Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

Johnny.ARN

Silný úlet. Sandler je síce vyhorený ako žiarovka, ale v týchto kalných vodách si ešte občas zapláva. Invázií z vesmíru sme tu mali spusta, ale táto bola aspoň štýlová a inovatívna. Columbusovi by už ale trebalo nejaký poriadny projekt, lebo človek s jeho kvalitami by sa niečím takýmto nemal zaoberať. Pohodová, miestami vtipná oddychovka pre pamätníkov. 2 z 5 ()

ecceHOMMO

Zasadiť postavičky z videohier 80 rokov do reálneho sveta - perfektný nápad. Len keby celé to okolo bolo trochu viac účelnejšie a humorom previazanejšie. ()

Mrkvič

Za mě docela příjemný humor, až na prezidenta a britskou premiérku fajnové postavy a hlavně milé vzpomínání na herní legendy. Využití jednoduchých principů her se celkem zadařilo, ale samozřejmě nic extra úžasného to není. Podobně jako starší filmy Chrise Columbuse jsou Pixely hodně zaměřeny na mladého diváka, ale současně mají co předvést i dospělákovi. ()

LiborGondek

Nelíbilo se mi ani Lego a tohle? To je snad ještě horší. Proč jen takové kraviny někdo točí, vždyť je to ztráta času nejen pro něho, ale i pro všechny diváky, co na to jdou. Na obranu snad jen tolik, že pořád existují ještě o dost horší slátaniny. 40% ()

ivan_drago

Je to nanejvýš naivní, přitroublé, éra oněch her mi minula... ALE nějakým zvláštním úchylným způsobem mi to bavilo... Kevin James jako prezident s dyslexií... skoro oskarové... prosím pokračování s mojí érou srdcovek jako Mortal Kombat, Doom, Lemmings, Another World, Lotus, Crusader No Remorse, Tomb Raider, NHL 94, Broken Sword, Duna 2 ... Tam by se mohli kurva vyřádit... ()

Playman

Pár světlých... nostalgických momentů by se tam našlo. Peter Dinklage tu má pár fajn momentů. Ale celkově to působí dojmem, že byl velký budget utopen v něčem, co ani nemuselo vznikat... a neni to chyba Columbuse ani Sandlera. To téma je prostě shit. Sony by si ty svoje projekty fakt mělo začít hlídat. ()

neoBlast

Já již asi posledních 15 let bráním Sandlera. Ale je to opravdu složitá a těžká práce, kterou jsem si uložil na svá bedra. Sandlerovy intenzivní snahy na poli komedie a neúprosný čas ho pomalu ale jistě směřují na cestu do peklu. Přece jenom už je to pěkných pár let co zářill v SNL a prvních filmech od Happy Madison. Nevěřil jsem tomu, ale Pixely jsou opravdu masivním faux pas studiového systému, který ve snaze vyrýsovat se "perfektnímu" cílovému publiku uráží neuvěřitelné množství skupin a subkultur - fanoušci videoher, ženy, geekové, pixelart fanboyové, liliputé, zrzci... hmmm... kdokoliv s mozkem? Bohužel asi zapadám hned do několika zmíněných kategorií. Bad Sony, BAD SONY. Nenechte se zmýlit, tohle je jednoznačný odpad, tu hvězdu dávám, protože někdo v tvůrčím týmu si je vědom, že existuje The King of Kong, resp. Billy Mitchell. 10 % ()

ywo666

Slabota. Neviem prečo, ale Sandler mi nikdy neprišiel ako extra zábavný komik. A tu uvidíme jedno z jeho slabších predstavení. Premrhaný potenciál. Viac som sa nasmial aj pri jednej 23 minutovej epizóde Entourage. Ďalší mínus je Josh Gad, ktorý otravnejší ako pleseň. Asi tisíc krát by som chcel vidieť celovečerák o Lady Lise s Ashley Benson v hlavnej úlohe. 2 hviezdy dávam za tú akciu a milované mini coopre. ()

venison

Jelikož se o mě ví, že jsem fanda Adama Sandlera, tak moje hodnocení NEMŮŽE dopadnout katastrofálně :-D Jako bonus vítám i supermilého a extrémně pohybově nadaného Kevina Jamese.. Po shlédnutí traileru jsem moc nechápala na čem chtějí postavit příběh, ale nakonec to celé hladce (i když nesmyslně) zapadlo všechno krásně do sebe.. Bezva prohláškovaná podívaná, která prozáří podzimní odpoledne ;-) ()

hroubek

Příjemné překvapení. Osobně jsem čekal neurážející podívanou, ve které bude pár dobrých fórů a nic víc, a za půl roku si ani nevzpomenu, že jsem jí viděl. Naštěstí k tomu má film docela daleko, ale taky to není zásluha Sandlera. Pixely nejsou nějaké režisérské veledílo, které posouvá kinematografii někam dál, ale na druhou stranu s klidným s vědomím můžu říci, že je to podívaná, u které jsem se dost dobře bavil, a vtipy s gagy mě nijak výrazně nenudily a ani neurážely. Chris Columbus není špatný režisér a svoji práci si vždy odvede a tady ho hodně bavila. Samotný film je zábavný a krom pár hluchých míst se nijak výrazně nezasekne, dost tomu taky pomáhá, že se neustále mění lokace. Hodně moc se mi líbila vizuální stránka filmu, s hudbou, retro atmosférou a správnými triky. Adam Sandler tady není špatný, jen ho mám radši v civilnější poloze, a ne když se chová jako debil. Josh Gad je fajn a krásně si dokáže ukrást několik scén pro sebe. Kevin James prostě hraje to co hraje ve všech svých filmech, i s tím dobrý i s tím špatným. Michell Monaghan tahle role příjemně sedla a podává hodně příjemný výkon. Peter Dinklage má nejlepší postavu z celého filmu a krade si každou scénu pro sebe a to ať už jde o začátek filmu, honičku v autech, dialogy či konec. Mile potěšil Sean Bean a jeho parťák z trojské války Brian Cox. Film má několik zajímavých scén, hlášek nebo i momentů, které pomrkávají na fanoušky arkádových her. Pixely jsou fajn komedie, která nijak zásadně neuráží a pokud od ní nebude očekávat nějaké veledílo, tak se u ní dá velmi dobře pobavit. ()

Yoda sama

Epizóda z Futuramy natiahnutá na 100 minút plných trápnych vtipov a akože snahy o príbeh s Kevinom Jamesom ako prezidentom? Nie, ďakujem. ()

Danny F.

Skvěle skloubené. Retro postavy z her potěšily. Příjemné oživení. Potěšil mě taky Peter Dinklage a jeho postava. Drsňák. 70% ()

VanTom

Totálně nesmyslný a ujetý námět mohl být zároveň i nadějným "nostalgickým" trumfem, jen by ho nesměli Sandler s Columbusem tolik zdrtit. Celkově sice Pixely prošuměly tak nějak samovolně až relativně příjemně (povedly se třeba trikové akce - zejména honička s Pac-Manem v New Yorku či finále s Donkey Kongem). Bohužel z 80% mne zdaleka míjely nevkusné (přístupně) hrubozrnné humory. ()

zdenny

Filmy s Adamem Sandlerem patří k těm, které dokáží přilákat široké rodinné publikum. Proto jsou tak úspěšné. A asi je úplně jedno, že některé jsou kvalitativně trochu diskutabilní. Sázka na komedie s Adamem Sandlerem je většinou trefa do černého. A tento film, přestože ode mě dostal "jen" tři hvězdy, byl prostě zábavný. Ne sice na čtyři hvězdy, pořád ale dost na zábavnou rodinnou komedii. Navíc nápad se starými počítačovými hrami je celkem originální. Takže asi tak. PS: Jo, děti, které z vás zná Pacmana? ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi