Newyorská romance

• Česko Love Song (více)

Gretta (Keira Knightley) a její přítel Dave (Adam Levine) jsou spolu již od vysoké školy a společně skládají hudbu. Když Dave podepíše smlouvu s jednou z největších nahrávacích společností, odstěhují se spolu do New Yorku, aby zde začali život, o kterém vždycky snili. Dave však rychle nabytou slávu neustojí a brzy Grettu opustí. Všechno se však změní, když Gretta potká během svého vystoupení v zapadlém baru v East Village bývalého hudebního producenta Dana (Mark Ruffalo). Ten na tom taky není zrovna nejlíp a svoje zkrachovalé manželství a nedávný vyhazov z práce utápí v alkoholu. Když ji pak uvidí vystupovat, rozhodne se vsadit všechno na její talent a nahrát netradiční album přímo v ulicích New Yorku. Z náhodného setkání dvou zklamaných lidí se tak začne rodit hudba, která možná nedobije svět, ale rozhodně si získá srdce všech. (A-Company CZ)

Martiiiiinka

Film jsem dokoukala asi před pěti minutami, takže to ještě nemám úplně sesumírovaný a budu popisovat především dojmy. Begin Again je neskutečně milej a hezkej a pohodovej film. Keira je strašně roztomilá. Moc se mi líbily Markovy špinavý nohy na začátku filmu. A jeho tragédství tak nějak obecně. A muzika. Moc. Český název je trochu matoucí, originální se mi rozhodně zamlouvá víc. Catherine Keener vypadá trošku staře. K Ruffalovi a vůbec. No... a působilo to na mě trochu jako Once. A na ten link jsem vážně došla až teď. Jo. James Corden je super. Jak je trošku zklamanej, i když nepřekvapenej, když mu po výstupu vlastně vůbec nikdo neaplauduje i jak je potom nadšený, když se podílí na vzniku toho cédéčka. Adam Levine je moc pěknej chlap. I tady. Prostě... líbilo se mi to. Velmi. ()

FOndra

Přidávám jednu hvězdu nahoru za muziku a kameru. Nesedl mi výkon Keiry a myslím že nezafungovalo její herecké spojení s Levinem .... ()

ludovit14

Jedná sa o slušné dielo a zároveň je aj pekne. Priznám sa že ma ale toto dielo moc nechytilo aj keď je príbehovo dobré, réžia dostačujúca a herecky to hlavne postavy Gretta (Keira Knightley) a Dan (Mark Ruffalo) zvládli dobre, Jednoducho to akosi išlo mimo mňa. HOD:65%.PS: hudba bol ,,cool''. ()

mates159

Ztroskotalý hudební producent (Mark Ruffalo) po letech konečně najde talent, který tak dlouho hledal. Skladatelka Gretta (Keira Knightley) se nakonec nechá překecat ke spolupráci. Jenomže producent nemá peníze na studio a tak natáčí celé album různě po NYC. Ukázka toho, že na skvělou musiku není potřeba drahých hudebních studií. Děj má spoustu zlomových bodů, které bych jako divák nečekal. Skvělé používání živé i statické kamery. ()

Mia2906

Tento film vo mne zanechal naozaj príjemné pocity. Zapôsobili na mňa pesničky, z ktorých vyžaruje neuveriteľne pozitívna energia. Už dlho sa nestalo, aby som hneď po zhliadnutí filmu vyhľadávala soundtracky a púšťala si ich. Keira Knightley (Gretta) svojim talentovaným hlasom príjemne prekvapila. Jednoduchý, sladký príbeh, ktorý dokazuje o tom, že hudba spája ľudí. ()

Kozlowski8

Dan neprožívá zrovna šťastné období. Odstěhovala se od něj manželka i s dospívající dcerou, doba, kdy jako hudební agent spolupracoval s velkými hvězdami je taky pryč a navíc má problém s alkoholem. Jednoho dne však potká v hudebním klubu mladou, talentovanou zpěvačku, která mu okamžitě padla do oka... Ne nijak originální příběh, spíše opak je pravdou. Přesto mne vcelku dostal, a to hlavně díky kombinaci - hezké písničky, sympaťák Mark Ruffalo a moje oblíbená Catherine Keener, byť v celkem bezvýznamné roli. Možná je moje hodnocení vyšší, než si film zaslouží, ale hřejivý pocit a dobrá nálada, kterou cítím, když si jej vybavím, jsou toho příčinou. 70%. ()

rytir1

Já si na začátku říkám co je to za houmlesa že ho nepoznávám a on to Marky Rufalovic chlapec..no paráda a skvělá hudba k tomu. ()

JenomDominik

Je to krásný film, s hezkým příběhem, který se vám snaží dokázat jak na dně můžete být, ale stačí jen narazit na správného člověka a ten vás dostane nahoru. K tomu je to natočené v New Yorku no a komu by se to tak nelíbilo? Písničky taky skvělé jen kdo koukal v češtině bez titulků a nerozuměl textu, tak opravdu o hodně přišel. Mě se film líbil 4* (80%) ()

Ironhead

Pisnicky samotny by si zaslouzily vyssi hodnoceni, ale jako film je to tezkej prumer, ikdyz milej prumer ;) a Keira je proste kost ... ()

kolodej1

tak tohle mi vysloveně sedlo. Příjemná muzika, dobří herci, jak Ruffalo, tak Knightley ztvárnili sympatické postavy, kterým se dalo jedině fandit, i když to neměli úplně jednoduché a každý se potýkal se svými problémy. Pěkný film, který dýchá dobrou atmosférou, o tom, že má smysl se o něco snažit a jít si za svými sny. ()

Patryck

Nie je to typická romantická komédia. Chémia medzi Ruffalom a Knightley funguje bezchybne, pop rockové skladby nie sú otravné, práve naopak, výborne pomáhajú dotvoriť pozitívnu náladu filmu. Optimizmus spolu s príjemným príbehom o odplate a je tu jedno z najväčších prekvapení roka.

Amalberga

Velmi příjemný film s Keirou Knightley v hlavní roli. Moc se mi líbila atmosféra New Yorku a příběh o showbusinessu z trochu jiného úhlu pohledu. ()

kachnacekk

Nečekala jsem od filmu nic závratného a stal se přesný opak. Vlastně to nebyl žádný zázrak, ale ten pocit. Po jeho shlédnutí budete prostě v pohodě, bude vám takříkajíc příjemně po těle. Krásná ukázka města, které nikdo nespí, dobře zvolení herci a pohodová muzika. Je to jeden z těch filmů, které si rádi pustíte, když si chcete připomenout tu pohodu letních večerů a nevadí vám, že jste ho už párkrát viděli. ()

Anetulicek

Poznáte ten pocit, keď sa snažíte pozerať film a všetko je zrazu dôležitejšie? Áno vtedy si uvedomíte, že Vám film nič nedal a vlastne ani nič neponúkol. Smutné...ale aspoň za snahu 2*. ()

dusa77

Podobně jako u Rudderless. Film, který mě okouzlil každým záběrem a každým novým mi byl milejší a milejší. Miluju tyhle malý filmy, ještě když si soundtrack zpívám několik měsíců potom. A Mark Ruffalo jakoby to ani nehrál. :-) ()

brasek

Už som taký starý, že sa mi páčia takéto romantické filmy s nenaplneným koncom? Príbehom možno gýč, zovšednené, bez niečoho hlbšieho... ale má to hlavu a pätu, všetko dáva zmysel a hudba tiež je pozoruhodná. ()

Veeria

Keira, Adam a Mark. Silná trojka, která tento snímek vynáší do výšin. :) Krásná hudba. Tento film má svou přidanou hodnotu a vše spolu dokonale souzní. 5 hvězd díky pocitu po shlédnutí. ()

Oscary 2015 - výsledky

Oscary 2015 - výsledky