Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

zanony

Vtipy, slovné hračky a bizardné situácie boli super avšak bolo ich málo. Cameron Diaz je stará, vymenil by som ju za Jennifer Morrison alebo Oliviu Wilde. Jason Sagel podal skvelý herecký výkon, ale nesedel mi k postave. Celkovo mierne pod priemerom, ale možno to bude tým, že mi už proste bláznivé americké komédie nesedia tak ako keď som prvý krát pozeral American Pie. ()

Jimko

Tak po dlouhé době zase luxusní oddechová komedie :D Hlavní dvojice se k sobě parádně hodí a už jen díky nim sme se u filmu vážně nasmáli. Cameron Diaz jako vždy neuvěřitelně sexy a Jason a jeho výrazy to prostě stojí za to. Jsem ráda, že jsem nedala na negativní komentáře ;) Kdo nezažil jaké to je, když se začnete nudit, ten to asi nejspíš nepochopí, takže tuhle komedii doporučuji shlédnout s těmi co se do toho dokážou alespoň trochu vžít :) Za mě 85% + hvězdička navíc ke zvýšení hodnocení :) Tenhle film stojí určitě za víc než za 55% a bohužel není první film na čsfd s nízkým hodnocením, který mne nakonec překvapil :) ()

Chaoticum

Extremne dlouha a nudna reklama na Apple a Youporn. Sexy Cameron Diaz je sice prijemny bonus v prvnich 15 minutach, ale na dalsi hodinu filmu to proste nestaci. Namet ma slusny potencial, tvurci ho ale moc nevyuzili. Jako komedie to taky moc nefunguje. Cekal jsem trochu vic. ()

Babu_unni

A tak... Humor úplně nechyběl, nadsázka (alespoň doufám, že to bylo s nadsázkou myšleno) taky ne, i když jsem si dost často v kině říkala, že některé scény mohly být mnohem kratší a byly zbytečně natahované ve snaze být co nejzábavnější, což už pak přecházelo spíš ke sledování času a toho, za jak dlouho že to má vlastně končit. Trochu to pak sklouzlo do trapného klišé kdy se nakonec Jack Black (možná spoiler?) z drsného majitele porno serveru ukáže jako největší správňák s nejhlubšími myšlenkami a donutí pár zamyslet se nad tím, proč spolu vlastně od začátku spí. Jinak neskutečná reklama na "jabka", ať už úmyslná nebo ne, obzvlášť scéna kdy se hlavní hrdina velmi diví, že se tablet nerozbil při pádu z okna... Jestli ta tam nebyla zasazená jen z důvodu reklamy produktu, ale byla myšlena jako součást příběhu, pak..... Už bych raději nehodnotila vůbec. ()

katkaa21

Nevím jestli šlo distributorům o to zasmát se ve filmu nebo se zasmát celkově celému filmu... Když nebudu počítat scénu se psem (srandovní) nebylo tam prakticky nic k smíchu. Ani pokusy o humor nevyšly. Celkově velká blbost, které se zasmějete. Nevím jestli se lidi v kině smáli z humoru nebo proto, že to byla takova blbost. Diaz byla na drogách celý film a jestli kvůli tomuhle Segel hubnul, tak myslím že ve výsledku mu to nestálo za to... celé přetažené za vlasy.. ()

JayJay5

Bohužel nic než zklamání. Tohle rozhodně není dobrá vtipná komedie. Nejen reklama na Apple, ale také na to, že Cameron ve svých letech vypadá slušně. Že Jasonovi nevadí nahota, víme dávno. To je asi tak vše. Ba ne, vzpomínám si, že mě pobavily asi dvě scény, takže za každou dám hvězdu :) ()

maestrum

Trapnost na entou. Nejen, že Jason, aka Marshmallow, neumí hrát, ale ve snaze vypadat atraktivněji v nahých scénách začal posilovat a hubnout a kromě řídnoucích vlasů a abstinenci úsměvu mu strhané rysy ve tváři přidávají dost let navíc. Absolutně nechápu tu takřka panickou hrůzu z toho, že by někdo jejich postelové hrátky mohl vidět a způsobit tím, mimo útrpného soucitu, pocit pohoršení. Jack Black opět nezklamal tím, že jedinou jeho povedenou rolí, kterou dokázal zahrát a se kterou má léta praxe z jeviště, byl Tenacious D. ()

BR23

Jedna hviezda za Jacka Blacka ako pornopriemyselného magnáta a zároveň moralistu ( i ked tam bol véééľmi krátko) + jedna dve úsmevné momenty. Druhá hviezda za to že sa to dalo pozerať a za Jasona Segela - Marschalla, ktorý mi je sympatický vdaka HIMYM seriálu. ()

Pierre95

Popravdě, jsem čekal něco horšího, když jsem zde četl ty vaše recenze. Jako je pravda, že to není bombovní film, ale zase na druhou stranu ne zas tak úplně kravina. Jsou horší filmy. Cameron Diaz mám pořád rád a dívalo se na ni dobře, jediné, kdo mi z herců neseděl je Jason Segel. Já mu to herectví nějak něvěřím....Nečekejte od tohoto filmu zázraky, ale na volné odpoledne a na trochu pobavení splňuje kritéria. ()

JerryPilsen

Po zajímavém začátku přišel rázný rozjezd,slibující opravdu dobrou zábavu.Pak se ale tvůrci zalekli sami sebe a druhá půlka se utopila v pitvoření a pitomých vtipech.To by se dalo ještě snést,úplná hovadina to nebyla,ale konec,který zřejmě autoři zamýšleli jako epické zakončení ve stylu Hangooveru,se totálně nepovedl.Nahrávka působí jako výtvor několika dorostenců po škole. ()

Zrzavakocka

co napsat k tomuto filmu no ..............nějaká ta vtipná scéna by se našla, tedy občas jsem se zasmál, ale jinak nic moc tedy spíš nic než moc, ale jako odpad bych to zas nehodnotil na to mám jiné adepty !! ()

ferdomravec

Prva polovica za 2* a druha za 3a1/2*. Pomerne vela vtipov a gagov islo mimo mna ale bolo tam par scen kedy som sa pobavil. Misku vah k 3* naklonili hambate sceny / som zvedavy ci si kameron trufla na to sama alebo mala dablerku / ()

Prokop23

Příběh je jednoduchý. Manželé se natočí při sexu. Hlavní postavy jsou však ještě jednodušší, proto místo toho, aby nahrávku smazaly, nasdílí ji omylem všem známým. No a protože scénáristi jsou vůbec nejjednodušší, anebo frčí na methu, snaží se diváka přesvědčit, že hlavní postavy jsou tak blbé, že místo toho aby nahrávku smazaly, rozhodnou se zabavit všechny ipady svých známých. Honička na na tablety začíná. Vtipné momenty? Jeden – scéna s vlčákem. Přitom je tam Marshall a spousta chlápků v oblecích – naprosto nevyužitý potenciál, protože ať si to divák přeje sebevíc, žádná facka nepřijde... ()

dkeeper odpad!

Strašná sračka... I Blbý a blbější 2 bude zřejmě intelektuálně náročnější. Pokusím se shrnout pozitiva filmu: ()

mobiler9004

Bohužel žánr komedií z americké produkce dlouhodobě kvalitou a originalitou upadá. SEX TAPE je toho důkazem. Po shlédnutí filmu musím usoudit, že i trailer byl zábavnější a svižný. To se o filmu říci nedá. Aby jsme nezapomněli, na konci každé amerického filmu je přeslazený happy end. ()