Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

zeromen

Jedna s těch lepších komediích u kterých se člověk nenudí a nemusí odpočítávat minuty do závěrečných titulcích. Film s výbornou Cameron Diazovou s méně kvalitním hereckým mužským protějškem. Doufám že se mi to nikdy nestane, jo vlastně já webku, facebook a zbylé hovadiny nepoužívám. :-) ()

medveed

Bláznivá a dost jednoduchá komedie, kterou do lehkého nadprůměru táhne pár povedených humorných scén. Navíc, stopáž filmu je úměrně krátká, takže ve výsledku se jedná o stravitelnou jednohubku. 60% ()

koldin odpad!

Trapárna, která nikdy neměla spatřit světlo světa. Nefunguje zde naprosto nic, herci, scénář, humor? A ten obtoustlej fracek tomu dodal korunu. Tato Apple reklama se opravdu nepovedla. ()

Monellito

Komedie v křeči. Opravdu o ničem a Diazka mi tam fakt nesedí. Ale juknout se na to dalo, ne že ne. Kde jsou ale časy těch pořádnejch komedií. ()

P@\/EL

Docela dobrý film se spoustou srandovních odvázaných scének a vydařených hlášek, které mě docela účinně rozesmávaly. Třeba scéna s zuřivým psem byla zkrátka vynikající. Škoda jen, že pár míst je vyplněno jen prostou vatou v podobě unylých, nezábavných dialogů a hodně pitomého šukání ve stylu sexujících veverek. Dojem taky kazí neustále vlezlá reklama na produkty od Apple. ()

Signore

Po solidní půlhodince (pokus o vtipný pohled na choulostivé téma) přichází příšerný, chaotický a převážně velmi nevtipný zbytek, který končí v hlubokém podprůměru. ()

teckax

Mám ráda Cameron Diaz a Jasona Segela. Neočekávám od filmů vysokou uměleckou nebo morální hodnotu. Dala jsem tomu šanci. A bylo to horši než jsem si na základě hodnocení myslela! Hvězda je tam místo odpadu jenom kvůli posledním pěti minutám, které mě donutily se pousmát. Jinak je to celé trapné až to bolí. Cameron vypadá na svůj věk úžasně, radost pohledět... ale myslet si, že dokážu po čtyřicítce zahrát sama sebe v U20 věku, je docela zoufalost. A ta pasáž hledaní ipodu v domě potenciálního šéfa... scénárista musel mít uvařenej hodně silnej houbovej čaj. Fakt. Myslím, že většina rozpočtu musela padnout na drogy pro celý štáb, protože jinak si to nedokážu vysvětlit. ()

soukyd33

Už na začátku se budete válet smíchy po zemi. 😀 Postelové scény jsou vážně TOP. 😀👍 O čem je vlastně film? Není důležité o čem je, ale kdy zas bude sex. 😀 To jakým způsobem a kde sex bude je největší problém ze všech. Poznámka: Cameron Diaz je zde opravdu kočka. Další problém je ten, že si něco natočíte, ale pak se to dostane tam, kde už to nemáte pod kontrolou. 😀 Poznámka: Tento film je i ideální reklama na iPad. 😀 Závěr je stejně blbý, jako začátek. 😀 Hvězdiček 4 ()

Pythonator

Film o sexu s nestárnoucí Cameron Diaz nemůže být v jádru špatný. Bohužel mohl být vtipnější. Jeho největší slabinou je asi to, že je skutečně jenom o sexu. A když chtějí diváci vidět zrovna tohle, tak si pustí radši porno, kde toho ženské nízkých mravů ukážou přece jen daleko víc než Cameron, která ukázala sice hodně (na prosvítající bradavky nezapomenu), ale pořád to není dost. Ale zpátky k filmu... Jo, byla to nuda. ()

Feacher

Ani jsem to vidět nechtěl, ale když už jsem kousek na začátku rozkoukal, tak jsem si počkal, jak to teda bude pokračovat. Od začátku do konce nic moc, takové levné, laciné, hloupé... Nápad zajímavý, ale svým způsobem trochu ztráta času... ()

Zagger

moc jsem od toho necekal... vcelku to uslo :) par slabych chvilek to melo, ale dobre jsem se bavil, ikdyz misty jsem delal vsechno mozny nez abych koukal (vareni, internet apod) cili moc to cloveka neudrzi u obrazovky ()

rene00011

Ja som musel dať plný počet. Neviem prečo, ale neskutočne som sa na tomto filme bavil. Tešil som sa naň, odkedy vyšiel trailer. Musím ale uznať, že niektoré momenty by som z filmu vyhodil. Ale ako som už písal, bavil som sa :) ODPORÚČAM! ()

Sabi63

Zajímavě navrhnutý film. Je v něm spousta vtipných okamžiků, a také jde o minuty... Doporučila bych ale, aby se všichni zamysleli nad tím, zda je opravdu nutné zpřístupnit film až od patnácti, i když se tam dostane dítě... V tom mají kina trochu bordel, ale film je to skvělý... Zajímavé je, že takovýhle film by v Česku nevznikl. No jo, v Česku se asi trháků bojí, ale nemají důvod. V zahraničním hodnocení boří první žebříčky! Proto dávám ***** ()

terraxCZ

Samotný děj tohoto filmu (dosat zpět všechny Ipady, co za poslední roky Segel rozdal), není tak špatný, ale většina myšlenek ve filmu je nedotažená do konce. A celkově mi tento film i přesto, že má jeden a půl hodiny připadá chudší než některé kratší filmy... Na druhou stranu jsem se u filmu i několikrát pořádně zasmál. Takže dávám tři hvězdy za obsazení a originální nápad. ()

Don_Grinch

Dost slušná podívaná! Nechápu tak negativní hodnocení. Místy je to fakt vtipné, někdy jen trochu, jindy vůbec. Ale nepůsobí to zdaleka tak nuceně jako spousty jiných "komedií", právě kvůli tomu, že se to nesnaží být vtiipné 24/7. Tři veci mi vadiliy: 1) Nechutná reklama applu " PODIVEJTE SE CO TOTO SKVELE ZARIZENI UMI" nebo "NOvE IPADY SI KUPUJI VZDY PO DVOU" 2) ze kolem toho, ze se natocili pri sexu delali az moc humbuk 3) servry youporn asi nebudou v americe a kdyz, tak ne na adrese na stranakch. Jinak fakt doporucuji, protoze v porovnani s Dirou u hanusovic je to MEGA MEGA FILM, ale to je skoro vse. ()

ondaboss

Musím se přiznat, že jsem se děsně těšil na nahatou Cameron Diaz. I přes neskutečně hloupý trailer jsem vyrazil. Bohužel nic. NIc. Opravdu! Asi jediný film v historii který je o pornu a ve kterém se vůbec nevyskytuje sex. Nahota byla asi tak odvážná jako v Homolkových. Jedna hvězda za nápad. ()

MirINDay

Bylo by vážně ironické, kdyby hlavní roli hrála třeba Jennifer Lawrence, jejíž intimní fotografie z iCloud vážně unikli. Každopádně, nejvtipnější scéna je se psem, což je docela smutné. ()

MichalMou

No, nápad v celku ušel. Žádný zázrak to není, ale koukat se na to dá. Trochu mi nebylo po chuti, že do snímku s takovýmhle tématem, se pořád pletla zápletka o spokejené rodině a hodných rodičích. Osobně si myslím, že každého rodiče tahle věc napadla - natočit si něco vlastního. Ano, pak přišli na to, že to vlastně není ono, jako profesionálně natočený porno, ale pro zpestření sexuálního života to asi fakt pomůže. Film zábavný je a ve výsledku se mi celkem libil, ale existují plnohodnotnější filmy......ale pánové, musí se jedno uznat - Cameron Diaz je pořád kus. ()