Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

MasterMagic

Kdyby pro tento film najali lepší tým scénáristů, tak by to byl peckový film. Zase platí plavidlo: "Za všechno může scénárista." Díky dialogům, co hlavní postavy mezi sebou pronášeli, jsem polovinu filmu trpěl cringe záchvaty a doufal, aby se další minutu neřeklo něco horšího. Naneštěstí jsem měl smůlu a říkal jsem si proč jsem vůbec ten film zapínal. Navzdory tomu všemu je režie poměrně dobře zvládnutá a akční scény ujdou, ale to je maximálně ten jediný důvod, kvůli kterému se film nestává čistokrevní sračkou. 20% ()

3mates33

Ja nie som divný, pretože sa mi to páčilo, to vy ste divní, pretože sa vám to nepáčilo. Z malého pár minút trvajúceho filmu, sa podarilo Sandlarovi vykresať plnohodnotnú zábavu. Ja viem, ako intelektuálny film to neobstojí, no ako film na večer, pri ktorom sa chcete smiať áno. Nechápem čo majú toľký ľudia proti tomu filmu. ()

papadoce

To čo ste na tomto filme nepochopili sa volá zábava. To, že som tá správna veková kategória a exhráč videohier boli len pridanou hodnotou. Myslím, že tento typ humoru by pobavil aj bez toho. Ešte to uvidím, celkom iste. ()

lksvcr

Konečně zase dobrá komedie. Už jsem byl unavený jak v skoro každé komedii byla nějaká úchylárna (až na tu scénu na konci, ale tu jsem ochpoten přehlédnout), ale tohle je zase dobrá rodinná komedie s roztomilým qbertem. Tenhle film je celkem jízda s vysněným koncem, trochou romance a správným humorem. Za mě čtyři hvězdy :) ()

brabbik

Nádherné vzpomínky z dětství s celkem vhodným obsazením. Efekty se povedly, myšlenka dokonalá a trocha nerdství neuškodí. Zlatá léta na windows 95 v plné parádí na obrazovkách. Do dokonalosti to trochu pokulhává, ale kdo zažil, tak pochopí a přeci jen, kdo nikdy necheatoval, neni hráč všech směrů. 85% ()

Looka

80% pro lidi odkojené herními automaty počátku 90. let povinnost. Kdo nepamatuje šílenství v přízemí Paláce kultury, kdy se za asistence TV otvírala první videoherna po pádu komunismu v Čechách nemůže pochopit ani tento film. ()

Uesbe

akože, mne tieto hry bohužiaľ nie sú veľmi známe (generácia Moorhuhn/Bandicoot) a Sandlerova tvorba mi je, bohužiaľ, známa....ale toto bola prča. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Spíš taková kravinka, než nějaká bránici trhající komedie, každopádně ale originální a na pobavení dobrý. Fascinovala mě rychlost výroby super zbraní :D ()

Scraffy

Oddychová blbinka, ktorá má veľmi pekný a nostalgický výzor. Ale nedá mi si troška rypnúť a poznamenať, že ako sa dali v osemdesiatych rokoch pri hraní hry na mincovom automate používať cheaty? No čo už, aspoň, že to je skvelá komédia. ()

himor

Prekvapivo slušný film s riadne dobrým námetom, viac ako slušnou grafikou, akciou a kupodivu ani hercami to až tak neskurvili. Pozeral som pochopiteľne v nedeľu poobede a nič som nevyvrátil, dokonca som videl 2x. Škoda len lepšieho scenára a chcelo to ešte kvapku doláčov k skvelému vizuálu. 80% ()

IvonaK

Já nevím čím to je, ale já se u toho filmu strašně nudila. Asi zkrátka nedovedu ocenit akční filmy protože jsou příliš ulítlé a předvídatelné. Jednu hvězdičku jsem dala za samotného pacmana který byl počítačová figurka mého dětství. Akorát že v té hře byl kladná postava a tady záporná. ()

GameboyNES

Hodně povedená retro komedie pro lidi co vyrůstali v 80.tkách a pařili v maringotkách arkády. Sandler borec jako vždy. Hodně pobavil i Kevin James jako prezident. Bavil jsem se od začátku do konce. 96% ()

vittorrio odpad!

