Pařmeni

• Austrálie A Few Best Men (více)

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze "v dobrém i ve zlém". Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé... (oficiální text distributora)

mouzi

takovy mismas vseho mozneho, hlavne Death at a Funeral, American Pie a Hangover, akorat min ujety, min vtipny a celkove min zabavny.. i tak ale spousta scen pobavila a dalo se na to koukat.. jednou.. 3* ()

MiniRecenze

Sice se jedná o komedii,ale já se moc nesmál.Dostaneme naservírované téma:předražená svatba,politicky zaměřený budoucí tchán a tři idiotští kamarádi,kteří po*erou vše na co sáhnou... je to ohrané vše co uvidíte zde jste určitě viděli jinde a lépe natočené.Navíc špatně vybrané obsazení rolí dělá film ještě trapnějším.A musím se přiznat,že čím déle film poběží,tak tím častěji budete sledovat čas jeho konce.Největší srandou je ,že Vás britsko-australská režie,produkce okradla o čas a peníze. ()

mokrasek

To nebyla ani hezká romantika ani dobrá komedie. Film tak akorát na pokažení příjemného večera s očekáváním. ()

Ondrew

Uplne pohodova komedia, ktora tak trochu kraca v slapajach vsetkych tych filmov o luceni sa so slobodou. Napriek vsetkemu, tento je konecne aj cimsi zaujimavy. Zbytocne nenudi, jednotlive situacie nie su az tak pritiahnute za vlasy (no dobre, to s tou kozou bol fakt ulet) a celkovo snimkou vladne nenutena atmosfera. Nie je to nic, co by cloveku prilis na dlho uviazlo v pamati, ale minimalne na jedno pozretie ide o fajn oddych. 60%. ()

ludovit14

Few Best Men-je jedna scénáristická vykrádačka s viacerých filmov-ktorá vôbec nefunguje a už v polovičke filmu musí mať divák toho dosť.Oproti Vo štvorici po opici sú to malé zmeny,ako napr:sfetovaná svokra,namiesto LEVA je BARAN-ktorému sa rýpu v zadku-a takisto sa po opici preberú a nič si nepamätajú ako aj drogy sú na dennom poriadku.Je to samé klišé a klišé-ktoré pôsobí veľmi trápne.HOD:27%.Škoda času!PS: scenárista Dean Craig je jeden veľký chudák a môže sa hanbiť-čo je toto za človeka? ()

MorraEddie

No na komedii to postrádalo to nejdůležitější a to byl humor. Na druhou stranu film nepostrádal ty nejvíc nesympatické herce v hlavních rolích,které mohli najít od Anglie až po Austrálii. Nevím co má byt vtipné na tom,že někdo strká ruce ovci do řiti a takových "vtípků",které unikly mému smyslovému chápání bylo po víc. Už i ty dvě hvězdičky jsou možná až moc. ()

ariari

je tam všetko, čo tam má byť. Uff, Tak trápne situácie vykreslené výborným nápaditýmn spôsobom. Trocha pripomínalo funesovku, ale len nápadmi, Najviac prekvapil super výkonom Kevin Bishop ,ale aj celkovo nám štvorica dostatočne liezla na nervy, aby sa bolo na čom smiať. Určite viac potešil ako známe pařby v Las Vegas a podobné počiny. ()

topvideo

Malo by sa to volať Tí, ktorí ťa naserú v každom prípade... strašní idioti a idiotská komédia, zasmiali sme sa asi...raz? Už ani neviem. ()

fabregas1

Přizdis*áči vs Pařmeni , u mě má trošku navíc snímek Přizdis*áči, každopádně pokud vám sedne britský humor, tak nemám strach, že film Pařmeni zavrhnete. ()

Epco

Partička ožranov, outsiderov, smoliarov či iný druh spoločenských hovád býva často zdrojom zemitého či hrubozrnného humoru takého žiadaného na plátnach kín. Často ale nie vždy. Tento film je príkladom toho ako dokáže byť takáto partička nefunkčná, otravná a zbytočná. Nič tu nefunguje a nekoná sa ani útok na prvú signálnu, vtipy tu nie sú žiadne. Len pokusy o vtipy a tie vyšumia do trápneho zamyslenia sa prečo niekto toto natočil, a hlavne prečo to pozerám. ()

Mort09

Jako film slabota a v rámci žánru zoufalství. Málo fakt povedených vtipů a nepříliš přesvědčivé herecké výkony zvláště od „rodiny nevěsty“. 30% ()

Teen.AGE.r

Kupodivu musím dát 4*, protože když to srovnám s druhým dílem The Hangover - bavil jsem se víc! Kupodivu mi ani moc nevadilo, že základní myšlenka filmu byla obšlohnutá, protože tento film šel trochu jinou cestou, vlastní cestou a za to u mě má 4* :) Pobavilo a jsem zvědavý na dvojku :D ...70% ()

HMTD

Tleskám, komedie která ještě nepřekročila hranici nevkusu ač na ní část filmu balancovala, zejména co se ovce týče. Bylo to vtipné, potrhlé, romantické a s několika neotřelými nápady. Prostě parádní komedie u které se člověk směje častěji než se červená jak je to trapné což u amerických bývá běžné. ()

Patroxi

Za tu scénku s koxem ! :D a házením kamínků do okna :D bavil sem se sice byli nudné pasáže, ale zasmál sem se dost ! Myslím si, že vtipné scénky nenechají v klidu ani největšího suchara .... :) ()