Všechno, co chceš

• Velká Británie Absolutely Anything (více)

Mimozemská civilizace nalezne ve vesmíru letící sondu vyslanou z planety Země, která obsahuje informace o lidské rase. Mimozemšťané diskutují o tom, zda Zemi zničit, nebo učinit lidstvo dalším členem mezigalaktické rady. Jako test dají náhodnému mladému muži na deset dnů neomezenou moc dělat absolutně cokoliv. Pokud tento muž využije svou moc k páchání zla, bude Země zničena. Vybraným člověkem je Neil Clarke, učitel, kterého ředitel školy Robinson nesnáší za jeho pozdní příchody. Neil, který si je vědom své nově nabyté síly, si přeje, aby mimozemšťané zničili třídu nenáviděných studentů. A mimozemšťané skutečně zabijí všechny žáky této třídy. Aby napravil smrt svých studentů, přeje si, aby všichni, kteří zemřeli, zase obživli. Jenže tím způsobí, že obživnou úplně všichni mrtví na celém světě, včetně mrtvých na pitevnách i v hrobech, proto si Neil rychle přeje, aby k výbuchu, který způsobil smrt studentů, nikdy nedošlo, čímž vrátí zpět všechna předchozí přání… (TV Nova)

MartinTerran

Řekl bych že tento film lehce vykradl námět z Božského Bruce. Sci-fi je to pouze, že tam jsou mimozemšťané a absolutní moc, komedie tam je, ale jen lehce žádné, že byste se smíchy válely a především je to romantika. Takže pro mě pouze průměrný film s tradičně netradičním koncem. Hodnocení: 52/100. ()

walkingdead

Další parádně ujetá komedie se Simonem Peggem tentokrát bez Nicka Frosta a z dílny samotných Monty Pythonů. Námět sice není originální, ale bavil jsem se celou dobu. Psa Dennise v originálu namluvil Robin Williams. CGI emzáci nadabovaní Jonesem, Gilliamem, Idlem, Cleesem a Palinem byli naprosto luxusní (kam se hrabe Alzák). Je to na hraně, ale dávám plný počet, protože fakt dobrých komedií se točí čím dál míň. ()

ostravak30

Když už nic jiného, tak je tento film zajímavý nápad nabitý zajímavými nápady. Při zamyšlení, kolik toho vlastně mohl Neil udělat dojdeme k logickému závěru, stejně jako on, že toho moc neudělal. Na druhé straně film vyslyší volání mnoha lidí, aby mocní tohoto světa konali více dobra a nabídnou nám hned několik scénářů toho, kdy se učitel o celosvětové dobro pokouší, ale tak nějak to nedopadne. Mohl tak alespoň konat dobré skutky v menším měřítku u obyčejných lidí. Nenapadlo ho to. Možná je spravedlivé přiznat si, kolik lidí by se první snažilo vyřešit svůj vlastní život než by začalo pracovat na světovém míru. A protože je to komedie, nemá skoro ani cenu řešit, že zrovna obyčejný učitel dostal tuto možnost. Třeba by leckterý prezident konal lépe. A co ochranářští aktivisti? Nebo ochránci lidských práv? U těch by se to přece konalo. Přesto, že byl film herecky slabší docela jsem se pobavil hlavně kombinací různých přání. Leckterá byla sice bizarní, ale opravdu zábavná. ()

nattyxh

Celkem povedená komedie s britským humorem a originálním nápadem. Je tam dost povedených gagů a musím říct, že jsem se pobavila. Simon je prostě úžasnej a komedie mu seděj hodně. :) ()

Don Maty

Trošku crazy no. Žiadna pecka sa nekonala. Nápad skvelý, a dokonca aj Simon Pegg bol perfektný. Ale je to málo. Katastrofálne dialógy, logika absolútne žiadna a o tom "fantastickom", trápnom závere sa nemusíme ani baviť. Bohužiaľ...2* ()

vodkasesemte

We have high standards - It all depends on earthling - No it shows you are obsessed. Obsession is not quality that I admire - British Broadcasting Corporation - Could you yll turn to page 73, please, and read the entire chapter - Abso-fucking-lutely anything - Be madly in love with me - So pedantic - The bitch you were shagging last night - Lovely human female - Rational thinking creatures has still desires - Dont také my desires from me - They are what makes my life worth living. Biscuits, shagging - Slightly drunk - Galactic procedures - Why do humans like tickling dogs tummies? Dogs pretend to like it because they know human beings like doing it - He has no concept of good or evil (možná ano, ale nedokáže svoje schopnosti smysluplně využít) - Call me the Death-Dealing Darkness-Bringer - I was just thinking about myslef, what I could get - Let everybody in the world have as much food as they want (no want, need) - No reason for war (…) lol - Its not easy to trying to do good - The only good is to destroy - The only evil is weakness - Weakness must be annihilated ()

Domas88

Proč mám pocit, že amíci by z toho udělali dobrý film.. Pul * pro Pegga a pul * pro Kate :) ,té bych dal i víc, ale zase nemá tam nějak extra moc prostoru. ()

jokino

Film s takým potenciálom, s takými hercami, aj príbehovo sa dal, CGI tiež nie zlé, ale tak to nakoniec odfláknuť.. A nezachránilo to vôbec nič, velká škoda. Človek sa len utápal v zbytočných a nedomyslených dialógoch. ()

megajalec

Zopár gagov a vtípkov sa vydarilo, ale zvyšok bol trápny. Rovnako ako príbeh, nehovoriac o love story (inak krásna Kate). Z tohto sa dalo vyžmýkať oveľa viac. Aspoň že to rýchlo ubehlo. ()

Prubner

Eh... slabota. Základní nápad je dobrý (byť neoriginální - viz třeba Božský Bruce), ale scénář stojí za starou bačkoru a režie taky. Pegg se sice snaží, ale kde nic není... Zasmál jsem se všehovšudy čtyřem vtipům, zbytek byla trapnost. A nadhodnocovat kvůli účasti legend z MP nebudu. ()

Memesis

Ve srovnání s dnešními komediemi to byl dobrý film. Takové modernější Bedazzled. Tyto typy komedií s přáními mám rád. Jediné, co si mohli odpustit bylo zasazení do hlavní role psa a trochu si mohli pohrá s těmi Grantovými přáními. 75% ()

MorraEddie

To je tak když máte opravdu originální nápad,ale nepovede se vám plnohodnotně přenést na plátno. Film je místy opravdu hodně vtipný a u některých scén jsem opravdu kulil oči ( hovno co se samo dojde spláchnout,nebo oživení mrtvol)ale zase jsou tady scény a není jich málo u kterých jsem se poměrně nudil. Simon Pegg je skvělý herec,ale tentokrát jsem mu to jaksi nevěřil a napasoval mi do této role. PS: Kate je krásnááááá ()

Lucienne6

Co by jste dělali, kdyby jste dostali absolutní moc na vším? Super komedie, kouknu klidně znovu, mluvící pes byl skvělej. Čekala jsem ale malinko víc, dalo se toho nápadu tak dobře využít, dala bych 5* ale nakonec 4*. ()

Feferonka1

:) :) :) tak ja teda tleskam a smeju se jeste i ted :) sčíhnuto 5x a furt mi to nestačí.Simon Pegg se do ničeho nenutí a sází nám s jeho přirozeností anglický humor v neuvěřitelných dávkách. Téma s nadlickými schopnostmi,ktere je použito uz samozřejmě po několikáté tady vůbec nevadí. Tyto druhy filmů mají své specifické fanoušky a ja k nim určitě patřím. 80% jasna volba ()

Zemřel Terry Jones

Zemřel Terry Jones

23.01.2020

Monty Python: Nečekaný návrat!

Monty Python: Nečekaný návrat!

28.01.2012

A teď pro vás máme něco úplně jiného. Nemusíte mít jejich humor rádi. Ale to je asi tak všechno, co můžete proti kultovnímu statusu snad nejúspěšnější komediální grupy všech dob dělat. A pokud je… (více)