A Few Best Men (více)

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze "v dobrém i ve zlém". Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé... (oficiální text distributora)

Terva

Opak filmů Horší než smrt. Tentokrát ze svatby a v Austrálii. Stokrát viděné vtipy, stokrát slyšené hlášky. Parta podivných individuí dělá ze svatby frašku. Strašný. Nesmál jsem se. ()

Kryton

Britská verze všech těch možných uřvaných filmů o svatbě nejlepšího kámoše a pařbě na této pro ně ohavné party. Britové (a Australané) dokázali, že to jde i bez fekálií a trapnosti. Pařmeni mají sympatické obsazení, několik vtipných scén a rozhodně vám na konci nebude zle, tedy pokud se nezpijete jako tato čtyřka. Mimochodem a pak, že beran není sexy! ()

SaNcHeZ_cz

ařmeni. Nic jiného než snaha přiživit se na podobně tematizovaných snímcích z poslední doby. Několik dobrých momentů ale jinak jen beztvará šedá omáčka okolo, která sice neuškodí, nicméně důvod proč se na to podívat to není. ()

O.Peta

Ne, prostě ne, tenhle humor ovládají Amíci. Od Britů jsem zvyklý na inteligentní humor, i když tady je z velké části zastoupena i Austrálie. Tak jako tak jsou herci špatně vybraní, totálně nesympatičtí. Prezentace převzatých vtipů by mi nevadila, ale tahle banda je prodat neumí nebo je podá naprosto trapně. V komediích tohoto stylu jsou Pařmeni to nejhorší, s čím jsem se setkal. ()

JJ.Gibson odpad!

Tenhle ten anglický pokus o Hangover selhává snad úplně ve všech. Ve výběru herců, ve fekálních vtipech, v beranovi, v trapnosti okamžiku, krátce řečeno úplně ve všem. Takže jsem si párkrát ublink, sem tam jsem se sebe zeptal, proč nedělám něco smysluplnějšího, než se dívat na tohle a pak jsem s radostí ohodnotil odpadem!!!!!!!!!!!! ()

Alementina

Cim dal casteji mam pocit, ze mi nekdo maze hodnoceni a komentare u starsich snimku... tohle jsem videla pred lety myslim v letadle a i kdyz to bylo chvilema trapny, tak jsem se nasmala:) ()

AlThorKremser

Co říct k téhle celkem povedené komedii? Tak hlavně že nenudila a místy velmi dobře pobavila....nekteré věci byli fakt dobré. Na volné odpoledne dobrý film. Nesklamal a celkem potěšil . 80% ()

kaylin

Britské komedie mám rád, rozhodně nic proti nim. Navíc komedie o skupince mladých kluků, kteří chtějí přijít o panictví, nebo jako v tomhle případě o svobodu, je v poslední době zase dost, a to i pokud se kvality týká. Z doby vskutku nedávné například "Přizdis*áči", kteří mě neskutečně pobavili, protože jejich humor zacházel až do absurdna, porušoval určité hranice, ale takovým způsobem, že jste se museli smát. Anebo jste znechuceni odcházeli. Já byl z těch, co se smějí. V případě snímku "Pařmeni" už jsou pocity více rozporuplné, i když ani "Přizdis*áči" neudělali takový dojem, jaký jsem očekával. "Pařmeni" ale doplácejí na to, že chvílemi prostě představují nudu. Snad je to tím, jak se nás autoři snažili seznámit s novým - australským - prostředím, anebo spíš tím, jak se snažili nalézt všechny možné dějové linie. Ve výsledku to nakonec dopadá tak, že nejvtipnější dějovou linií je ta s beranem, která je skutečně parádně šílená a má výbornou gradaci. Romantický příběh je zde celkem v pozadí a přiznám se, že mi bylo celkem jedno, jak dvojice dopadne. Zase jednou mi více seděla parta, i když tohle jsou zase jednou pořádní nýmandi. Už jen od pohledu. Nevím, jestli jim všem budete fandit, ale místy vás mohou pobavit. Škoda jen, že je to pouze místy. Docela příjemně překvapí cameo postava, kterou hraje Olivia Newton-John. V jejím věku jí to pořád sluší, navíc si ze sebe dokáže dělat legraci. A ještě jedna věc, kterou musím vyzdvihnout - to je rozhodně hudební doprovod. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/08/parmeni-krysy-z-temnot-mi-4-blazniva.html ()

..Lucas..

Potřeboval jsem nějakou bláznivou komedii a A Few Best Man je přesně to, co jsem chtěl. Xavier Samuel má na to utáhnout celý film a spolu s ním i jeho kolegové Kris Marshall a Kevin Bishop, které znám i z dřívějška. K tomu ještě zfetovaná Olivia Newton-John a opět vtipně dementní Rebel Wilson, co víc si přát. ()

TominoLa

Výběr party není špatný, ale bohužel si s ní divák neužije takovou prču jako s partou z Pařby ve vegas. :( 5/10 ()

Gee.Rocks

Já jsem se nadmíru bavila. Kombinace Británie/Austrálie se ukázala jako výtečná a i když je film plný jistých klišé... byla jsem překvapena kolik na mne čekalo výbuchů smíchu. Jistě svatba, chlapi, kámoši, bráchové... to už tu bylo... jenomže tohle je v pár směrech jiné. Nemyslím si, že měl někdo v úmyslu točit britsko-australskou Pařbu ve Vegas. Film je protkán úžasným sarkastickým a absurdním humorem, který na bránici zaútočí mnohdy zcela nečekaně. ()

M.i.k.e

k čertu s originalitou.Dobrých komedií je poslední dobou hodně málo a tohle je jedna z nich.Nakonec je úplně jedno,že se jedná pouze o variaci na Prcičky.Některé scény jsou opravdu odzbrojující a vo tom to nakonec je...80% ()

zdenotvor

Celkom sympatická a zábavná komédia,ktorá mi trochu pripomínala slabší odvar hangoveru. Humor väčšinou funguje,aj keď už je tolko krát obohraný,zábavné momenty prevažujú. ()

Martin741

Taka ta neskodna australska variacia Americkeho Kolaca (ja viem, Prci prci Prcicky/. Obcas sa da zasmiat, ale celkovo nuda skor prevazuje, a to nie je dobre : 30 % ()

bourec

Až na určitý scény,který byly ve filmu celkem zbytečně,tak nakonec tenhle film docela obstojně pobaví.V některejch scénách bych se i viděl.Kazit zdánlivě snobskou svatbu různejma píčovinkama,to by mi fakt šlo.60%. ()

BarryLyndon

Britsko/australská variace na Pařbu ve Vegas, méně povedené, než jednička, ale dopadnout takhle dvojka s trojkou, tak si můžeme pískat. Za mne tomu chybělo víc over the top fórků a pár hvězd v cameo rolích. I když hlavní padouch byl dostatečně psycho a Rebel Wilson překvapivě bavila. 6/10 ()

TommyLeeJape

Mrknu se do galerie, vidím Krise Marshalla a očekávám komedii přesycenou kvalitním britským humorem, zkrátka něco ve stylu Death at a Funeral. Chyba lávky. On tam teda ten britský humor někde schovaný je, bohužel ale říznutý velkou dávkou Hangoveru. Stručně řečeno: Některé vtipy perfektně sedí, jiné by se měli ze stopáže vyříznout (ano, nestříháme nýbrž řežeme) stejně jako srdce scénáristy, který je psal. No, mohlo to dopadnout i mnohem hůř, toto je alespoň lehký nadprůměr mezi prvoplánovými komediemi. Dodatek pro PinokKia: Nevím jakou verzi filmu si viděl ty, ale u mě ten beran určitě neměl tanga! ()