Chuckyho kletba

• USA Curse of Chucky
Hudební videoklip

Je zpátky! Tvůrci, kteří vám přinesli Chuckyho, znovu uvádí na scénu malou panenku posedlou duchem nechvalně proslulého sériového vraha. Když Nica (Fiona Dourif - True Blood: Pravá krev) dostane tajemný balíček, nevěnuje jeho obsahu přílišnou pozornost. Po záhadné smrti její matky ale začne mít podezření, že je to právě mluvící zrzavá panenka, nejoblíbenější hračka její neteře, která rozpoutala brutální řádění. Návrat nejpopulárnější americké hračky, kterou opět hlasem obdařil Brad Dourif, je plný krvavého vzrušení a napětí. (oficiální text distributora)

Likan7

Jestli Chuckyho sémě bylo velký špatný, tak beru svá slova zpět. Tohle je vyloženě šílený. Kvituju alespoň to, že se nejedná o remake, ale o (v rámci možností) regulérní pokračování. Celé to vystavění nějakého příběhu mi přišel naprosto mimo mísu. Skupina lidí ve velkým, starým, vrzajícím domě, kde svítí tak maximálně svíčky (ale je tam asi wifi, protože nám tu jede skoro sex po webkameře). 45 minut čekáme až se objeví Chucky, jenže před tím ten čas, kdy by se měla budovat atmosféra nebo alespoň napětí, naprosto nefunguje, takže bych se nedivil, kdyby to někdo po půl hodině vzdal a vypnul to. Já byl daleko. Sice se zde nešetří krví a občas se je nějaký záběr mlaskačka, ale tyhle věci nefungovaly už před 10 lety, natož teď. Nikdy jsem neměl Chuckyho za bůh ví jaký výtvor, s nadsázkou funguje nejlépe poslední nejvíc wtf komediální díl, ale tady právě ty komediální prvky nejsou vůbec, a filmu to neskutečně ubírá. Jsem opravdu zvědavý, co na to nejnovější (a snad poslední) díl série. ()

Psycho.R

Tak tohle jsem fakt nečekal. Celá série má stejného scénáristu, dokonce i předchozí dvě kraviny (bohužel další důkaz, že pokračování hororů z 80' se v devadesátých a nultých letech nedařilo/bylo nedůstojné). Ovšem šestý díl série předchozí dva ignoruje a logicky navazuje na původní trilogii. Tak takhle ano, pane Mancini. ()

Lilien

Chucky je späť vo svojej starej forme, brutálny a miestami vtipný. Prekvapivo je to napadite a so slušnou dávkou napätia. ()

TSZ

Čistě fanouškovská záležitost pro ty, kterým nepřijde divné, že malá panenka mluví a vraždí. Spousta umělé krve, špatných herců a nevtipného humoru dělá z tohoto béčka další hrdé pokračování nanicovaté série, kterou většina z nás miluje, ačkoliv vlastně neví proč. ()

Zombiepod

Chuckymu sa po rokoch dostalo konečne kvalitého spracovania, ktoré však ocenia predovšetkým fanúšikovia klasickej série. Slušne nakrútený horor s fajn atmosférou, ktorý sa na nič nehrá, no mne to celé prišlo pomerne smiešne a bezduché. Dejové napojenie ušlo, ale nudilo. Objektívne 3*, ale pre mňa osobne len dve. ()

ANTYCHRYST

Teda nemůžu si pomoci, ale hodně dlouho jsem neviděl film, kterej by na mě působil tak uměle a nepřesvědčivě jako Chucky. Jako velkej hororoveh fanda mě toto zpracování zklamalo. Hudba otřesná, atmosféra krom pár lekaček nezajímavá a jedinej hereckej výkon na kterej si vzpomenu, bude lesbická chůva v růžovém spodním prádelku. Postava Chuckyho jako taková vypadá dobře - ale to je asi tak Vše. Jsem zvědavej, jak bude vypadat remake childs play. 35 % ()

Knor

Tak starej dobrej Chucky se nám opět vrátil a tentokrát ve variantě se strašidelným domem a rodinným tajemstvím. Tenhle díl má mnohem víc hororovější atmosféru než posledních pár dílů a Chuckymu to podle mě tak sluší víc. Chucky vypadá pořád dobře, mluví sprostě, miluje vraždění a ďábelsky se směje takže ten chybu nemá. Jinak chybělo víc humoru a jediná sympatická postava filmu se objeví až po závěrečných titulkách a tímto tedy upozorňuju...určitě tu scénu nevynechejte. Chucky je frajer a společně s prvním dílem jsou toto nejlepší a nejhororovější díly celé série.. ()

dannyd14

Režisér sám v závere pozabudol, o čom vlastne chucky je. O klišovitosti radšej pomlčím, lebo by som sa len zbytočne kvôli maličkosti rozčúlil. ()

beso74

Niektoré dievčatká túžia roky po Barbie a Kenovi a nedostanú ich, Keď tieto kočky vyrastú, šťastím by sa rozplynuli ak by sa im podarilo uchmatnúť si nejakého Kena v životnej veľkosti (poniektorým Barbinkám však stále chýba aj nejaká ta druhá Barbie). A poniektorí dostanú, aj keď si to neželali, Chuckyho s obrovským potenciálom na všakovaké hry, najradšej má hry na schovávačku, reinakrnáciu a Viem čo ste robili posledných 25 rokov. Aj Nica ho dostala a tým sa rozčerila hladina pokojného života jej rodiny. Šiesta séria zárezov na pažbe Charlesa Lee Raya sa nesie v znamení digitalizovaného Chuckyho, ústupu komediálnosti a návratu k hororu. Do sedemdesiatej minúty to bol štandartný priemerný horor, zábava začala vo chvíli, keď sa úspešne a bez toho aby nejako často stratil hlavu, vysporiadal so svojou najmilejšou rodinkou. Vtedy sa začal celý ten Chuckyho vesmír spájať a jednotlivé diely začali do seba zapadať ako kúsky puzzle alebo inej DETSKEJ HRY. A úplná čerešnička na konci príde po záverečných titulkov, čiže buď počkať alebo pretočiť a fanúšikom série srdce zaplesá. ()

G04T

Rozhodně to nebylo tak špatný, jak jsem si myslel. Jasně.. Osmdesátky jsou bohužel dávno pryč a je z toho pravém cítit ta novodobost. Skvělý lekačky, i slušnej gore, dobrý hlášky a celkově jsem se vůbec nenudil. Někde to bylo hloupý, ale dá se to překousnout. Rozhodně lepší než třeba Chuckyho sémě nebo Chuckyho nevěsta. ()

Olafsson

Škoda že tu nej hot kočku Chucky zabil tak brzo (Jill), Barb byla taky super a vydržela trochu dýl... Potěšilo cameo Jennfer Tilly - říkám si, jak to ta baba dělá že čím je starší, tím je víc sexy...? POZOR SPOILER!!! opravdu jsem to nečekal, ale vydržte do konce titulků... ještě není všemu konec! ()

Krahulda

Nečekal jsem kdo ví jaký horor, ale musím s potěšením konstatovat, že toto zpracování neni nikterak špatné. Film má nečekaně dobrou atmosféru a nepostrádá napětí ani lekačky. Nešetřilo se zde ani hůmorem, a tak tu a tam jsem se i dobře bavil. Obzvláště při závěrečný scéně. Mně se film líbil a určitě bych ho doporučil ke zhlédnutí. ()

lucky.loo

Omlazený se týče vzezření a efektů působící Chucky, ale chováním stejný jako v minulosti. A jak už to v remake filmech či pokračováních bývá, bylo i zde trošku vysvětlení odkudpak se Chucky vyloup. Jinak své napětí to mělo, ale tak vystrašený jako když jsem byl malý a sledoval jsem 1. díl jsem zase nebyl :). Ze zvědavosti jsem shlédl a vše podle očekávání. Hodnocení 68% ()

ConDar

Asi som náročná... čakala som viac... ak je niekto od pásu dole ochrnutý nehýbe predsa nohami a už vôbec neotvorí dvere po svojich.... ale príbeh dobrý ... ()

habertek

Panenka vcelku působivá...mě jen tak něco v hororech nevyděsí, ale přiznám se že tahle pitvořicí se malá plastová zrůdička mě chvílemi děsila. Jinak děj mi přišel vcelku průměrný, nic co by překvapilo snad jen, že dospělí co se neumí ubránit trochu větší plastové panně, kterou nechají dojít k sobě a s vyděšeným výrazem se nechat ubodat....to vcelku kazí celkový dojem filmu. Co však velice ocěňuji je obsazení Jennifer Tilly! Příjemě mě tím potěšili a vlastně i navázali na sérii....Celkové shrnutí: průměr co rozhodně neurazí:) ()

Lucius55

Snad z nostalgie, vzpomenuv pár pubertálních večerů - úspěšných díky padesátkrát zkopírované videokazetě s filmem např. o vraždící panence - jsem si po letech pustil toto. Ale asi už jsem dospěl, nebo co... Nejen, že se nedostavil strach, nadšení, či dokonce zábava, dokonce jsem si začal nadávat, proč jsem si tuhle kravinu pustil... No dobře, existuje spousta horších, které jsem ani nezvládl dokoukat do konce, ale tenhle můj večer prostě úspěšný nebyl. A na závěr si trochu zaspoilerujeme několika minusovými body tohoto filmu: - oční bulva skáče po schodech jako skákací kulička - lidské nohy, které nikdy nechodily (stáří 25 let), vypadají co do tvaru svalů normálně - jak sešlápne osoba vysoká cca 60 cm (event.panenka Chucky;-)) plynový pedál v autě? - před rozjetým invalidním vozíkem se uhýbá směrem nahoru (nejlépe nepovedeným saltem vpřed končícím vleže na zádech) ()