Sněhová královna

Snow Queen: Magic Of The Mirror

Animovaný / Pohádka / Fantasy

Rusko, 2012, 80 min

• misterz

Za veľmi dlhú dobu moja asi najhoršia animovaná rozprávka. Dej upatlaný a zpitvorený do nezaujímavej klišé podoby a veľkej nudy. Jediné čím ma tento animák prekvapil je dobrá grafika. Jasný podpriemer. 40/100(24.1.2016)

CITÁT - Je to už dávno, co se u nás na severu objevila sněžná královna........... Nádherná dramatizace, příjemně animované, podmanivý hudební doprovod a "šílená" kamera. CITÁT -Máš hezkou ženu. Ovšem poněkud ztuhlou..............(20.9.2015)

Příběh Sněhové královny asi všichni známe a teď tady máme animovanou pohádku z ruské dílny. Animace je dosti povedená, tam se nedá nic vytknout. Příběhově je to také celkem dobré, řekl bych, že pro děti naprosto ideální. Gerda je sympatická dívka. Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 hvězdami, ale dávám jenom tři, protože ten příběh přeci jen mohl být propracovanější, čímž by se ale také prodloužila stopáž.(4.2.2017)

Pre mňa veľmi milé a pekné prekvapenie, ktoré je trochu (vlastne dosť) iné ako klasická Snehová kráľovná.(31.12.2015)

teraz mám chaos, nie som si istá či si rozprávku o snehovej kráľovnej pozmenili, alebo si ju proste nedobre pamätám. A ani sa mi to teda moc neľúbilo. Ale posledných cca 10 minút bolo veľmi pekných(16.1.2016)