Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

MaxBodycount

Generačný priesečník - funkčné aj ako Ghostbusters /omrdaný Tronom/ pre dnešné decká, alebo nostalgická jazda pre páprdov, Pixels sa nijak zvlášť neserú s lízaním rití pseudointelektuálnych kokotkov a ponúkajú svižnú retro zábavu pre každého, kto na ňu má chuť a prekusne občasné cringe scény a lacnejší, stále však zábavný humor. Sandler je znesiteľný, dezertér z Boyardu si uzurpuje plátno pre svoju veľkú hlavu a zvyšných 50 cm v každom dostupnom momente a Columbus je späť vo forme, takže áno, veľmi výživné a naivne kúzelné. Moment filmového blaha: Pac Man stretáva svojho "stvoriteľa". ()

Spanki

zajímavé provedení super nápadu, byť nepůvodního. bavilo mě to. a přiznávám, v hodnocení je i určitá nostalgie ()

Daniel.Homol

Za mě klasická rodiná blbůstka, která nijek neurazí, ale ani nijak nenatchne. Dobrý humor, rychlý děj, místy až absurdní děj, plus skvělá hudba, rovná se pěkná rodiná komedie, která pobaví jak dospělé, vzpomínkami na staré videohry, tak děti, které pobaví pro změnu roztomilý Cubert a spousta hloupých vtípku Za mně 7/10 ()

jabbo123

Dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal, protože jsem na něj neslyšel zrovna pochvalné recenze, Adama Sandlera úplně nemusím a hlavně jsem pamětník téhle éry video herního průmyslu - začínal jsem na ZX Spectru a dost jsem se bál, že se dočkám hloupého a trapného humoru a bude mě to hodně bolet. No a opět se mi potvrdilo, že nesmím moc dávat na cizí recenze ani na zdejší hodnocení na csfd. Byl jsem totiž nadmíru a příjemně překvapen jak lehkou a zábavnou sci-fi komedii nám Columbus připravil. Bavil jsem se, humor nebyl trapný, několikrát jsem se opravdu od srdce zasmál. Nerd ve mě si vrněl blahem, protože autoři využili materiál z původních her do puntíku a to přestože si vybrali podle mě hůře zpracovatelné kulisy těch opravdových zakladatelů žánru - pac-man, tetris, arkanoid, space inviders, donkey kong atd. Přitom vzít věci z pozdější éry by bylo mnohem jednodušší. Zápletka a celá story je sice naivní, ale to k tomu nějak patří a já bych se nebál srovnání se snímky jako Krotitelé duchů nebo Jurský park, ve kterých jde především o tu kulisu a to jak si s ní autoři poradí. Nějaké to lidské dramátko, romantika a příběh o přátelství samozřejmě nechybí, ale nekoná se nic nad čím by dospělák musel kroutit očima nebo se stydět, na co se to kouká. Možná už vážně stárnu, ale já jsem byl od začátku do konce spokojený. Za mě krásných 80%. ()

mach333

80.léta bylo moje dětství, videohry v hernách a na poutích něco obtížně dosažitelného. Děj filmu jede jak podle šablony, je vcelku lehce předvídatelný. Ale za tu nostalgii a zpracování dávám 3* ()

TomQ

Je to blbost. Je to blbost v dobrém slova smyslu. Člověk se nesmí brát tak vážně, nemusí od každého filmu čekat úžasný duchaplný příběh plný napínavých zvratů, může se prostě jen odreagovat u zábavné blbosti. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi