poster

Hledá se Dory

 • USA

  Finding Dory

 • USA

  Finding Nemo 2

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Hľadá sa Dory

 • Velká Británie

  Finding Dory

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MoiJe
  ***

  V Nemovi bola Dory prijemnym zabavnym ozivenim. Vo vlatsnom pribehu je ale o dost smutnejsia a popravde aj otravnejsia, nejak to uz nie je uplne zabava.(24.7.2016)

 • RedAK
  ***

  Pokud žijete z ruky do huby, ve fabrice děláte čtyřikrát týdně šestnáctky, abyste měli na nájem, a vaše důležitá životní rozhodnutí spočívají v tom, jestli zaplatit dřív splátku na vysavač nebo na mikrovlnku, pak věřte, že oproti starýmu Marlinovi se máte ještě celkem dobře. On ve svý sasance 1+0 nemá ani kousek nábytku, na krku má drzýho spratka, kterej ho věčně poučuje a prudí svýma debilníma puberťáckýma připomínkama, a jeho sousedka je otravná pomatená píča, co si není schopná zapamatovat ani vlastní jméno. Občas se mu tihle nesvéprávní autisti ztratí někde v hajzlu, takže tu se Marlin spřáhne se želví smažkou, tu zase s retardovanou mušlí, támhle přebrodí splašku, vše jen proto, aby je našel. A co myslíte, dočká se za to nějakýho vděku? Nebo chvilky klidu? Nebo se mu ta malá mrdka zase někde ztratí?! Cé je správně! Prostě celej život je za klauna! No mně by z toho už dávno praskl čurák. Předpokládám, že v příštím díle budeme pohřešovat Marlina, kterej se psychicky zhroutí a radši se nechá přetavit na rybičkovou pomazánku. Já mu ten klid přeju.(15.11.2016)

 • korbitch22
  ***

  Že Pixaru dávno došel dech už víme všichni, ale že i pokračování svého největšího hitu nezvládne se asi úplně nečekalo.To, že se film zasekne ve vodním světě mi nevadilo, naopak se dala čekat změna a vodní svět byl fajn.Bohužel všechno je strašně tlačené na city, na rodinu, bez pořádného ostrého vtipu, žádná výrazná postava a např. ti tuleni nebo co to bylo, to byl vyložený hnus, to má jako dnešním dětem ukazovat, že když je někdo jiný než ostatní, tak ho budeme odstrkovat, dělat si z něj prdel a vlastně je to úplně v pořádku?To už ste se v tom Pixaru úplně posrali?Debilní američani.Zklamání.50%.(28.11.2016)

 • Morien
  ***

  Rozhodně znovu nevyšla hvězda na východě. Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc mi vadí americkými-příručkami-pro-scenáristy hnaná zápletka a z ní vyplývající vyhroceně lámané zlomy v ději a manipulace s emocemi. Nemo byl sice taky takový, ale zároveň byl i svěžejší a vtipnější, takže celek působil organicky a neměla jsem problém mu to odpustit. Dory tuhle výhodu nemá. Kvůli finálnímu aktu náklaďáku, který nám způsobil několikaminutový hlasitý záchvat smíchu, mi ale sestra zakázala dát jenom dvě hvězdičky.(19.1.2017)

 • Handle
  ****

  Až překvapivě nostalgické. Nevím, jestli to nebude pro děti náročnější, každopádně mně to přišlo vydařené. Sice nic, co si budu déle pamatovat, ale byla to velmi příjemná jednohubka. 70 %(30.6.2016)

 • - Príbeh sa odohráva 6 mesiacov po udalostiach filmu Hľadá sa Nemo (2003) a je situovaný na pobrežie Kalifornie. (figliar)

 • - Samotná Ellen DeGeneres, která se postarala o hlas Dory, o pokračování usilovala několik let. Nezapomínala to studiu připomínat i ve své vlastní show. Herečka prohlásila, že je z filmu nadšená a dle svých slov se nemohla dočkat, až bude moct pokračování filmu ohlásit. (Patw)

 • - Byla to právě Ellen DeGeneres, která potvrdila pokračování filmu. Informaci pustila do světa 1. dubna 2013, tedy na apríla. (Patw)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace