Pařmeni

• Austrálie A Few Best Men (více)

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze "v dobrém i ve zlém". Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé... (oficiální text distributora)

c.tucker

Netuším, co vytváří snahu porovnávat tento film s Hangover. Je to svatba, beran, drogový dealer, Austrálie, 4 chlapy v oblecích či snad ruka v prdeli? Tak jo, jedná se o svatbu, ale právě o svatbu, ne stag night/bacherlor party, která se celá zesere. Jsou tam občas neskutečně vtipné momenty (svědkův proslov a to je asi vše co mě teď napadá), vtipné momenty (maska na hlavě) a plno dalšího. Nebylo to špatné, ale rozhodně jsem vyděl lepší. Jako relax film pro zlepšení nálady to funguje, ale některé věci jsou nedotažené. ()

spitr

Tak tohle byla neskutečně bláznivá jízda, u které jsem místy málem sral krev. Scénárista Dean Craig (autor Horší než smrt) u mě znovu pořádně zabodoval. Autor využívá situace a také střet kultur mezi Británií a Austrálií. Dobré výkony na všech stranách, některé velmi vtipné scénky a realismus, který pracuje velmi dobře. Spousta bláznivé akce odkazuje na Davidova kamaráda Toma (Kris Marshall), který je obvykle katalyzátorem problémů, vlivem jeho lhostejného postoje. Co mě opravdu dostalo byl obraz královny nosící Joker make-up či Hitlerův knír. Okamžiky s ženichovou stranou, střelnou zbraní a nevědomou ovcí, byly zábavnější, než jakékoli jednotlivé části Hangoveru. ()

HorrFi

australsko britskej Hangover, ale ještě to jakž takž funguje.. neurazí ani nenadchne, ale jinak pořád to samý v rámci tohohle typu komedie kde někdo někam jede na svatbu a všechno se tam zvrtne.. ()

kinghome

Tohle rozhodně neni Hangover!!! Ten kdo tohle píše nejspíš viděl jiný film. Tohle se spíše podobá filmu horší než smrt. Ale to nemění nic na tom, že jsem se u toho bavil a některý hlášky neměli chybu. Skvělá letní komedie. 80% ()

LiborGondek

To je taková kravina, až je to dobrý. Náhodou párkrát jsem se vážně dobře a od srdce zasmál. A když nic jiného, alespoň kvůli tomu je to dobrej film. 60% ()

Johnny.ARN

80 minút je to parádna komédia, s kopou skvelých fórikov, baranom, drogami a knírkami. Na konci sa to síce trochu pokazí tými klasickými kecami o rodine a priateľoch, ale dojem zanechala. 3 z 5 ()

PiLgRiM

Ať si každej řiká co chce, ale tohle nakopává prdel všem americkým bláznivým rádobykomediím jako American Pie či Hangovery... Britově opět ukazují co je to humor a já jim to opět sežral i s navyjákem.. a že mi to sakra chutnalo. Perfect. ()

elanius

(145/2012, DVDRip) / Stále dobrý námet na komédiu. Ak by tento kúsok vyšiel napríklad pred prvým Hangoverom a bol ešte o kúsok vtipnejší, bola by to minimálne komédia roka. (6/10) ()

Timak

Pravda, většina skvělých vtipů už byla použita v traileru, ale nic nemění na tom, že je to jedna z nejlepších komedií tohoto typu, za poslední 2 roky. Takže palec nahoru. ()

jujec

Čekal jsem vtipnou a svěží komedii typu Horší než smrt (ostatně promo filmu na ni odkazuje), ale místo inteligentního humoru mě čekala bláznivá komedie ve stylu 70. let, kde vtipy vytvářejí výkaly, náznaky sexu a zdrogovaní či alkoholem opojení jedinci. Tím nechci říct, že by film byl špatný, to ne, ale přece jen vtípky typu záměna papíru, na kterém má být svatební řeč nebo vyměněná taška jsou už dávno obehrané. Ale i přes to se u filmu pobavíte. ()

VasaX

Tisíckrát proprané, poměrně zábavné, ale převážně do trapného stylu. Herecké výkony nenalezeny. Konec hlášení. ()

P1tr

Američané mají Pařbu ve Vegas, Australané a Angličané zase Pařmeny. Tato "Áčková" koprodukce nepřináší do žánru naprosto nic nového, ale šikovně si vybírá z katalogu ověřených postupů ty zajímavější kousky, které umně kombinuje do střeštěného humorného koktejlu, který přináší řadu absurdních situací, které mě přinutily smát se opakovaně nahlas, což se u filmů zas tak často nestává, za což patří Pařmenům obrovská pochvala. Nečekejte převratný a zásadní humorný kousek, tím tento snímek opravdu není, ovšem pokud se budete chtít rychle a nenáročně pobavit, měli by Pařmeni splnit účel spolehlivě. ()

fox171cz

Opravdu tento film vypadá jako by patřil do rodinky série "The Hangover". Ale přesto mi to nevadilo, že některé věci si lehce vypůjčili od kolegů z USA, protože mi připadalo že se dívám na zcela originální film. Srandy jsem si užil převážně v druhé části filmu, kde o ně není žádná nouze. Herecká čtyřka byla si myslím na můj vkus slušná a nijak mi jejich výstupy nevadili. Pokud tedy "Pařmeny" nesrovnáváme přímo s "The Hangover", protože rozpočtově budou ty filmy hodně odlišné, dočkáte se super zábavy. 75% ()

Cejny

Zdálo se mi, jako bych už někdy něco podobného viděl. Ale zábava to byla celkem slušná, mělo to rychlý spád. Ovšem nebýt jedné nechutné sekvence, v hlavní roli s Ramseyem, tak bych z tohoto filmu měl lepší zážitek. Ve své podstatě jde o průměrnou komedii, kterých je na miliony. 60 % ()

BMAJTZ

Naprosto ujetá komedie, která sice originality moc nepobrala, ale to jak je servírována je prostě boží. Halda gagů ujetých přátel prostě nikdy neomrzí a trapně jsem se u tohoto filmu cítil snad jenom u proslovu a to je co říct. ()

darwin

Když se Britové snaží napodobit šílené americké komedie, nikdy to nemůže dopadnout dobře. Nejinak to bylo i u tohoto filmu. Vtípky jsou škrobené, suché a působí trapně a nedůvěryhodně, částečně také kvůli britské angličtině, která se prostě do takového druhů komedií nehodí. Ztráta času a peněz. ()