Metalgirl20 odpad!

Na tohle jsem nešla do kina, ale koukala v TV. Stačilo mi deset minut a chtělo se mi duševně zvracet. Vzdala jsem to, protože bych to fakt nezvládla a to vydržím docela dost. Další díly jsem už ani nezkoušela. Už nikdy víc. ()

DavidAAAA odpad!

Troška se evidentně snažil navázat na vcelku slušnou sérii Slunce seno.. Podobná hudba, styl kamery, prostředí, babky.. Ale chybí tu všechno, co se mu ve Slunce seno povedlo. Žádná poetika, nic hezkého, žádný děj. Trapný odpad, který se mi nepodařilo dokoukat. Komedie, u které se v první půlhodině ani jednou nezasměju, mne fakt nedonutí ztrácet s ní čas. 0% ()

JaninaM odpad!

Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděla. Zlaté slunce seno! Příšerný pokus o komedii,bez vtipu. Jediná hezká hláška : ,,Hele, měl si tu štěnici velebnosti. Odposlech přerušen´´ Díky Pavlovi Kikinčukovi jsem se dokoukala do konce. Ten zahrál moc hezky. Ale ostatní postavy byly hodně vlezlé. Božena Němcová se svou rýmou mi lezla hodně na nervy a vůbec všechny pištivé hlasy od babek mi ničily ušní bubínky. Zrychlené záběry chodících ženštin a chabý pokus o vtip se sirkou a předčasným koncem filmu, jsem vážně rozdýchávala dlouho. Nádherně to napsal ,,verbal´´ , souhlasím :) ()

roflmao odpad!

Já k tomuhle nemám co říct. Nechám si pseudovtipný metonymie pro sebe a hodnotím odpadem. Na základě požadavku přítelkyně ve znění "To si pusť, já na tom byla v kině a bylo to super a teď bude dvojka". Fajn, pustil jsem si to, dvě hodiny nezasmál, zprotivilo se mi dalších 365,25 po sobě jdoucích dnů a někdy až teď vychladl a s chladnou hlavou mohl ohodnotit. Opakuji: ODPAD! ()

markus186 odpad!

Keď nevieš čo, a si za zenitom, tak jediné, čo ťa trápi, je sprostata a zaseknutá stolica... a tak si Troška asi niekde v kadíbudke trošku viac udrel hlavu a v hlave mu skrsol úžasný nápad, že nejakým podivným spôsobom vytvorí mix svojich trilógii Slunce, seno... a Kameňák a vznikne z toho, slušne to nazvem "talianske jedlo s mäkčeňom /po česky háček/", tretieho tisícročia ako vyšitá. Špagety to samozrejme nie sú... Krásna ukážka toho, ako sa dostať z výslnia na hnoj... A vlastne Troška už je v hnoji dávno len teraz sa to prejavilo v úplnej nahote... ()

Critical

Intelektuálové všech zemí vy***** si... šak vy víte co. Mně je úplně jedno, kdo film režíruje. Já se na filmy dívám hlavně proto, abych se zabavil. A tohle je prostě pro mě zábava a rád se některým věcem zasměju i po opětovném sledování. Kdyby tohle natočil nějakej intelektuálskej režisér, tak tu stříkáte hvězdičkama na všechny strany. ()

elvyra odpad!

Žaboskřeky - vše, co bych napsala již okomentoval uživatel "verbal". Báby okolo mně byly nadšené a řvaly smíchy. Mně se nad tou ubohostí chtělo ronit slzy. Ran do rozkroku zde bylo dosti, ale nějak nechápu, co je na tom úsměvného... ()

jindrak odpad!

Prosím prosím řeknu Vám všechno, co chcete vědět, jen už ten film vypněte.... Takhle nějak jsem si připadal, když jsem nedobrovolně shlédnul tenhle "skvost" české kinematografie. Až nebude mít pan Troška co dělat, může se dát na novou dráhu, zločineckou. Ve filmu toho už napáchal dost. ()

Fenix188 odpad!

Tento film je skutečný odpad naší filmografie. Nezachycuje ze současného vesnického života absolutně nic, to si může myslet jen přitroublý maloměšták z hele Prahy, že jedině takto to fakt funguje a na vesnici je pohodový život. Mezitímco v trilogii Slunce seno, která skutečně trochu odrážela vesnický život, vesnice vytvořená nyní na mě působí jako skanzen nádherných českých chalup, kde vše skví novotou. Takže kde je ta sklutečná vesnice?? Tam se dělá nová fasáda, tam jsou na dvorku cihly, támhle jede děda s bábou s jejich letitou dýchavičnou škodovkou k doktorovi, tam čeká mladá holka na autobus..nic z toho jsem tam neviděl. Ve filmu byla zakomponovaná i legendární Jawa 550 "pařez",opět se ale ukázalo že pan Troška o tom neví nic. Takový fichtl na kterém jezdí strýcové do hospody má už své šrámy z různých pádů a nevypadá jako by právě vyjel z muzea..pokud na takovém fichtlu do hospody někdo ale jezdí, tak se k němu chová jako k veteránovi a ne že si ho nechá vytrhnout kýmkoliv z rukou..Vesnická mládež není parta přitroublých blbečků a i na vesnici žije inteligentní forma života a ne jen manuálně zručné obyvatelstvo. Navíc mi zde chyběl legendární zvuk cirkulárky, která celé léto na vesnicích orchestruje..možná tam párkrát zazněla ale to bylo spíš jako pokus jestli ještě řeže..vtipy nebyly vtipné, zápletka se starým domem příliš jednoduchá a předvídavá..a samozřejmě si každý vesničan, kterému teče střechou do chalupy lebedí v chalupě mezi mísami čerstvého ovoce pod deštníkem :)..jak typické..za mě odpad! ()

vonverny

Tu jednu hvězdičku jsem dal z úcty k Troškovi. Na nic si nikdy nehrál a netajil se jaké komedie točí. Série Z Hoštic nebo z Týna nad Vltavou si své diváky našla. Čekal jsem něco podobného, malebnou vesničku "alá Hoštice" prokladanou jedním kameňákem za druhým. Nic art, jen pouhé pobavení.... Jaké bylo překvapení.....nuda, scuhý vtip za suchám vtipem, který by nepovalil ani děti z mateřké školy a to stále dokola. Troška se s humorem zastavil v 90 letech.....nechápu, jak se mohla ještě natočit dvojka a trojka. Téhle hrůze se vyrovná jen nejnovější Kamenák, který ovšem Troška již nerežíroval.....za mě 15%. ()

nacomeno odpad!

Táto nevkusná a absolútne nevtipná Troškovina pobaví akurát tak lopaťákov desiatej cenovej skupiny a dementných jedincov. Odhodlať sa pozrieť si ďalšie pokračovania?,ani keby mi za to niekto zaplatil ()

Lykos

Poprvé se mi stalo, že jsem na film koukala s otevřenou hubou. Vážně jsem k tomu přistupovala bez předsudků. Říkala jsem si, že se vrací ke Slunce seno a to mu šlo, takže tohle konečně nebude průser. Ježiš, to jsem se spletla. Žilková zapomněla, že kdysi uměla hrát a jen se pitvoří, Bílá v tom byla jako proč?, o Vondráčkový, která se v určitých scénách snaží tvářit sexy a mně se vrací oběd, se ani nebudu bavit. Ale jo, budu. Otázka pro kostymérku (jestli tam nějaká byla). Opravdu je běžné, aby vzdělané slečny z Prahy jezdily žádat o místo sekretářky starosty v ustřižených džínách a dřevorubecké košili? Tak dál, opravdu v lidech medovník vzbuzuje takové nadšení, že je třeba ječet radostí pokaždé, když někdo zmíní jeho název a to i přesto, že ho naprosto evidentně všichni požírají k snídani, obědu i večeři? A když si tak vybavím, na co všechno film dělá reklamu, tak si říkám, že to byl asi nejdelší reklamní spot v historii, ale mezi filmy bych to nepočítala. Vlastně ani nevím, proč dávám jednu hvězdu, asi proto, že se budou točit ještě dva (pane Bože!!!) díly a že si chci nechat rezervu. Jo no a Kikinčuk mě jako jedinej nesral, ten to totiž zvládl zahrát v rámci žánru (debilní prostoduchá komedie). Ty baby zapíchnutý na rynku, tak ty teda nemají s Kelišovou a spol. ale fakt nic společnýho. Veškerý humor v jejich podání spočívá v tom, že jedna baba huhlá a druhá je hluchá (to je ale taškaříce). Fakt je mi stydno za lidi, kteří si dovolí říct, že odpad tomu dávají jen pražští pseudointelektuálové a kavárenští povaleči a ovce a jánevím co. Prosím, aby mi tu někdo z těch, kteří tomu dali pět hvězd, napsali, čemu konkrétně se ve filmu zasmáli. Já jsem se dvakrát pousmála, což mi na 133 minut přijde dost slabý. Komedie to teda rozhodně není. Ale co to teda je?? ()

Allica

No, bylo to pro mě velkým zklamáním. Čekala jsem mnohem víc a spíš z toho je takový televizní film. A ta délka, ta byla úmorná. Měla jsem to rozložené asi na šest částí. Ale musím říct, že některé části mě fakt hodně bavili a smála jsem se, protože to je prostě česká klasika. ()

Ketska

Viděla jsem to jednou a stačilo. Žádná hláška mě nepobavila natolik, aby stálo za to si ji uchovat v paměti, další díly už nemám chuť vidět. Ale ptám se, čím Troška vždycky přesvědčí ty herce, že mu v něčem takovém hrají? Jednu hvězdu dávám za ten fór s tím falešným koncem, to se podařilo. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015