Hledá se Dory

Jeremy Lasky

Thomas Newman

Lindsey Collins

Axel Geddes

Hodnotím lépe jak "první díl". Prostě se mi to po všech stránkách líbilo více. Spousta "dospělých" fórků. Logický a zábavný děj, nečekaný akční závěr. Už se těším na "Hledá se rejnok".(26.6.2016)

Na toto pokračování jsem nečekal a je to jedno z pokračování které má své opodstatnění a to moc pokračování dnes nemá. Dokázalo ve mě probudit emoce a co víc je to inteligentní a dospělé, ale už to nebyl zrovna dětský příběh ne že by mě to vadilo. Já jsem byl velmi rád, ale tento příběh může dětem přijít velmi smutný, ale tento animák je spíše určen i pro dospělejší publikem přece jen uběhlo od prvního dílu a za 13 le jsout z dětí už dospělí. Jsem velmi nadšený a těším se na další shlédnutí. ( 26.6.16úCinema CityúSčítání lidu:37 )(26.6.2016)

Tak je to legrace a nezdá se mi, že by pokračování nějak pokulhávalo za jedničkou. I tady se sice našlo nějaké to miniaturní, hluché místečko, kdy se mi myšlenky roztoulaly a přestala jsem se naplno věnovat příběhu. Tím mi patrně uniklo velice zásadní poučení, domlouvání nebo sebezpytování. Fakt netuším. Nedávala jsem pozor. Jinak je moc fajn, že je zde jistá absence šokových situací, takže slzička by ukápnout neměla. Maximálně jsem v sále zaslechla občasné secvaknutí půlek leknutím, moje nevyjímaje. Nicméně jak je u každého kvalitního, dobrodružného snímku zvykem a u animáků taky, kšandy nám napínají do samotného konce. Taky není dobré moc nad vším přemýšlet. Je to pohádka pro děti, takže ryby mluví, umí číst a ovládají další, ryze lidské, dovednosti. Hlášky i hudba super.(20.6.2016)

Animace naprosto dokonalá,voda jako skutečná, možná ještě lepší... dojemné, trefili se do nových postav/živočichů a hlavně Hank je fantstickej... No a pak Marek Eben... Po 13 letech se to ani nezdá "propenízenatočeno" a naopak to v kontextu postižení hlavní hrdinky působí celkem logicky...(20.6.2016)

Velmi dobrá práce! Animák, kterej má spád, je zábavnej (jak už tomu tak bejvá, častokrát jsme se v kině smáli víc než děti :D), má některý nový zajímavý postavy (chobotnice, tuleni, ten pták :D) a samozřejmě je z hlediska samotný animace na špičkový úrovni. Hvězdičku sundavám za trošku zmatečnou a překombinovanou poslední část filmu. Ten konec byl zkrátka už dost nastavovanej a kdyby měl film o 10 minut míň, asi by se nic nestalo – jenom by to výsledný hodnocení bylo vyšší.(21.6.2016)