poster

Letadla 2: Hasiči a záchranáři

 • USA

  Planes: Fire and Rescue

 • slovenský

  Lietadlá 2

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2014, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ***

  V predchádzajúcej časti sa nám snažili ľudkovia od Disneyho vysvetliť, že ak ste čo i len vidlák, alebo zatratenec, máte šancu stať sa najväčším šampiónom vo svojom obore. Len treba chcieť. V tomto pokračovaní idú ešte ďalej. A to v tom , že individuálny postoj a márnivosť, niesu lepšie ako ľudský ( či v tomto prípade dopravne prostriedkový ) život, pričom komercia môže ničiť. Aké krásne od Disneyho štúdia.(16.9.2016)

 • vteco
  ***

  Pokračování letadel ve formě hasičů a záchranářů je mnohem lepší než první díl, který jen přidal autům křídla. Příběh a celá zápletka je hned svižnější, akčnější a dobrodružnější. Nové postavy celý film oživily a je snazší si k nim vytvořit nějaké pouto. Škoda, že je po ani ne 80-ti minutách konec a vše uběhne až moc rychle. Nebylo by od věci scénář trošku rozšířit a rozvést. Není to úplně ono, ale myslím si, že tohle je ten správný směr. /60%/(5.11.2014)

 • T2
  ***

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $59,165,787Tržby Celosvetovo $147,000,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $9,604,730 //počet predaných kusov 478,129Tržby za predaj DVD v USA $10,537,516 //počet predaných kusov 639,436║ v podstate schématicky to čo prvý diel ale aj tak pozerateľné, má to svoje čaro, svoje nápady, hefty, dokonca napätie /55%/(15.11.2014)

 • Terva
  ****

  Slabší jak jednička. Film je věnován statečným hasičům všude na světě, kteří riskují své životy, aby zachránili životy těch druhých. CITÁT - Nechala mě kvůli hybridovi, ani nebyl slyšet........ Prášek Skočdopole má nový cíl. Chce se stát hasičem. CITÁT - No to mě prašti hangárem........ 25 minuta přinese perfektní videoklip skupiny AC/DC k jejich songu Thunderstruck. To jsem si pustil třikrát. Závody jsou ve světě, který nebyl v plamenech, že? Opět krásně kreslené, dobrá hudba, napětí, sranda a spousta hlášek. CITÁT - Jdu raději vykydat vejfuky........ Kresleným scenériím ve filmu posloužili jako vzor národní parky Yosemite a Yellowstone. Jinak pár výhrad se najde. Jsou tu tak minimálně dva vedlejší příběhy, které nejsou dovysvětlené (nebudu psát jaké, asi by to byl spoiler) a druhá věc je délka. Film je urychlený a působí nedodělaně. CITÁT - Viděli jste to?.......(13.11.2014)

 • nash.
  ***

  Překvapivě lepší než první díl. Jistě, stále je to jednohubka poskládaná s pixarovských prefabrikátů, ovšem tentokrát se podařilo poskládat svižný a zábavný kousek, kterému nechybí švih, lehce hrdinský patos, občas nějaký vtípek a dokonce ani opravdové napětí a příjemně nenásilná osudovost. Hlavní poletucha působí mnohem příjemnějším, dojmem než minule, a občas dokonce i sympatičtěji než Blesk McQueen. A jako třešinka lahůdková scéna první akce podkreslená vypalovačkou Thunderstruck od AC/DC, která vyloženě potěšila, stejně jako přeletová scéna, kterou pokresluje Spencer Lee svým Still I Fly.(27.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace