Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

V.Silver

Awesome! Zábavné až na půdu, fajn zápletka, skvělé gagy, překvapivě dobrý vizuál... Čekal jsem hodně fekálního humoru, ale dostal jsem ho jenom trochu, navíc tam byly fajn narážky na politiku a showbiz. 70% ()

mkubalikova

Blbý a blbější jedou do Severní Koreje. Totálně přes čáru! Nedivím se, že velký Kim dal příkaz zabránit uvedení do kin jakýmkoliv způsobem. Jeho tajemství jsou ohrožena. ;-) 70% P.S. Druhý díl o soudruhu Putinovi bude? P.P.S. Í´m so ronery, so ronery and sadry arone... ()

blackJag

Po vší té kontroverzi (teď už by se slušelo použít uvozovky) jsem čekal trošku víc, ale bžunda pořád slušná. Franco si svého moderátora užívá na plné pecky. 65% ()

Georgex

Politická satira, které se dostalo nebývalé popularity díky medializaci a mnoha výhružným počinům severokorejského režimu. Upřímně mnoho povyku pro nic, jelikož se jedná o velmi jednoduchou komedii a pokud v sobě skrývá nějaké hlubší poselství, tak je hodně hluboko ukryto. Kima asi nepotěší, ale určitě se jí nepovedlo to, co se povedlo Chaplinovu Diktátoru ve čtyřicátých letech, neboli přimět diváka k zamyšlení. Na druhou stranu jako komedie na odreagování to celkem dobře funguje a je velkou škodou, že se tvůrcům nepodařilo udržet svižné tempo z první půlky i do té druhé, kdy se to změnilo v trapnou fekální slátaninu, kterou byl zázrak dokoukat do konce. Každopádně ve filmu lze nalézt několik opravdu dobrých vtipů a pokud máte rádi humor hlavní dvojky, tak si přijdete na své. Moje hodnocení 55% ()

Almásy

taakže- máme tu scenár s nápadom ktorý je hodný Chaplinovho Diktátora, pomerne dosť slušného komika, jeho kamaráta fakt zlého herca a medzinárodný škandál rozmerov Kimovej rite? čo v takejto chvíli urobíte? pekne sa posadíte a pozeráte ako vám na to všetko skočia, pretože TAKTO sa predávajú filmy a TAKTO točia prachy motherfuckers. film ako taký má kvality mojich scenárov z čias keď som mal 4 roky, ale ako ostrý middle finger všetkému naokolo prečo nie. ()

Lenulinka

Nevím, proč se na ty kraviny dívám, když dopředu vím, že mě to nebude bavit. Uřvaná rádoby komedie, co má bavit diváky přesně tím "fuck" fekálním humorem, který tak nesnáším. Nic pro mě. ()

JančiBači

Skylark ( Franco ) ako moderátor úspešnej talk show dostane ponuku urobiť rozhovor aj s vodcom KLDL Kim Čong -Unom. Skylark aj so svojim producentom vycestujú do Kórei a majú za úlohu Kima zavraždiť . Keďže sa Kim prezentuje ako priateľský chlapík, ktorý sa so Skylarkom skamaráti od pôvodného úmyslu je upustené až do chvíle, kým sa Skylark sám nepresvedčí že ide o divadlo a o podvod (objaví falošný obchod s umelými potravinami, takže je jasné že ide o podvod a že ľudia naozaj hladujú) . Randall Park ako Kim je v pohode chlapík a aj keď nemá so skutočnou povahou diktátora nič spoločné, zahral ho dobre. Za to James Franco predviedol jeden z jeho najhorších výkonov. Aj keď ide o komediálny žáner, Franco prehráva na celej čiare a koleduje si o zlatú malinu. Vo filme svojimi priznaniami pobavia Eminem ale aj Rob Lowe. To je asi tak všetko, pretože táto kontroverzná téma spracovaná Rogenom bohužiaľ nie je nič viac ako obyčajná fraška parazitujúca na aktuálnej téme. Samozrejme, Amerika satiru zbožňuje a keď prišla informácia že Kim čong sa vyhráža Amerike aby film nedistribuovala do kín, podporu vyjadril aj prezident Obama. A tak štúdio Sony film nakoniec uviedlo do kín 25.12. A vďaka Kimovej „reklame“ sa Američania hrnuli do kín, nakoľko to brali aj ako formu protestu, pretože ich sloboda prejavu nesmie byť utláčaná. To je síce pekné keby mal film lepšiu výpovednú hodnotu. Seth Rogen by mal zostať pri svojich bezduchých komédiách ,ktoré určite pobavia viac ako tento úbohý pokus o politickú satiru. ()

MichelSmith

A to som si už myslel,že vrchol nechutnosti vždy očami preskakujem tu na csfd...No omyl ,James Franco je tak nechutný až posúva imaginárnu líniu antipatickosti do novej intenzity a vyvráti z vás pochyby o tom čo ste konzumovali! Presne, je to dnešná realita,takže za tú autencititu a poukázanie na čírosť pravosti,hovorím ano chcem vracať,cítim sa potom lepšie! ()