Túto hrôzu si neviem vysvetliť inak ako že Adam Sandler sedí jedného slnečného dňa na svojej záhrade a zistí, že zo seba už dlho neurobil hrdinu/idiota. V tom mu zazvoní mobil a dostane ponuku hrať v Pixels, čo okamžite berie. Je mu jedno, že tento "film" nemá žiadnu logiku, pravidlá mechanika a príbeh sa menia bezdôvodne asi 160 krát za film. (--SPOILER ALERT--) V jednom momente dokonca fungujú cheaty ale ako a prečo to už vysvetliť samozrejme netreba. Okružný pohľad na Adama Sandlera a Josha Gada ako strielaju na stonožnku bol výsmechom a úplne mimo celého žánru a kamery filmu. Ako už začali točiť tento otras, Adam si spomenul ako mu minule pri piatom panáku tequilly Kevin James povedal, že ešte nikdy vo filme nehral prezidenta USA (VŠETCI UVIDÍTE PREČO) a tak mu zavolal, že v takomto primitivizme si ho kľudne zahrať môže. A už to ide... V jednej hre sú postavy na strane end usera, v Pacmanovi zrazu hrajú za duchov. Proste nepochopiteľné. Do toho určite dobre zaplatené umiestnenie Qberta, ktorého dostanú ako trofej v rámci pravidiel, neskôr ho však ostatní mimozemšťania považujú za zradcu. (???) Napriek tomu, je však Qbert asi jediný sympatický bod filmu, ale aj to dokázali tvorcova pokašľať (aký som slušný). V priebehu veľkej bitky medzi mimozemšťanmi Josh Gad stretne svoju vytúženú počítačovú hrdinku a tá (aby to pridalo na absurdnosti filmu) prejde na stranu pozemšťanov. Na koniec aby film mal svoj gýčový happy ending sa Qbert premení na práve túto vytúženú bojovníčku. Lebo prečo nie. Spleť nepresností, nevtipu a lacnej akcie. Ak by som tento film nepozeral v multikine v Poprade čakajúc na môj vlak, odišiel by som zo sály asi po dvadsiatich minútach. A na záver.. ak chceme byt uplne presní (čo chceme) sú to VOXELs nie PIXELs ! ()

george82

Filmy se Sandlerem mě film od filmu začínají nudit. Nejen, že se v nich schzázejí dokola ti stejní herci, ale stále méně jsou zábavné. Až jsem u tohoto filmu přehodnotil svůj názor a zjistil jsem, že někdy je potřeba točit tyhle sračky, protože ty jsou nejlepší na totální vypnutí a absolutní relax. Někdy prostě přijdete z práce domů a nechcete jít ani na psychologické drama ani na ultra akční střílečku. Chcete jen vypnout u naprosté kraviny. Jen bych tyhle kraviny dával rovnou do TV a ne do kin. Zvlášť když už nejsou tak zábavné. ()

Ivoman

Tak v tomto případě klobouk dolů, očekával jsem slabotu a dostal jsem pecku. Hromada hlášek a narážek, hromada akce dělané hlavně pro 3D a ve 3D tím pádem skvělá podívaná. Rozepisovat se o ději nemá smysl, kdo očekával propracovaný dramatický spektákl, by si měl otočit hlavou a kouknout se na svoji prdel, protože z názvu a z ukázek bylo jasné, že půjde jen o zábavu. Kupodivu o dost dobrou zábavu. ()

pekas

Další přírůstek do svébytného žánru "Sandlerovka". Tentokrát na téma hráli jsme klasické automatovky a proto jsme důležitými členy lidstva. Jen mi vrtá hlavou, jakto že tentokrát nebyl v žádné vedlejší roli Rob Schneider? Krásná tradice skončila? Adam taky nebyl na plátně tolik, co v minulosti, možná proto, aby dostaly prostor triky. Hodnocení? Celkem dobré. 77% ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi