FromHell

Až na tú poslednú romantickú klišé pol hodinu je to fakt sranda.Aj keď väčšina tých vtípkov je otrepaná a zopár scén je dosť trápnych,ja som sa celkom slušne bavil.Terry Crews je úplný PAKO :-D ()

ArsenalEagle

Hohoho! Tak to se opravdu povedlo. Neskutečně vtipným humorem nabytá romantická komedie, u které se nesmát prostě nejde. Zatím nejlepší komedie letošního roku a všem ji doporučuju ()

kaylin

Na Adamovi Sandlerovi je už docela vidět, že stárne a jeho obličej vypadá místy hodně unaveně, ale spojení jeho osoby s Drew Barrymore opět funguje. Ty dva si ve filmech prostě sednou. Není to vtipné od začátku do konce, jsou zde hluché, romantické momenty, ale ti dva to zachraňují, stejně jako klasické sandlerovské postavičky, kterých je i tady dost. ()

Žralok

Klasická romantická komedie kde je všechno klišé co k tomu patří. Ale i přesto je to milý, vtipný a zasazený do nádhernýho prostředí Afriky. ()

MATADOR

V jedné české písniček se zpívá "tisíckrát obehraný schéma, dojemná kantiléna". Až na to, že tohle není ani trochu dojemné, ale obehrané je to až na kost. V poslední době mi přijde, jakoby Sandler hledal sám sebe a z nouze bere každou sračku, jen aby měl co vydávat. V tomhle filmu překvapil snad jen Terry Crews, měl dostat více prostoru! ()

JohnMiller odpad!

Toto bolo v kinách? To patrí do mojej vymyslenej kategórie "kravina ktorú sledujem na návšteve u svokrovcov". Vždy keď sa nachádzam pred ich tv. Stanice vypúšťajú do éteru neskutočné kraviny. Adam Sandler nie je herec ktorého obdivujem ani oscara mu neprajem a tu som mu neprial dobrú dovolenku, hehehe. Nie som práve typ diváka pre ktorého bol tento film určený. No aj keď sa odosobním.. Také vysoké percento na CSFD nechápem. ()

Patw

Strašně příjemná podívaná. Vždy milá a kouzelná Drew a Adam opět společně na scéně. Bez problémů, bez potíží prostě jednoduchá příjemná komedie s prázdninovou atmosférou. Ano jsou tam scény, které jsou totálně nesmyslné a hloupé, ale je to bláznivá komedie. Bonusové body za překvapivé cameo Toma. :) ()

sssssycak

Takový ten film, kdy vás na začátku chytne přitroublej, pohodovej úsměv a drží se vás až do konce filmu. Romanticko-rodinná komedie s očekávatelným závěrem, přesto svěží, pohodová, se skutečně vtipnými momenty, dokonce i se špetkou originality. A co především, bez fekálního humoru ! Za to dávám palec nahoru, obzvláště při účasti Sandlera.. Možná by to mohlo být o cca 10 minut kratší. Ale jinak bez výtek skvělý film, ve své kategorii určitě za plný počet. ()

Dont

Za první polovinu pěkné tři hvězdy, ale ve druhé půlce se někam vytratil humor a zůstalo jen klišé a "romantika". Schválně v uvozovkách, protože skutečná romantika vypadá jinak. Adam Sandler nevybočil z řady svých klasických snímků. ()

stuntmanMIKE

Ďalšia Sandlerovka cez kopirák... ale stále to nejakým spôsobom funguje. Je to predvídateľné, občas silené, ale miestami aj vtipné a celkom zábavné. Poviem to tak... keď vám bude frajerka píliť uši s kravinami typu romantika a spol. Pustite jej toto... bude spokojná a vy sa celkom pobavíte... ()

Aljak

Ďalší "diel" zo sandlerovsko-barrymorskej ságy Franka Coraciho. Po The Wedding Singer a 50 First Dates tu máme teda ďalší film s touto hviezdnou dvojicou v hlavných úlohách. Opäť sa k slovu dostal tradičný sandlerovský humor ochutený niekoľkými trápnymi scénami. Aj keď ja osobne by som sa určite rád zaobišiel aj bez nich. Po dejovej a námetovej stránke veľmi príjemné, hoci aj keď sa to tiahlo takou klasickou klišé líniou. Ale nevadí, pretože to výborne vyvážil štýl celkového spracovania a aj tá milá romantická atmosféra. Navyše, ako pre Adama, tak aj pre Drew mám jednoducho slabosť, takže aj to celé vytiahlo film o úroveň vyššie. ()

M.i.k.e

Sandlera mám v posledních letech film od filmu raději a ani Blended nezklamalo.Veskrze typická Sandlerovka založená na rodinných hodnotách je sice šabonovitá až běda a pro to aby divák odhadnul co se bude dít a jak to celé dopadne si stačí přečíst zdejší obsah,nicméně Sandler opětovně využívá svůj humor (který mě sedí) a hlavně opět vytváří výbornou atmosféru,ve které se bude divák cítit jako doma.Blended je strašně jednoduché odsoudit,ale za sebe upřímně nechápu ty co jdou na podobný film (se znalostí předchozí tvorby) a posléze jsou naštváni na to jak jednoduché a hloupé to bylo.Vyloženě potěší ultra mimózní Terry Crews a nostalgické pomrkávání na fanoušky 50 First Dates...70% ()

Martin741

Klasicka dalsia Sandlerovka, ktora sa snazi byt vtipna. Ten humor je niekedy humorom, inokedy je tu len nasilu a zaujat nedokazal ani Terry Crews /Expendables 1 a 2/. Drew Barrymore je vyborna ale film sa straca v sivom nevyraznom priemere. Asi to bude rutinerom Frankom Coracim. 50 % ()

Figu

Dovolená za trest možná, podívaná nikoliv! Je pravdou to, že Adam je pro mě velice průměrnej komik, natož herec, ale občas, když vedle něj stoupne nějakej šikovnější kolega a dá se k tomu i dobrá myšlenka, je to celkem fajn pokoukání. Zde tomu byla Drew Barrymore, která tomu dala opravdu grády. Nemluvě o skvělé miniroličce Terryho Crewse... Super! Jestli bude pan Sandler poskakovat častěji okolo takových lidí, budu si možná komedií s ním i víc vážit... 70% ()