Pařmeni

• Austrálie A Few Best Men (více)

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze "v dobrém i ve zlém". Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé... (oficiální text distributora)

korndaddy

O něco slabší než Pařba , ale s lepším obsazením a stylem humoru. Škoda jen, že těch úsměvných momentů bylo o něco méně. Kris Marshall stoprocentně vládnul. Škoda jen českého dabingu. Ale to je víceméně moje blbost...... ()

iXtr3m3

Veľmi veľmi silné tri hviezdy, chvíľu som váhal aj nad štyrmi, ale ponechal som tri, lebo pred koncom už to začalo trošku "zakopávať", ale inak super jazda, taká britsko-austrálska verzia Hanagoveru. ()

Merkin

Skvělá věc na úvod léta! Sice trošku okoukané téma, nicméně příjemně britské a tak nějak nenucené, květnaté a uvolněné. Zkrátka snímek, který rozhodně nezaškodí omrknout:) ()

showxman

Šílená jízda ne nepodobná filmu Horší než smrt, které neoriginalitu hravě prominu. Kokainová Barbara to výtečně roztáčela a já se celou dobu bavil a chválil její herecký výkon, aniž bych věděl kdo ji ve skutečnosti hraje (Olivia Newton-John). ()

Sancty

Na prvé pozretie obstojná zábava, druhé som už celkom odzíval. Nebyť scén s baranom idem s hodnotením ešte nižšie. ()

Marrty3

Taková ta pohodová oddychovka. Má to hodně prvků z Vegas & Horší než smrt. Je tu pár scének, které mě vážně hodně pobavily. Jinak se to celé nese na pohodové vlně, která je místy dost předvídatelná. Přesto je to rozhodně v tomto žánru jeden z těch lepších filmů. Takový lepší průměr. Herci hrají skvěle, tím mám na mysli snad každého zúčastněného. Je výhoda že to není jen o rozlučce, ale i o celé svatbě. Možná jsem (díky nadupanému traileru) očekával trochu víc, ale i tak to byla skvělá jízda s povedenou bandou, drogama, hovnama, ovcí a sjetou Olivii Newton-John. Jak jsem psal, lepší průměr, tzn lepší 3*** → 70 % ()

filipvrbik

Suterénně nejšílenější svatba všech dob, není třeba dalšího komentáře (snad jen, že je to podobné "Horší než smrt") ...90% ()

peto580

keď si pani mama potiahne lainu všetko sa rozbehne :D A samozrejme korunku tomu nasadzuje miestny volebný Pán Baran :) ()

Milky.

Slabý pokus vydělat něco na konceptu The Hangover. Bohužel selhává skoro ve všem. Scénář odfláknutý a o ničem, herci nesympatičtí, místo tygra beran, místo Tysona jakýsi hippie dealer (vyřešení jeho zápletky bylo tak trapné, že si nejsem jistý jestli jsem nebyl šrot a nemám prostě okno) a celkově tenhle film nemá co nabídnout. ()

wampire23

To bola teda krávovina. Snaha natočiť britský Hangover vôbec nevyšla. Milujem britský humor a preto som sa na tento kúsok celkom tešil. O to väčšie sklamanie prišlo, keď som ho s nechuťou sledoval. Herci sú maximálne nesympatický, dej nezaujímavý, ,,vtipné" scénky sme už videli miliónkrát. Jedine nonstop napitý týpek ma celkom bavil. Ale to je na celý film veľmi málo. ()

JK-Stinger odpad!

Fakt odporná a prakticky nevtipná slátanina. Tohle pánové moc nefunguje, vůbec nejste sympatičtí a ty humoury vás brzo přejdou. Ježíš, proč se museli chovat jak úplný hovada??? ()

Pawlisman

Vystupňování bylo slušné, ale vrchol rozvláčný a vlastně žádný. Jen jednou jsem se pořádně zasmál. Jinak vše okaté a předvídatelné. 6,5/10 ()

Flopik

Tak ja som sa neskutočne bavil.Čakal som to priemerné ale to som sa fakt zmýlil.Vynikajúca komédia .Takto som sa smial ani neviem už kde.Výber hudby super , tak isto aj hercov.Tá hoďka a pol ubehla rýchlo .Dvojku by som neskutočne chcel. ()

Meteorista

Kvůli typickému britskému humoru a nenudící stopáži dávám palec nahoru. Sice se z humorných scének dalo vytřískat ještě daleko více, ale za těch pár výbuchů smíchu se na tento počin vyplatí určitě podívat. ()

johnymdoe

Tak blbé až to vlastně bylo dobré..ale ta do nebe volající vykrádačka Pařby ve Vegas mě nedovolila dát více než 40%. I tak dobrá oddychovka. :) ()

Luk Skywalker

Tato bláznivá komedie inspirovaná filmem Hangover je po nezbytném úvodu velice zabaávná, já se tlemil neustále a nepřišlo mi to jako recyklace dříve použitých scén z jiných filmů, takže hodnocení 4 hvězdy. ()