Plivu na váš hrob 2

• USA I Spit on Your Grave 2

Katie pracuje jako číšnice, ale chtěla by se stát modelkou. Když se dozví o možnosti nafocení castingových fotografií zdarma, neváhá a navštíví studio. To patří třem bratrům, z nichž se jeden rozhodne Katie znásilnit a za pomoci zbylých dvou i zavraždit. Násilníci ale udělají chybu a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat... Katie je mladá číšnice, která pracuje v New Yorku a snaží se stát modelkou. V restauraci se sejde s jednou ženou z modelingové agentury. Ta jí řekne, že by si měla nechat udělat profesionální fotky, aby uspěla. Katie vidí inzerci, která propaguje studio, které profi fotky dělá zdarma. Katie se rozhodne zavolat na inzerovanou nabídku, domluví si schůzku a druhý den dopoledne přijde do studia. Tam jsou tři muži, bratři. Fotograf Ivan ji fotí, ale pak chce něco víc, jinak jí fotky zadarmo nedá. Katie se svléknout nechce a odejde.
Druhý den přijde za Katie domů George, který asistoval u focení. Omlouvá se a dá jí fotky na flash disku. Večer Katie vynese smetí a nezabouchne si dveře. V noci, když spí, se u ní objeví George. Katie je vyděšená a omráčí ho paralyzérem. George ji ale dohoní a v pokoji zbije a sváže.
Volání o pomoc uslyší její soused a kamarád. Když vejde do pokoje, George ho několikrát bodne nožem a zabije ho. Poté Katie znásilní. Pak zavolá bratrovi, aby mu pomohl, protože si uvědomil, co udělal, a neví, co s tím. Na místo přijede jeho bratr Ivan a další bratr Nicolay. Ivan chce zahladit stopy. Společně uklízejí místnost a pak Katie předávkují.
Katie se probudí kdesi ve sklepě, kde je opět znásilňována, tentokrát Nicolayem. Ve sklepě je nahá a připoutaná k trubce. Opět dostane drogy, protože ji chtějí někam převézt. Ty ale tajně vyzvrací, a když ji George chce oblékat a odpoutá ji, praští ho do hlavy a uteče. Na ulici narazí na policisty a ty ji vezmou na stanici. Zjistí, že je v Bulharsku. Na policejní stanici pak přijede žena jménem Anna a tvrdí, že vede azylový dům pro ženy, kterým se stalo něco podobného. Pak Katie veze na americkou ambasádu. Jenže ji odveze zpět do sklepa tří bratrů. Je to jejich matka... (TV Prima)

mikessc

Normalne az na dvakrat som to dopozeral naraz som nemohol, ovela viac si toho vytrpela jako to dievca z jednotky a aj pomsta tam nie je dokoncena a ani herecka mi v tejto dvojke nesadla. 50% ()

route60 odpad!

A už je to tu zas stejná situace kterak jedna husa je znásilněna několika tupci kteří dostanou co proto, čistý kalkul a omezenost tvůrců na nejnižší divácké pudy vítězí, demence k zblití. 0% ()

PamelaJJK

S dvojkou Plivu na váš hrob to není jednoduché. Aby vůbec měla smysl, tak musí být přinejmenším stejně dobrá jako jednička. A to jsem si po prvním zkouknutí opravdu nemyslel. Měl jsem chuť dát maximálně 2 hvězdy. Dal jsem však dvojce ještě jednu šanci a zhruba po týdnu jsem ji zkusil ještě jednou. Najednou jsem nadšen. Samosebou se vyskytují nějaké nedostatky, ale tady jde hlavně o atmosféru a pocity. A ty jsou OK. Kamera je také OK, hudba též a i Bulharsko, ale představitelka hlavní hrdinky mi i na podruhé přišla bez jiskry a šmrncu. A i bez půvabu. Úplně tuctová průměrná holka, která mě iritovala svým hysterickým řevem, brekem a vzlyky. To mě fakt nebavilo poslouchat. Když začala naplňovat heslo "má je pomsta", tak teprve Jemma Dallender získala jistou sexy přitažlivost. Takže nakonec vlastně spokojenost. Je to o trošku slabší než jednička, ale pořád hodně dobrý. ()

chrustie

Se zaváháním dávám 4*. Kdyby se holka věnovala s patřičnou láskou ostatním aktérům stejně, jako drtikulovi, koukalo by se na to hnedka zvráceněji a úchylněji. Každému zmrdovi dát, co jeho jest (škoda že to tak funguje pouze ve filmu). ()

