WoWoW

Trocha francouzského humoru, trocha akce, plno hloupých poldů a jeden hodně rychlý taxikář. Když k tomu ještě připočítám hodně slušný soundtrack mám opravdu velice zábavný francouzský film. ()

cariada

Je vidět že i v Evropě se umí točit pěkné akční komedie a nemusí v nich být x mrtvých a půlka zdemolovanýho města. ()

Attta

Jedna z mých mnoha oblíbených francouzkých komedií, při které se divák musí zákonitě pobavit. I přes pár drobností film dost pobaví. Náročný divák nemůže čekat nic extra, ale odreagovačka je to dobrá . Plus komu "voní" pálení gum a pěkný zvuk motoru bude nadmíru spokojen. ()

C0r0ner

V autě se mi dělá blbě normálně, s Nacerim za volantem svého taxíku bych se poblil tak po padesáti metrech. Ještě, že na to majitel myslel a do auta nainstaloval blicí přihrádky. Parádní francouzská komedie, která je díky své krátké stopáži stravitelná i několikrát. Nejde o žádný scenáristický skvost, ale to asi ani nikdo nechtěl. 80% ()

Laputa

Zábavná podívaná. Ráj pro motorkáře a hlavně autaře. Trochu zaostalý Frédéric Diefenthal a sekáč Samy Naceri. Hlášky o poldech a střelení řidiči. Zábava hlavně pro motoristy. ()

pakobylka

S taxikářem Danielem jsem neabsolvovala až tak bláznivou adrenalinovou jízdu, jak jsem čekala, ale to nic nemění na tom, že se jedná o docela povedenou akční komedii se sympatickými herci (a herečkami). ()

Martrix

Na Taxi jsem se podíval na doporučení kolegy z práce, který se rozplýval nad tím, jak je to vtipný film. Ode dneška budu jeho doporučení brát s rezervou, protože nejspíš u sledování TV hulí trávu. Za celou dobu jsem se ani jednou pořádně nezasmál a protože mi nikdo neumřel a nejsem mrzout bez smyslu pro humra, mám za to, že Taxi není komedie. Ale abych nekřivdil...mám rád nekorektní humor ve stylu Futuramy a Simpsonů a inteligentní humor ve stylu MASH...ideálně pak kombinaci v podobně britského humoru. Je tedy možné, že v Taxi je nějaký druh delikátní vtipnosti, který mi unikl. Tím se ale pro mě stává spíš akčním filmem. A tady už nespokojený nejsem. Nějak se povedlo namíchat pohodový film s pěknými akčními scénami, takže nejde o thriller, ale o neškodnou podívanou, kde si frantíci utahují ze skopčáků, ale především s policajtů. Na mě to bylo legrační málo, ale zase to nebylo nevkusné, takže vysloveně zklamaný nejsem. Akční film pro holky. ()

Juto

Film je rýchlou vzrušujúcou jazdou, ktorá prekračuje hranice akcie, komédie, romantiky, frašky a buddyho filmu v mnohých ďalších žánroch. Postavy sú sympatické, humor je rýchly a svižný a šoférovanie je rýchle a zbesilé. Dej nie je nijako originálny, ale celkovo je dobre prevedený. Soundtrack je zábavný a perfektne sa hodí k filmu. 7/10 ()

c.tucker

Komedie plná rychlích aut, bouraček a tenční muziky. Chytrej taxikář a hloupej polda je výborná kombinace + totálně magorskej šéf policie. ()

WolfR

Taxi, je svěží, oddechová Francouzská akční komedie. Parádní, rychlá, vtipná jízda s příjemnými postavami (herci), hláškami, jednoduchým dějem a super kárami! Zaručeně se pobavíte! Ovšem nedoporučuji se na to dívat víckrát. Protože při opakovaných projekcích, už se tak dobře nepobavíte, omrzí vás to. Proto 3 hvězdy. ()

Mol

Emil je pořádnej magor a Dani je zas kurva dobrej. Tenhle film mám asi z celé tetralogie nejradši, protože tomu co tam vidíme se dá ještě uvěřit. Další díly už byly hodně s nadsázkou. ()

tomeek

Jedna z nejlepších francouzských komedií nové vlny. Honičky jsou skvělé, humor funguje... prostě naprostá pohoda. ()

Nivenx

Francozská komedie s Taxíkem a výborným Samy Nacerim, který je komediálně naladěný už když film začíná. Rychlá jízda, dobré hlášky a parádní zpracování. 70% ()

URBAN

Když jsem byl malý byl toto jeden z mých nejoblíbenějších filmů , ale časy se mění . Uznávám že tento film má dost do sebe , vtipy a akci , ale na mě už to úplně nefunguje , prostě je to dobrý , ale jen dobrý , šlo to i líp . A nebo jsem si ho už jen ohrál , ale přesto si ho rád pustím , jen to už není ono . ( 15.5.14/MAC/4* z nostalgie ) ()

panMartin

Originální , zábavný akční, solidní soundtrack. Samy Neceri je děsnej borec a ten jeho taxík je super kára. Já se u toho fakt skvěle bavil a to po celou dobu. V ostatních pokračováních humor sklouzává k trapnosti hlavně ve trojce. ()

otík

S ohledem na další filmy série přeci jen pomalý a místy ani ne tak zábavný rozjezd. Chemie obou hlavních hrdinů a především policejní dvojice zatím není tolik výživná a celkově to sice vtipné místy je, ale hluchých míst to má mraky. Ve své době příjemné zpestření, dnes už jen nostalgická vzpomínka na to, že už před 17ti lety psal Besson prázdné filmy. Hudba: Iam (dnes Akhenaton) ()