zdenotvor

Vedel som že Sandler nikdy nesklame, ale že budem až takto nadšený som nečakal. Po celú domu som mal pri sledovaní blažený úsmev natvári, sem-tam nejaky ten hlasitý smiech, romantika nebola ako skopírovaná z romantického filmu, herecké obsadenie bolo skvelé, (až na masturbátora, ktorý mi pil krv celý film) krásna afrika a za Terryho Crewsa musím dať hviezdičku navyše. Ano je to iba ďaľšia tuctová Sandlerovka, no jedna z tých lepších. 4* a za Terryho som chcel aj pridať, to by už však nebolo objektívne hodnotenie. ()

Hennes

Nejsem velkým příznivcem amerických komedií, ale tuto hodnotím nadprůměrně. Taková pohodovka, která Vám nebude trhat bránice, což určitě ani nebyl cíl autorů, ale necelé dvě hodinky splynete dokonale s hlavními aktéry. Jednoduchý scénář je velmi chytře doplněn ne častými, ale o to kvalitnějšími hláškami, které vždy pobaví, když už jsem začínal mít dojem, že komedie přechází do romantického snímku. Do filmu velmi dobře zapadá postava Wendi McLendon-Covey. Pobavil jsem se a oceňuji, že hlavně v momentech, kdy to ani nečekáte a ne jako v jiných filmech, kdy je vtip předem avizován. ()

kaposlav

Tipický americký film pre jednoduchých ľudí. Bolo tam niekolko vtipných momentov, ale ešte viac trápnych. Celý film ťahá Sandler a sem tam jeho podareny dialóg. Ak by rovnaky výkon podali aj opstatný a scénar trošku viacej položili do výžšiej mentálnej roviny, tak by to bolo za 4*. Samozrejme ak si odmyslím z filmu Sandlera, tak to nenahrabe ani na 1*. ()

Garson

V této "dovolenkové" komedii vdovec se třemi dcerami Adam Sandler zkouší rande naslepo s Drew Barrymore která je momentálně také sama se dvěma syny.Rande nedopadne podle představ a Adam radši bere roha a zbytečně to fiasko neprotahuje.Když jeho šéf odřekne dovolenou v jižní Africe jede Adam s dětmi místo něj a také jede i Drew s dětmi a když se tam pak potkají jsou překvapení,ale tyhle dvě rodiny k sobě najdou cestu skrz různá dobrodružství jako jízda na pštrosech a další africké akce.Je to podobná komedie jako snímek s Jennifer Aniston s názvem Zkus mě rozesmát.Znám Adama Sandlera z jiných komedií a tady byl asi nejméně zábavný ze všech jeho filmů,nevím asi si to moc neužíval,ale dovedu si tuhle hereckou dvojku Adama Sandlera a Drew Barrymore představit i jako dvojici v reálném životě,bylo by to autentické. ()

Streeper

Já jsem se dost bavila. Spojení Adam Sandler a Drew Barrymore prostě funguje a už to dokazují po třetí za sebou. Doufám, že každých 10 let si to zopakují jako to bylo do teď. Pár scén k zasmání tam bylo, hrálo to i na romantiku a je to prostě rodinná komedie na odpoledne, která potěší a ničím neurazí. ()

bourec

I přesto,že podobnejch filmů na podobný téma jsem už viděl nespočet,ne vždycky je to takhle povedený,a navíc ani filmy s mym oblíbencem Sandlerem nejsou vždy stopro,takže tenhle kus sem si užil,u spousty scén sem prskal smíchy,a i když objektivně tak za čtyři,já tam tu pátou hvězdu vrazim,ať maj ty přechytralý dementi vztek.90%. ()

Rodriguez

Některé scénky jsou vydařené a vtipné, takže filmů prospívá smích a zábava. Bohužel na druhé straně tu jsou křečovité pasáže u kterých by šel film hodně rychle do kopru. Pro mě zlatá střední cesta a pohodové sobotní odpolko. 50% ()

carly

Adamovi a Drew to pristane rovnako ako prvý a druhý krát. a aj detskí herci sú zvolení naozaj dobre. hlavne malá Alyvia je absolútne rozkošná. film je vtipný aj dojímavý, ale ani pri jednom moc netlačí na pílu. a Abdoulaye NGom s Terry Crewsom si svoje over-the-top postavy tak krásne užívali. film plynie bez vážnejších zádrhov a aj keď sa môže zdať miestami trochu preachy, celkový dojem je viac než pozitívny. zvlášť oceňujem 10-sekundového Toma z 50 first dates a keyboardistu z Wedding Singera. ()

pufina

Jednoduchá komedie, která rozhodně při večeru ve dvou pobaví nejen ji, ale i tu mužskou polovičku. Dvojice Barrymore - Sandler mě rozhodně baví a dovolená s nimi v Africe za trest nebyla. ()

necisty

Už mě ty filmy se Sandlerem přestávají bavit. Dřív to byla sázka na kopu srandy (takové Zkus mě rozesmát je pomalu top), ale poslední dobou je to myšleno až moc vážně a naopak můžeme očekávat jen průměr a ohraný děj, kterého existuje tuna. Ke všemu ohrané vtípky, no vlastně ani nevím co se mi na tom líbilo. ()

Martrix

Jedno žánrové klišé vedle druhého, ale když to funguje...proč ne. Osvědčená herecká dvojka, nepitomý scénář, který dávkuje vtipné momenty tak, aby daly zapomenout na ty druhojakostní, kterých se tam pár taky objevilo. Takových jednoduchých feelgood komedií se točí tak málo, že díky tomu absťáku nemusím váhat a plácnu ty čtyři hvězdy, bez většího váhání. ()

Icefist

Uhozená ptákovina- jak taky v Sandlerově případě jinak. Ale jedná se o dospělejší film, než jakých se účastnil dřív a na výsledném dojmu se to projevuje kladně, přestože jde vlastně o sázku na jistotu. Dřív stavěl na ujetých záležitostech, kdy spousta z nich fungovala, ale podobné procento naopak nikoliv. Zde není moc co zkazit a ani se tak neděje. Svou porci smíchu jistě odpálíte a na konci bezmála dvou hodin strávených s Blended nemáte důvod litovat. Jen škoda z mého pohledu až moc malého prostoru pro Crewse a hlavně O'Neala. 60 % Oblíbená část- "Hele kámo, jsou tady samý sexy holky!" ()

dr.fish

Sandler je prostě apoštolem dobré nálady. Tenhle film je naprostá sračka, ale s tím jeho přístupem k věci se prostě nedá jinak, než se dobře bavit. Oceňuju spoustu nápadů, které děj přímo nevyžadoval a celkový nadhled. 60% ()

KajusaK

Film který je malinko nadprůměrnější jen díky výborně vybraným hercům a jejich výkonům. Kevin Nealon hraje opravdu vola vždy všude. D + A by měli natočit nějaký další společný film :) ()

angel74

Komediím s Adamem Sandlerem v hlavní roli nějak nedokážu přijít na chuť. V první půlce této taškařice jsem se málem propadala studem nad trapností některých situací. Pak jsem si už zvykla a občas se i něčemu od srdce zasmála. Kladně bych hodnotila především africkou pasáž, kde jsem mohla obdivovat alespoň krásnou přírodu, když bylo humoru poskromnu. (55%) ()

URBAN

Adam Sandler se opět vrátil a v celé své síle. Takto by měly vypadat romantické komedie. Romantika nebyla takřka vidět a když byla tak něják mi nevadila byla spíš jako doplněk. Komedie tu byla na prvním místě. A Drew Barrymorre po boku Adama Sandlera jen zářila, zpočátku vypadala nevýrazně, ale později v roli matky příjemně překvapila. Celkové to působilo jako Zkus mě rozmát, ale bylo to podáno odlišným způsobem. ( 30.7.14/MAC ) ()

StanislachKo

Asi som si uvedomil, že mám Sandlarovky celkom rád. Do polovice filmu, kedy je to ešte sranda! Ale všade sa musí vopchať tá záverečná slzopudná katarzia. Scenár ako zo škatuľky, ktorého obmenené verzie sme videli toľko krát (asi to je hlavný dôvod, ktorý sťahuje moje hodnotenie z troch hviezd), lebo už stačilo! Ale na druhej strane... Bol tam Terry Crews a ten bol spolu s tým africkým akapelným telesom neskutočný. :) ()