Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

bigmatko

nenarocne a zabavne spojenie scifi komedie a fantazy. na tento film mozete spokojne zobrat aj rodinu deti zenu frajerku alebo si ho ist len tak vychutnat sam. nie je to ziadne velkolepe dielo ale to nikto od toho filmu ani necakal a presne tak sa aj film tvari nepotrebujete pri nom rozmyslat jednoducho si ho pozriete a budete spokojny aj vdaka kombinaci hercov ktori zbytocne neprehanaju a nesilia sa do trapnych humornych situacii a prave preto je tento film vhodny pre kazdeho. mne sa to pacilo. ()

Jardys88

Jelikož mě posledních pár (či více) filmů se Sandlerem docela dost zklamalo tak jsem šel na film s dost nízkým očekáváním. Jaké bylo mé překvapení když jsem se většinu filmu dobře bavil a nenudil jsem se u klasického Sandlerovy přehnané vtipnosti, která často kazí celý film. Takové filmy, u kterých se zasmějete, odpočinete si a vyčistíte hlavu může dělat pořád.... ()

paja.jelinek

Roztomilá rodinná komedie, plná originálních hlášek, která většinu času navíc skvěle odsýpá. Byl jsem na tom s dětmi a vůbec jsem se nenudil. ()

BlackMolla

Musím říct, že jsem čekala, že to bude pěkná blbost, ale celkem mě to příjemně překvapilo. Docela jsem se i pobavila.. Nicméně to bylo hodně kouzlo kina, na 4 hvězdičky to nemá. ()

ggggg

Starší ročníky se u tohodle filmu vyřádí a zavzpomínaj na dobu, kdy je ještě nezajímaly prsa a pivo a jejich největší starost byla, kdo má na sídlišti hezčí kolo. Mladší ročníky se zase můžou rozplívat nad úžasnou grafikou a zjištěním, že dřív hry nevypadaly jako Fifa 2015 ba se dokonce nehrály ani na počítači nebo playstationu. Za mě nostalgická vzpomínka na Segu a její nefungující kazety. Sandler a Dinklage supr výkony. ()

Raziel811

Velké zklamání. Vizuál je sice zajímavý a hezký, ale potenciál nebyl využit ani z poloviny. Místy velmi hloupé a naivní (hlavně co se postavy Kevina Jamese týče), ale celkově se dal "příběh" pojmout lépe. Někdy méně opravdu znamená více. ()

Grid

Jedna hvězda za titulky, druhá za 8-bit tematiku. Což s efekty udělalo alespoň trochu originální film. Bohužel se více než za scenáristy platí grafickým studium. ()

Maila87

Na jednu stranu zklamání a na druhou velké překvapení. Pro dospělého diváka je tu řada nevyužitých možností a příběhu chybí poutavost a větší spád. Nemluvě o scénáři, který je sice velmi povedený, ale potřeboval by učesat. Pro dítě, či jako rodinný film je to vynikající oddechovka. Celkově je to velmi příjemně překvapivá průměrná oddechovka. Do kultovnosti podobných filmů jako jsou Eurotrip, Roadtrip apod. jí toho hodně chybí. ()

Motyuek

Komu se tohle nelíbilo ať ho sežere Pacman! :-) Mám rád filmy u kterých člověk může vypnout a zvlášť pokud je to taková kravina, že věci, co naprosto popírají logiku, vám v tom příjdou normální., Silně kulhající příběh tady zachránily parádní triky a výborné výkony herců, zejména ve vedlejších rolích. Hodně se tady v komentářích srovnává tohle s Raubířem Ralfem. Zloň Ralf poráží dobroně Sandlera na celé čáře, ale na tohle se rozhodně taky dalo koukat. ()

Kamil111

Tato rozkošná ptákovina sice vychází vstříc úzkému cílovému publiku, více či méně zaseklému v osmdesátých letech a ještě navíc v těch amerických, ale lehký námět a supervtipné detaily a hlášky, které se prolínají celým dějem, jej dělají ideální zábavou bez ohledu na věk. A dokonce rodinnou tam, kde tatínek v mládí vlastnil počítač Atari nebo něco podobného, holdoval rozpixelovaným počítačovým hrám, a nyní je ochoten svého potomka podrobně uvést do souvislostí. Srovnávání s Raubířem Ralfem nemá význam – i když vychází ze stejného prostředí, je animovaný a jde úplně jiným směrem. ()

ellysium

Abych pravdu řekl,Sandlera jsem nikdy nemusel,ale v poslední době mě překvapuje.Už to není ten pablb,co kdysi,ale začíná vypadat ve filmech konečně trochu seriózně.Pixely jsou celkem dobrou vizuální podívanou a vzpomínkou na videoherny,které byly k mání i u nás.Zlatý časy SEGY a podobných,mi tahle podařená komedie připoměla.Už jen zastřelení šmouly chtělo notnou dávku odvahy :-) ()

badett

Od sledování Bierdmana se mi nestalo, že bych byl u filmu víc zhnusen. Jak někomu můžou dát takový rozpočet a udělat něco takového... Jít na to do kina chtěl bych vrátit vstupné. Zápletka absolutně tragická. Děj chaotický a nesmyslný. Ono to vlastně ani není směšné. ()

Mark1983

Původně jsem byl přesvědčený,že to bude nesmysl pro děti,ale i přesto jsem to nakonec zkusil. Není to žádný filmový kult z komediálního světa,ale zkousnout jsem to zvládl. ()

gael83

Hezky se na to kouká, tedy hlavně na scény kde neprudí svou jidiš Adam Sandler, grafická stránka příjemně uspokojivá, na komedii to neni vtipné a na akční film to nemá koule takže stručně!! Adame jdi do prdele!!! ()

slamic5

Vykrádačka jednoho dílu futuramy, jejíž jeden díl má 20 minut a i v něm bylo daleko víc humoru, než tady skoro ve dvou hodinách. Tohle se prostě moc nepovedlo. Nejzábavnější tam byl účes Tiryona Lennistra :D ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi