Sněhová královna

Snehová kráľovná

Snow Queen: Magic Of The Mirror

Animovaný / Pohádka / Fantasy

Rusko, 2012, 80 min

CITÁT - Je to už dávno, co se u nás na severu objevila sněžná královna........... Nádherná dramatizace, příjemně animované, podmanivý hudební doprovod a "šílená" kamera. CITÁT -Máš hezkou ženu. Ovšem poněkud ztuhlou..............(20.9.2015)

Postavami, příběhem a atmosférou se mi to líbilo o něco víc než Disney a jeho Ledové Království, které jsem viděl nedávno a to tady ani nezpívaly. Jistě co se animace týká, tak na již zmiňovaného Disneyho to rozhodně nemá, ale i tak byla animace vcelku povedená. Navíc hlavní hrdinka Gerda byla velice sympatická a roztomilá a skřítek (snow troll) Orm byl naprosto super. Zkrátka příjemná pohádka.(15.12.2014)

teraz mám chaos, nie som si istá či si rozprávku o snehovej kráľovnej pozmenili, alebo si ju proste nedobre pamätám. A ani sa mi to teda moc neľúbilo. Ale posledných cca 10 minút bolo veľmi pekných(16.1.2016)

Pre mňa veľmi milé a pekné prekvapenie, ktoré je trochu (vlastne dosť) iné ako klasická Snehová kráľovná.(31.12.2015)

• kaylin

Není to zlé, ale není to ani skvělé. Je vidět, že se tvůrci pokusili o příběh, který má děj, ale bohužel zůstali u toho, že je to celé takové klišovité a není zde úplně originální nápad. Animace překvapivě není špatná, ale ta zbytečná snaha o roztomilost mi moc neseděla. Celkově spíše takový průměr, až podprůměr.(27.10.2015)