andrii

Fofrem, s citem k motoru. Platí mi za rychlost převozu z místa A do místa B, za ty krátké epizody v hustém provozu. Tak si to šinu den co den, městem, po nábřežích, ulicemi, ale pak jsem dostal smyk a do služby mě povolal jiný dispečink. ()

matezzz

Velice povedená a vtipná akční komedie. Honičky v autech jsou fajn a hlavně se mi líbil všudypřítomný humor z úst hlavní dvojice. Nejlepší ze všech dílů. V ostatních pokračováních humor sklouzává k trapnosti a hlavně ve trojce je peugot se sněžnými pásy opravdu přehnaný. ()

Samuel7

Sice zábavné, ale chybí mi tam nějaká osobitost, čím by se film lišil od ostatních podobného žánru. Stále jedno a to samé... 50% ()

Mirokukii

Francouzská rychlá komedie se slabým scénářem, o to však zabijáčtějším humorem. Žádný z policistů nebyl ušetřen. Zejména policejní náčelník je neuvěřitelnej. A nebylo by to správný rychlý auto bez sexy kočky, zde přítomné Marion. ()

Tyny

Naceri pro svou roli jako stvořený a k tomu je to francouzská komedie, pro které mám slabost. Nesmrtelné Taxi, které tenkrát hýbalo světem je pro mně už dá se říct celkem nostalgie. ()

xerno

Dost hodně ujetý, ale i tak to ušlo. Původně jsem si myslel, že je to blbost (vnutila mi to ségra), ovšem to má svoji kvalitu, až na ty dialogy, scénář je pěkně odbytej, nebo je to možná dubingem, v lepší kvalitě, než s dabingem jsem to neměl. Neodsuzuju to, ale víc se na to koukat nebudu... ()

MiCM

Spičková komedie, s typickou francozskou filmovou svěžestí a spádem, kde se pořád něco děje a nenajde se nudná chvilka. Výborná komedie se zajímavou tématikou. ()

lennyd

Jeho tempo je vražedné. Jeho revírem jsou silnice Marseille. Řeč je o taxikáři Danielovi (Samy Naceri), který povýšil své řemeslo poslíčka na taxikáře. Svým speciálně upraveným Peugeotem si s nějakým dodržováním rychlosti nedělá starosti, hlavní je dovézt zákazníka včas. Ale jednou veze policistu Emiliena (Frédéric Diefenthal), který má naopak se získáním řidičáku nesmírné problémy, a na nic netušícím Danielovi si vysloveně smlsne. Aby Daniel neztratil řidičák, souhlasí, že bude nějaký čas dělat Emilienovi osobního šoféra - ve službách policie.. Pokud se řekne Francouzský film, nebo ještě lépe - Francouzský AKČNÍ film, tak jméno, které každému naskočí je Luc Besson. Sice režii Taxi nechal na Gérardu Pirèsovi (a rozhodně neudělal špatně), ale Bessonův rukopis z filmu čiší v každé scéně. Skvěle natočené jsou veškeré akční scény, hlavně (samozřejmě) jízdy taxíkem napříč ucpaným městem. Kromě akce film nabízí i nespočet (no oproti dalším dílům je jich bohužel méně) vtipných scén - hlavně špičkování mezi hlavními hrdiny. Po herecké stránce také nemám co vytknout - Samy Naceri, Frédéric Diefenthal i jejich ženské protějšky - Marion Cotillard, Emma Wiklund - prostě lahoda.. ()

Phietros

Naprosto rychlá a zábavná akční komedie o jednom zběsilém taxikáři se smolným poldou! Když Daniel opustí svůj skůtr u roznáškové služby a přesedlá do čtyř kolového taxi, posedlý rychlou jízdou a úpraveným vozem, netuší co ho bude čekat. Po svezení milé paní,sveze i jejího syna závratnou rychlostí, když pak zjistí že je to policista. Aby nepřišel o papíry a tím i svého miláčka, dohodnou se, že mu udělá službu a dopadne s ním gang červených mercedesů. Hra na kočku a myš při vysokých rychlostech se spousty zábavy může začít… ()

majxik

Velmi podařená komedie o taxikáři který svuj taxík miluje natolik že si ho sám vylepšuje a zvládnul by vyhrát i kdejaký undegroundový závod. To okořeněné rychlou akcí, promíchané komedií a to vše v podání herců ne až tak známých, ale minimálně už dle snímku kvalitních. ()

Master19

Jediný koukatelný film ze trojice filmů o taxikáři s tryskovým taxíkem. Dokonce se mi tahle oddychovka docela líbila. ()

sskrblik

Průměr, víc to dostat nemůže. Ikdyž se to ze začátku zdá docela zabavné, tak je to pak nakonec ničím nevýrazné. ()