Všechno, co chceš

• Velká Británie Absolutely Anything (více)

Mimozemská civilizace nalezne ve vesmíru letící sondu vyslanou z planety Země, která obsahuje informace o lidské rase. Mimozemšťané diskutují o tom, zda Zemi zničit, nebo učinit lidstvo dalším členem mezigalaktické rady. Jako test dají náhodnému mladému muži na deset dnů neomezenou moc dělat absolutně cokoliv. Pokud tento muž využije svou moc k páchání zla, bude Země zničena. Vybraným člověkem je Neil Clarke, učitel, kterého ředitel školy Robinson nesnáší za jeho pozdní příchody. Neil, který si je vědom své nově nabyté síly, si přeje, aby mimozemšťané zničili třídu nenáviděných studentů. A mimozemšťané skutečně zabijí všechny žáky této třídy. Aby napravil smrt svých studentů, přeje si, aby všichni, kteří zemřeli, zase obživli. Jenže tím způsobí, že obživnou úplně všichni mrtví na celém světě, včetně mrtvých na pitevnách i v hrobech, proto si Neil rychle přeje, aby k výbuchu, který způsobil smrt studentů, nikdy nedošlo, čímž vrátí zpět všechna předchozí přání… (TV Nova)

veverysiak

Simon zvykne zobrať účasť v lepších kúskoch, toto nie je úplne zlé, ale až príliš preakcentované, no a Kata je síce parádnica na pohľadanie, ale pomýlila si povolanie, lepšie by jej sadla rola živej sochy, takže 40%. ()

PTuranyi

Veľmi dobrá bláznivá komédia plná monty pythonovského humoru, ktorý sa sem zrejme dostal vďaka režisérovi Terry Jonesovi. Produkcia je výborná aj keď na vizuálnych efektoch sa asi šetrilo, ale tie tu ani nie sú veľmi dôležité. Zábava však neopadá aj vďaka výborným hereckým výkonom. 75% ()

Nemezzis

Simona Pegga mám radši ve vedlejších rolích, protože do role kterou hraje vnese něco navíc z jeho osobnosti, a to se mi na něm líbí. V hlavní roli to umí Chris Pratt s Johny Deppem. Naprosto cokoliv je lehce nadprůměrná komedie s jednoduchým nápadem, který měl navíc, kdyby nad ním scénáristé strávili vic času. Na druhou stranu, scény se psem, udělali ve všech směrech na výbornou.Kate Beckinsale... kráska, na kterou bych koukal pořád, kdybytoho točila víc :( . ()

nudlis

Pro mě velice zábavná ptákovina, kterou můžou vymyslet fakt jen lidi z Monty Pythonů nebo podobných partiček. Humor je anglicky svérázný a jsem velice rád, že není americký. A že tam těch Pythonovských náznaků nebo odkazů není moc. ()

NextOne

Tohle byla opravdu nejlepší komedie tohoto roku. Člověk se bavil po čas celého filmu. Simon Pegg je vynikající herec a zde se předvedl ve velice dobrém světle. Sice téma, kde má člověk absolutní moc je docela ohrané, ale nikdy to nebylo pojato v takovém vtipném duchu jako tento film. Vyloženě jsem se bavil u scén, kde chtěl udělat něco dobrého, ale vždy se to vykonalo až moc přesně, kdy to musel hned odvrátit, viz. scéna se zombie :D. Dobře seděl dabovaný hlas Robina Williamse pro psa a skvělé dosazení skvělé a hezké herečky v podání Kate. Celkově byl film skvělé zpestření, chtělo by to víc takových filmů. Terry Jones na stará kolena má skvělý smysl pro humor. Mrzí mě, že tento film nemá lepší hodnocení, přestože si to určitě zaslouží. ()

Motyuek

Spojení Monty Python a Simon Pegg. Pro mě dlouho nesplněný sen. Kate už je bonus navíc. Originální pojetí neoriginálního nápadu (lze srovnávat s Božským Brucem). Série přání hlavního hrdiny doma před zrcadlem mě opravdu zničily. :-) Škoda, že kluci Pythonští nedostali více prostoru. ()

jenspifa

Pro mě milé překvapení. Výborně vymyšlená komedie hýřící nápady, vtipy a gagy. Nenašel jsem snad ani jednu trapnou scénu. Simon Pegg válí a role mu sedí. Mluvící pes nejvíc :) Překvapení roku 2015... 80% ()

Pythonator

Velmi záživná Pythoniáda. Tvrdit, že toto nenese stopy Monty Pythonů je jako říkat: "Já su slepý hlupák." Chybí tu sice nějaké opravdu bombastické hlody, při kterých se dusíte smíchy, ale zato je to velmi konzistentní a dobře napsané. Kate je kočka jako zamlada a Simon Pegg to klidně utáhne celé sám i bez pomoci Pythonů, i když je škoda, že se staříci ujali jen namluvení mimozemšťanů - nějaký štěk si mohli přidat. Na chodící psí hovno hned tak nezapomenete. A Robin Williams jako hláškující pes, to je taky zážitek. "Můžu ti ošukat nohu?" ()

LL CoOl J 74

Báječné jsem se bavil na takovou komedii jsem cekal posledni dobou dlouho a dostal jsem ji skvělý prat si vse co si zamanete.. Až ja to naucit psa mluvit , který vám chce oject nohu .. :D ()

Vodomilec

Absolutně zábavná jízda. Jakmile jsem spatřil partičku mimozemšťanů a jejich první vtípky(destička s poselstvím z Pioneeru 10, Sarah Palinová atd.) tak to bylo jasné. ()

mire.k

Velice vtipný film. Jen to chce ineligentního diváka aby mu došly všechny narážky. Pythoni si přihřáli polívčičku. Další klasika, kterou člověk vychutná na druhé a další shlédnutí. Oceňiuji ulítlost scénáře i výkon hlavního představitele. Milovníci akčního vymývání mozků pozor, není to pro vás. ()

Ja.Malachi

fajná pohodovka s peggom..:).....apropoo...ak je pravda čo sa písalo že scenár bol 20rokov v šuplíku kým sa ho autor rozhodol natočiť...tak to isto nebola vykrádačka božského brjuusa .:)..to len tak na mardžo k tým komentárom čo to tvrdia.:) ()

Dataminer

7,5/10 Příjemná oddychovka se Simonem Peggem, kterého mám rád a i díky němu jsem si film užil, a proto i mé vyšší hodnocení. Z nápadu se samozřejmě dalo vytěžit mnohem víc, ale co už. I tak dostatečně pobavilo. ()

Zemřel Terry Jones

Zemřel Terry Jones

23.01.2020

Monty Python: Nečekaný návrat!

Monty Python: Nečekaný návrat!

28.01.2012

A teď pro vás máme něco úplně jiného. Nemusíte mít jejich humor rádi. Ale to je asi tak všechno, co můžete proti kultovnímu statusu snad nejúspěšnější komediální grupy všech dob dělat. A pokud je… (více)