Lucbric

V rámci možností byla jednička "o hvězdičku lepší"... mám ráda horory, ale tohle je i na mě moc brutální :X ()

Adrii

Opravdu zvláštní film, plný násilí a krutých scén, které ve skutečnosti, když se taková odporná věc stane, asi vypadají úplně stejně. Film plný scén, na které nevíte, jestli zavřít oči, dívat se nebo cel film vypnout. Na závěr se ale vlastně ukáže, že oběť není o nic lepší než násilníci. Na druhou stranu, se vlastně ani není čemu divit. #hnus #psychika #filmkteryzanecha ()

hwnd

Volné pokračování celkem povedené vyvražďovačky. O ději asi mluvit netřeba, tyhle scénáře se dělaj za odpoledne a množství alkoholu a omamných látek při psaní scénáře implikuje množství krve a kdejakých ujeťáren. Sice to bylo slabší a ještě nereálnější než jednička, ale několik okamžíků mě tam opravdu pobavilo, takže jsem to nakonec vzal na milost. ()

J.Mayen

Snad jeste lepsi nez jednotka, teda ta nova jednotka, takovy byl aspon muj pocit, znasilneni bylo velmi syrove, brutalni, a samotna pomsta opet napadita az privedena k dokonalosti. Urcite pokracovani na ktere se stoji za to podivat. Jedine co bych vytknul bylo to jak je mozne nekoho zdrogovaneho prepravit pres pulku sveta aniz by si toho kdokoliv vsimnul,ale tak pro tentokrat budiz odpusteno. ()

wowylgu313

Dokopal jsem se tedy i k druhemu dílu abych měl s čím porovnavat ten první , zde se stalo to že první polovina filmu už šla uplně doprdele ... více sadismu , více brutality ... takže jsem byl rád a těšil jsem se na okamžik kdy přijde ta očekávaná pomsta, která zde přinešla vlastně to samé co v jedniččce. Až na změnu lokace a snaze změnit i pointu nepřinesla vůbec nic nového. Neříkám že druhá polovina filmu nejela ve stylu SAW ... to poteší ale jinak kde nic tu nic :) dal bych uplně stejné ohodnocení jako jedničky, kdybych jedničku neviděl ... ale stejnému brčálu stejná čísla nedám. 45% :) ()

FOndra

V rámci hororu jsou oba filmy této série pětihvězdičkové. Každopádně dávám tří, protože to mučení mi skutečně nedělá dobře :) ()

SMilan

Po jednotke trochu predvídateľná záležitosť, napriek tomu skvelo zahratá a prakticky celý čas má čo ponúknuť. Kňaz a policajt tam byť nemuseli, ale budiž. Rozhodne som sa nenudil. ()

hony23

Překvapivě důstojné pokračování prvního dílu, možná i o chlup lepší. Samozřejmě nemá cenu hodnotit originalitu, herecké výkony ani nelogičnosti scénáře. Ve svém žánru však tento film patří k těm vydařeným kouskům. V první půli filmu opět sledujeme týrání a znásilňování hlavní hrdinky bandou psychopatů, kteří jí zařídí dovolenou v Bulharsku all inclusive, ve druhé si pak vychutnáváme, jak jim drtí koule ve svěráku v rámci brutálně sladké pomsty. ()

halberdier

Oproti jedničce rozhodně brutálnější. Kladně hodnotím přenesení děje z atraktivního protředí venkova do ponurého prostředí východoevropské metropole. Jinak je to vesměs kopie prvního dílu se sympatickou hlavní hrdinkou. Záporaci tak charizmatičtí jako v jedničce nejsou. Nelogičnosti odpuštím, aby byl příběh funkční. ()

MiniRecenze

Fajn,není tady nic nového od remaku a původního filmu.Základ a nápad zůstává stejný.Změnilo se prostředí a herci.Ale i tak Vás film bude bavit.Je zde sympatická hrdinka,která je pro snímek velkým přínosem a to Vás donutí jí litovat a potom fandit.Nečekejte nějaké moc velké napětí,film spíše směřuje do té brutalnější stránky,takže pokud jste slabší povahy a nebo feministka ,tak raději vynechejte Ne,dělám si legraci ,film dobře ukazuje,jak je potřeba dávat si pozor na cizí lidi.Pro mě se jedná určitě o lehčí nadprůměr,na který se podívám někdy v budoucnu určitě zase. NADPRŮMĚR!!! ()

Rodriguess

Miestami mi az mraz behal po chrbte, maskeri sa tu vyhrali s postavami k dokonalosti. Velmi surove a zivelne. Naozaj hard horror! ()