Sněhová královna

Snehová kráľovna

Snow Queen, The

Animovaný / Pohádka / Fantasy

Rusko, 2012, 80 min

CITÁT - Je to už dávno, co se u nás na severu objevila sněžná královna........... Nádherná dramatizace, příjemně animované, podmanivý hudební doprovod a "šílená" kamera. CITÁT -Máš hezkou ženu. Ovšem poněkud ztuhlou..............(20.9.2015)

• misterz

Za veľmi dlhú dobu moja asi najhoršia animovaná rozprávka. Dej upatlaný a zpitvorený do nezaujímavej klišé podoby a veľkej nudy. Jediné čím ma tento animák prekvapil je dobrá grafika. Jasný podpriemer. 40/100(24.1.2016)

Pre mňa veľmi milé a pekné prekvapenie, ktoré je trochu (vlastne dosť) iné ako klasická Snehová kráľovná.(31.12.2015)

Animace dobrá, hudba prima, škoda vykradených scén z jiných filmů od Doby ledové až po Pána prstenů. Mezi třemi až čtyřmi.(15.3.2015)

• kaylin

Není to zlé, ale není to ani skvělé. Je vidět, že se tvůrci pokusili o příběh, který má děj, ale bohužel zůstali u toho, že je to celé takové klišovité a není zde úplně originální nápad. Animace překvapivě není špatná, ale ta zbytečná snaha o roztomilost mi moc neseděla. Celkově spíše takový průměr, až podprůměr.(27.10.2015)