Pařmeni

• Austrálie A Few Best Men (více)

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze "v dobrém i ve zlém". Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé... (oficiální text distributora)

fuC_k

Stará dobrá Anglie přichází s legráckou, v jejíž hlavní roli je její kolonie. Austrálie, která si ze své patronky převzala pouze ty unylé stránky a která zapomněla na výměnu generací, reakci na současnost. Film je sám o sobě nudným sledem scén, z kterých již zmizel ostroftip po neustálém opakování táhnoucím se filmovým průmyslem. Překlad filmu je opět zakuleberoucí. ()

rekkky

Velice nevyvážená komedie v negativním smyslu, ale i přesto některé scény opravdu stojí za shlédnutí. Spousta zápletek, gagů, ale divákovi je jasné co v chronologii bude následovat. Přišlo mě to spíše jako potrhlá divadelní hra. Nicméně jsem rád, že mám náměty na svatební den. ()

KHkomiks

Tohle je levnější pařba, jak tu každý píše. Ale zdejší humor mi možná sednul víc, protože mám docela rád Krise Marshalla. Ale je to o zvyku, kdo má radši americký humor nebo ten britský. ()

Kingjiri

Britové, byť v australský koprodukci, maj rozhodně na víc, než natočit nevýraznou komedii, na kterou si za pár dní díky její průměrnosti ani nevzpomenu a nebudu mít žádný nutkání si jí někdy pustit znova. Jediný, co mě fakt pobavilo, byl hitlerovskej knírek (asi jedinej náznak ostřejšího a nekorektního britskýho humoru) a scéna s koksem. Zbytek tvořila vata v podobě slabších (ne)vtipnejch scének a nepovedenejch point ("vyřešení" situace s drogovym dealerem). Rozhodně už jsem viděl lepší pařmeny, kterejma se tyhle kaliči určitě trochu inspirovali, tři slabší hvězdy. ()

Ondr@932

Zábavná komedie v podobném podání jako je úžasný film Pařba ve Vegas! Na to to sice nemá, ale jinak je to velmi zábavná komedie u které jsem měl občas záchvaty smíchu. 70% ()

Cinematrix

Teda, to byli ale kreténi. Samozřejmě kromě hlavního hrdiny, kterej se snažil bejt normální, tudíž byl těžce nezajímavej. ()

Melvej

Upřímně řečeno, líbilo se mi to víc než pařba ve Vegas. Je sice pravda, že se jí Pařmeni hodně inspirujou, ale připadá mi, že si z ní vzali jenom to nejlepší, a upravili to svým vlastním způsobem, který je poměrně zábavný. ()

Oonika

Čekala jsem, že to bude mít víc toho pověstného britského humoru a nádherné kulisy Austrálie... ale tohle bylo snad ještě horší než všechny ty průměrné americké komedie... Protože koukat se, jak se někdo hrabe ovci v zadku, to je na mě teda moc. ()

DadysGirl

O něco lepší (možná proto, že dospělí) Přizdisráči... No ... Na tomhle filmu jsem našla tři pozitiva - relativně vtipnej trailer, Krise Marshalla a hezkou tvářičku Xaviera Samuela... Jinak je mi líto, ale fekální, sjetej humor a gtrapasy hlavních hrdinů ve mě hluboký dojem nezanechali a silně pochybuji, že jim někdy dám druhou šanci... Díky bohu, že jsem se na to nevydala do kina... ()

TommyDiamond

Australské prcičky trojka (svatba). Ovšem bez humoru a šťávy. Australané se chtěli vyrovnat amíkům a natočit šílenou a mladistvou komedii… Partička kamarádů kazících svatbu, beran, dealer, drogy, alkohol, pedantský tchán a povolná zfetovaná tchýně, to vše mělo zajistit litý úspěch. Podle mě to nevyšlo podle představ... ()

kenileja

Taková "klasická" komedie, podle takových těch předepsaných pravidel. Párkrát se zasmějete, protože provedou kraviny. Pak to bude chvilku jakoby vážné, do toho se připlete trochu lásky, trochu napětí a když to dobře smícháte s hrstkou pěkných a sympatických lidí, máte to. Škoda hloupé a nevýrazné role Rebel Wilson. ()