poster

Doupě

 • Francie

  Brick Mansions

 • slovenský

  Zakázaná zóna

Akční / Krimi / Thriller / Drama

Francie / Kanada, 2014, 90 min (SE: 100 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skip
  **

  Dobře natočená akce, nic víc. Takže komu to stačí, bude spokojen, komu ne, musí holt jít na něco jiného.(30.1.2016)

 • Mr. Filuta
  ***

  Za tři hvězdičky se tu dá vděčně užít ta povedená kamera a parkour za zvuku "wob wob" dubsteb mixů. Debilní scénář a prkené dialogy netřeba zbytečně komentovat, všichni víme co se dá od Bessonových projektů čekat, že...? Obdivuhodně gumový David Belle měl nicméně na filmové scéně zůstat u povolání kaskadéra.(30.4.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Nestává se mi to často, ale mně se v Doupěti líbilo přibližně stejně jako v původním Okrsku 13. Běhalo se, skákalo se, hláškovalo se, holky se rvaly a to mám na Bessonových akčních jednohubkách rád. I mozek je zkrátka potřeba jednou za čas vypnout, vypláchnout a odložit na noční stolek. A Doupě k této očistné údržbě nabízí ideální příležitost.(13.5.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $28miliónovTržby USA $20,396,829Tržby Celosvetovo $68,896,829Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ v skutku dobre nasnímaní adrenalínový film, výborná kamera a choreografia, škoda zas toho moralozačného záveru, ten ma dorazil ale ináč veľmi dobrá akčná oddychovka /60%/(6.9.2014)

 • CiTrus007
  ***

  Zdá se, že sociální tématika je v Hollywoodu poslední dobou čím dál populárnější. Tuto skutečnost potvrzuje i Bessonův scénář zasazený do reálně zbankrotovaného Detroitu. Přesto se však do popředí dostává hlavně akční sekvence s Paulem Walkerem a Davidem Bellem v hlavních rolích. Ze samotné akční složky filmu mám smíšené pocity. Bojové scény jsou kvalitní, honičkám dominuje free running a rychlá auta hezky odkazují na Walkerovu sérii Rychlých a zběsilých. Celé mi to přesto připadá trochu nerealistické, nadnesené a neuvěřitelné. Když ale odhlédnu od této závady, zbytek filmu do sebe zapadne bez větších problémů. Potíže nastanou až při vyvrcholení. Chápu, co se Besson snaží říci, podle mého vkusu to ale dělá příliš kostrbatě a šlo by to i elegantněji. K hereckým výkonům nemám připomínek, uchvátila mě snad jen barevná kompozice obrazu a zvukový doprovod, který vhodně dotváří atmosféru ghetta. Celkově tedy Doupě nepovažuji za propracovanou akci nebo film s velkou myšlenkou, nýbrž za místy úsměvnou lehkou akční zábavu a poslední kompletní film zesnulého Paula Walkera. 6/10(28.4.2014)

 • David Belle

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace