Nová zábavná kuchařská a velkolepá „LIVE" show se Zdeňkem Pohlreichem, který zve celý národ, aby si pod jeho vedením připravil tříchodové menu během jediné hodiny v přímém přenosu. V této jedinečné show máte možnost Zdeňka poznat ve zcela nové roli showmana a učitele vaření, kdy každou sobotní noc bude mít celý národ šanci uvařit si nejlepší večeři svého života. V každém díle se těšte na hvězdného hosta a pořad plný překvapení a hlavně zábavy. (oficiální text distributora)

oskiii

Formát to není špatný.Jen to publikum působí dost kýčovitě a hosté budou pouze z řad herců účinkujících v seriálu Cesty domů. Což je škoda. ()

Kinderr

Dobrý nápad ukázat Pohlreicha i z jiné stránky, že nevaří jen luxusní jídlo, ale běžné meny co si může uvařit každý doma. Dobře tedy udělané, že s nim vaří přes " hang out" lidé co jsou doma a opravdu někteří to meny zvládnou:-) Akorát ty celebrity, které si pozve a vaří s nim naprostá hrůza, ty to tam celý kazej a předváděj se! Pořad pěkný, Poli super, ale ty lidi co mu tam prima nastrčí hrůza ty to kazej proto jen 2hvězdy:-( ()

valmet

Tak tohle ne. Viděl jsem jen díl s afektovanou Kostkovou a asi půlku dalšího už nevím s kým, abych věděl, že další už vidět nechci a to mám Pohlreicha i pořady o vaření rád. ()

Peabody

za co tu hvězdičku, říkám si když se na ni dívám, za co? Pan Pohlreich své vykonal, podílí se s dalšími na obnově české gastronomie, ale nového už ksoro nic nepřináší, nové nadávky nemá a jeho vulgarita po čase unavuje i ty, kterým připdala kdysi děsně cool. Nové hosty není v českých celebritních mělkých loužích kde brát (naštěstí mu tak zatím matka Žilková nevložila svou sqělou agátu) , takže obligátní Lucie vlezevšudebílá, Aleš smejesepořádháma, františek všudebylvšechnovidělringočech, atd atd, alespoň že na některé herečky se dá koukat. Nemám pochybnosti o tom, že pan Pohlreich vařit umí, některé jeho rady či triky jsem ozkoušel a docela dobré, ale postupně se z něj stal jen běžný bavíč a živič sama sebe (ani se tím netají, což je mu ke cti). Je to škoda, kdyby hledal nová temata, oblasti, pokusil se třeba podívat na české regionální kuchyně, bylo by to zajímavé, ale taky pracné a konec konců, takový kšeft by to jist ěnebyl. ()

fyluta

Zatím je to sranda, jak se u Pohlreicha očekává ..., mouchy nevidím, ale časem přidá určitě i jiné hlašky, než je to suchý jako cesta... Určitě je to good a NAŽIVO ( i když to určitě na živo být nemuselo) ALE zaje se super, že je tam ve studiu i lama, která není tak rychlá a tak i doma si můžete určitě uvařit pecka věc.. NO, DĚLALI JSTE NĚKDY HOUBY SE ZTRACENÝM VEJCEM ? :) ()

Zanian odpad!

Nasrat!!! Blbost až to bučí!!!!!!!!!!!!! - musím to upravit: Ten kretén zaslouží kulku mezi voči!!! ()

Baži

Líbí se mi to. Sice by mohlo být méně řečí jak od Polyho tak od jeho kolegyně Kostkové, ale strašně se mi líbí, s jakou energií a rychlostí dokázali jednotlivé chody uvařit (a s jakým glancem, zejména teda Poly!). Má to šmrnc a sem tam i vtip (senza narážky na doktorku Kateřinu). Navíc je vidět, že si dobré věci dokáže člověk uvařit i doma, když chce. (a ani to netrvá dlouho!) ()

leneaqua

MM_Ramone ... Chtěla jsem napsat něco v tom smyslu, ale už se to stalo. Pohlreich je tak arogantní, sprostý a velice "chytrý", až to hezký není. ()

Jiljí odpad!

no fuj... chápu, že hlavní životní náplní pana kozatýho je jídlo. ale spoluvytvářet kvůli tomu takovej chrupavkovitej pořad snad nebylo úplně nutný. ()

Critical

Zdenda v pohodě, ale mám pocit, ze ti jeho hosté (osobnosti) tam byly zbytečně. Hlavně ten poslední díl s Hejmou byl otřesnej. Být Zdeňkem, tak mu řeknu: "Víš, co? Běž si radši vymýšlet texty k těm tvejm trapnejm písničkám a ne**r se mi tady do vaření!" ()