Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

juta

Velmi solidní pokračování. Dalo by se dokonce srovnávat s kvalitami jedničky a v určitých okamžicích možná i lepší. Je tu opět spousta skvělých situací a u některých jsem i pořádně vybuchoval smíchy. Kdyby bylo každé pokračování jako toto, vůbec bych se nezlobil. Trojka by proto neuškodila. Jen co mě mrzí byla absence Roba a jeho povedené rodinky. :-) ()

CrypzzXD odpad!

Nesnesitelná exhibice trapného a zvráceného humoru, špatné režie a ubohého scénáře. Co se tý partičce komiků honilo hlavou, když tuhle obludnost tvořili?! 0/10 ()

Fiftis

Osvedčený recept na humor z prvých Dospelákov sa vracia: dať dokopy partiu kamošov zo strednej a nechať ich spolu vyvádzať. Verbálne sa hlavná štvorica skvele doplňuje, škoda však, že už nevidíme Roba Schneidera. No pri pohľade na toľko postáv a scénok sa budete väčšinu času zabávať. Viaceré deti majú jasný potenciál a výborné momenty. A medzi mojich favoritov patrí dvojica policajtov, väčšieho a vyššieho hrá Shaq O’Neill s kvalitnými scénkami. Zaujímavo pôsobí finále, kedy sa desiatky postáv stretnú na jednom mieste a zložia si účty. Vtedy sa obrovská paleta hercov na jednom mieste oplatí a zábava graduje. ()

Indiana

Lepší než jednička. Některý fóry sou sice opravdu trapný, ale celý se to nese v tom mega pozitivnim maloměstskym stylu, kde se všichni znaj, všichni se maj rádi a divák má u toho takovou tu správnou náladu. 70% a rád se podívám na trojku. ()

Pilda17

Jednička byla špičková, dvojka se řadí bohužel do průměru, ale já se i přesto párkrát pořádně zasmál. Adam Sandler se snaží a vše zvedá, ale čekal jsem daleko více, kord po velmi povedeném prvním dílu .. 5/10 = 55% ()

Cappuccino

Prvá časť ma sklamala, druhá príjemne prekvapila. Nie je to síce žiadna geniálna komédia, ale pobavil som sa aj tak. Dodatočne Salma Hayek a pani ruská trénerka - palce hore. ()

Foox

Sandler každým novým filmem jen dokazuje, že lze klesnout ještě níže. Již první díl byl sotva na hranici průměrné komedie, ale tentokrát lze bez debat druhé Machry zařadit mezi smetí roku. ()

misterz

Ide o komédiu, ktorá má zabaviť, takže prípadné filmové nedostatky ani nemá cenu riešiť. Proste ide iba o blbinku, ktorá má ambície pobaviť. Z časti sa to aj podarilo, ale určite nedosahuje kvalít prvého dielu. Na môj vkus to bolo až príliš nostalgické. Tiež by som privítal viac vtipných scénok a hlášok. 65/100 ()

kingik

Nevtipnější a nejoriginálnější komedie anebo jeden velký trapas, co se za poslední dobu vyskytl v kinech? Rozhodně od každého trochu, ale pěkně popořádku. Stará dobrá parta se vrací v plné sestavě a chybí pouze Rob Schneider. Lenny (Adam Sandler) je stále tím zastydlím pubescentem, jak jsme ho znali, jeho žena (Salma Hayek) vypadá po třech dětech stále k světu a nebrání se čtvrtému, i když je Lenny opačného názoru. Vedle toho chce oplatit velkému školnímu tyranovi (Steve Austin) ponižování, které kdysi musel snášet a hlavně chce se svými kámoši uspořádat párty ve stylu osmdesátých let. U jeho kámošů je to poměrně beze změn. Stojí snad jen za zmínku, že Marcus (David Spade) se po letech dozvěděl, že je "novopečeným" tátou urostlého a nevychovaného výrostka a Eric (Kevin James) se naučil kombinovanou "atrakci" zvanou "krkokýchopšouk" a nemusím snad rozvádět o co se jedná. A všichni svorně bydlí ve svém rodném zapadákově. A nesmím opomenout místní klan univerzitního bratrstva vedeného grázlíkem Taylorem Lautnerem, který jde dost proti svému typu, a byl ve své kreaci překvapující a zábavný. Vtipů je přehršel, od těch originálních až po naprosté trapnosti, které dokonce v rámci svého universa ani příliš nefungovaly. Hned zkraje močící los, co si oblíbí dětskou hračku, a pak mužatka na aerobiku, stará láska ze školy, co nerezaví, Marcusova jízda v pneumatice, Salma Hayek a Maria Bello jako "prototypy" žen v domácnosti, Nick Swordson jako řidič školního autobusu a jeho různorodě vtipné kreace absolutního trotla, Shaquille O´Neal jako rozšafný policista, Steve Austin a jeho krásná přítelkyně April Rose, Steve Buscemi jako instruktor autoškoly, Aly Michalka v bikinách, Allen Covert jako hipík učitel, Milo Ventimiglia, kterého málokdo z diváků identifikuje, a tak bych mohl pokračovat až do nekonečna, a ještě by se sem nevešly ani Lennyho narážky na vzhled vlastních dětí a jeho úvaha, jak být až do smrti nedospělý. Pro diváky znalé Sandlerových komedií je to pěkný odvaz. Jeho kámoši si s ním tady zablbli opravdu do sytosti a Dennis Dugan je vedl poměrně spolehlivě ve své režii, ale pro ty, kteří Sandlerovy eskapády v lásce nemají, bude tahle komedie hotové peklo, kterému bez milosti napálí nejnižší známky. Neviděl bych to tak zle. Můžná filmu chyběl ještě větší odvaz a výraznější tvořivost zápletky, protože než se dostaneme na závěrečnou párty, tak film v podstatě nemá žádnou dějovou linii. Takže pokud se chcete v kině pobavit, nemám sice nejlepší doporučení, ale od komedie se Sandlerem, je přece bláhové čekat něco na decentní úrovni. A víte co? Já se s "Machry 2" vcelku nevkusně pobavil. Mé hodnocení: 60% ()

dr.horrible

Časopis Cinema som odoberal asi desať rokov, za Ivy Hejlčíkovej, až do roku 2006. Prestal som (ani už neviem prečo) a kupujem ho už vážne len občasne. Takto som si jeden výtisk kúpil aj v roku 2011, keď akurát išli Dospeláci jednotka na DVD a ja neviem čím to je - možno len preklepom - každopádne pointa: od Cinemy dostali 100%, hodnotenie najvyššie. Takže ako hovorím; možno to bol len preklep, možno sa od čias Hejlčíkovej veci zmenili a možno teraz Cinemu píšu deti, to ma ale vtedy nenapadlo, myslel som že sa stal zázrak a začal sa na Dospelákov tešiť. No a potom prišlo nevyhnutné sklamanie, bola to sandlerovská sračka a tri hviezdy odo mňa dostala s odretou hubou aj ušami, aj to len za pár GP chuťoviek. Od pokračovania som nečakal nič a páčilo sa mi viac než prvý film. Je to rovnaká sandlerovská sračka (hneď v prvej minúte filmu, celú sandlerovie rodinu pochčije digitálny jeleň), s rovnako primitívnym humorom a rovnakým zvratkom morálnych ponaučení a je už asi pol hodinu rozmýšľam, čím ospravedlniť nadpriemerné hodnotenie. Či tým klokanom z Twilightu, paródiou na záverečný fight z Twilightu, fenomenálnymi deťmi ústredných postáv, cameami, alebo tým že som bol proste zhúlený; hlavne je to ale vtipnejšie ako posledné Sandlerove filmy. Aj cez grcky a moč. Takže v rámci fekálnych komédií, 60% ()

IQ Tiqe

Pro koho je film určen? Milovníkům Sandlera, trapných stereotypů, zvracení, výstřihu Salmy Hayek a hloupých vtipů. Co oslovilo mě – hudba, dobrá atmosféra v části s mejdanem, asi tři vtípky a velehod Shaquilla O'Neala. S lítostí musím uznat, že od Sandlera jsem viděl ještě větší sračky; ale i tak jsou v tomhle případě 2* možná moc. # [viděno: monitor, 5.1 # příběh 4 | hudba 7 | humor 2 | akce 4 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4 ()

Frajer42

Přiznám se, že úvod s čůrajícím jelenem, či co to bylo za potvoru mě docela zaskočil. Poté jsem se dokázal smířit s tím, že je snímek založen na diametrálně odlišném humoru než jednička. Trvalo mi docela dlouho, než jsem se na zdejší pokleslý humor v tomhle snímku dokázal patřičně naladit, ale poté jsem se dokonce několikrát usmál. Vícekrát než v jedničce. Film je opět maximálně stupidní a pořádně pohodový. Navíc už na mě ani trošičku nepůsobí tak, že by ho měl někdo brát alespoň s minimální vážností. V mých očích panuje spokojenost. Měl jsem pramalá očekávání a snímek je dokonale předčil. Lepší 3*. ()

Dzeyna

Opět výborná podívaná! Pořád ti stejní blázni, kteří dokáží vytvořit skvělou párty a baví člověka každým slovem. Adam Sandler je pořád top, stejně jako jeho celá parta. Navíc, Steve Buscemi to taky zabil. Doufám, že bude i trojka! ()

Geralt z Rivie

Honem, Becky, je osm hodin. Škola začíná o čtvr na děvět, to znamená, že máme jenom 25 minut. :-D --- Rozpočet / výdělek: $80 / 246 milionů < 3,07 > násobek rozpočtu. ()

predators

Občas, takto jednou za X let vyrážíme s kamarády na ryby, je to větší prdel a to je nám třicet. Adam Sádler evidentně ztrácí dech... 35% ()

Zodd odpad!

Komedie i nějakou tu romanci Sandlera jsem měl docela rád. Někdy velký frajer, někdy loser, ale suma sumárum hraje vlastně vždycky sám sebe. A i přes jeho víceméně stupidní humor v něm člověk může najít. První díl mě napoprvé bavil hodně, napotřetí vůbec, ale uznám, že jako party film funguje dobře. Jakási s nadsázkou poetika pár basketbalistů a jejich rodin na dovolený. Tady ale nebylo čemu se smát. A navíc nemá smysl se na ten film vůbec dívat, není tu absolutně nic, co by připomínalo příběh nebo souvislý děj a všechny rádoby vtipy jsou jak vycucaný z prstu o polední pauze. Vlastně ani to ne. Radši si znovu pustím i Agenta v sukni nebo Kameňák. ()