Glowski

Mnoho povyku pro nic aneb nejlepší mediální kampaň od doby Blair Witch. Po všem, co jsme se dozvěděli před premiérou, by se dala očekávat chytrá konstruktivní satira zahalená do hávu komedie ve stylu Diktátora nebo Dr. Divnolásky. Bohužel se nekoná ani jedno, jakákoli ostřejší kritika se ztrácí pod nánosy hrubozrnného humoru a Kim Čong-un tu funguje jako takový „třetí do party". Jde jen o neškodnou komedii, která zpočátku vytěžila z výběru kontroverzního námětu a úvahy o svobodě slova jsou toho důsledkem, nikoli záměrem. Tím ale neříkám, že byste se po celou dobu nezasmáli, i opravdu vtipné momenty se najdou, nicméně jako kritika žalostných poměrů KLDR vám musí stačit klišé ve stylu Potěmkinovy vesnice – krám s umělohmotným ovocem. 50 % ()

Specs

Hlášky: Dave Skylark: - "Oni nás nenávidí, protože nám závidí." & Dave Skylark: - "Závistivci budou závidět a nenávistivci budou nenávidět." & Dave Skylark: - "Kámo, je rok 2014. Ženský jsou inteligentní." & Dave Skylark: - "Snědl to. On to sakra snědl. Neměl by ses toho ani dotknout. A on to snědl. Žvýkal. Žvýkal to!" & (Kim ukazuje Daveovi svůj tank.) Dave Skylark: - "Ježiš-kurva-marja! Je to pravý?" Kim Čong-un: - "Byl to dárek mému dědečkovi od Stalina." Dave Skylark: - "V mé zemi se to vyslovuje Stallone." Kim Čong-un: - "Jsi tak legrační, Dave." & Dave Skylark: - "Celou dobu jsem si myslel, že jsi Samvěd mého Froda, ale ty jsi jen Boromir." Aaron Rapaport: - "Netuším, kdo to kurva je." Dave Skylark: - "'Nevím, kdo je kurva Boromir.' To by přesně řekl Boromir." ()

DeathTheKid

TENTOKRÁT!!! už nebudu nahdonocovat. On by si to totiž ani snímeček nezasloužil, neboť jeho zkázou byl samotný casting. Je docela ironie, že nejslabším článkem filmu je herec Kima, vůdce bez "věnce". Já osobně bych tam dupnul Kena Jeonga a myslím, že by to dopadlo o třídu lépe. Vskutku, protože já se bavil jak pán pouze u retardovaných vtipů ve scénách bez Kima. Z komediálního hlediska mě to zasáhlo příjemně a do toho Katy Perry? Trefa do černého. A dovolil jsem si vytvořit takový jazykolam: Teď u dychtím Caplan klátit v kapli, teď u dychtím Caplan klátit v kapli, mé údy se mi už naply! No, možná z toho není tak tvrdý jazyk jak "karlíček" tam dole :((( ()

Hollohlaway

Nemůžu popřít, že jsem se párkrát zasmál, jako ostatně u většiny Rogenových filmů, ovšem tentokrát si role prohodili a neuvěřitelně mě krkal Franco místo Rogena. Nebýt originálního nápadu a pár gagů je to k nevydržení. Chápu hovadiny v rámci komediální zápletky, ale Francova role pitvořivého idiota s hromadou fekálních hlášek je místy k nevydržení. Tenhle typ debility, kdy má někdo být potichu a jít doleva, a místo toho dělá kravál a jde doprava, dopytle co je na tom vtipného? Takže dejme tomu zápletka, Eminem a asian Girls. To je vše a znovu nikdy víc. ()

Wbcko

Vynikající námět, horší realizace. Film se snaží být za každou cenu kontroverzní, perverzní a šokující, ale takovým způsobem, že to působí dost křečovitě až trapně. Slabé tři hvězdy ()

jefff

Sice totální, ale opravdu totální kravina, která ale má sílu bavit, hlavně svým námětem a vlastně trochu i zpracováním. Je to super a sem rád, že se do toho Rogen s Francem pustili. ()

jenik71

Myšlenka určitě nebyla špatná a mohl to být film k popukání. Bohužel mně ale styl humoru vůbec nesednul a nijak zvlášť jsem se tedy nepobavil. Potenciál tu byl obrovský, zůstal ale prakticky nevyužitý. Američané si chtěli z Kima a jeho režimu udělat bžundu, místo toho spíš zesměšnili sami sebe. Nevím, jestli tohle velký Kim viděl, tak se divím, že osobně nezmáčknul ono pověstné červené tlačítko. Za pár lepších scén dávám 30%. ()

Reanimated

Rogena nemusím. This Is the End mě nijak nenadchlo, ale Interview bylo super. Subjektivně o něco větší prča než 22 Jump Street. A hype v tom nehraje žádnou roli. Jediný, co mi trochu vrtá hlavou je, co se stalo s druhou páskou smrti. Navíc když pak Aardvark podával ruku... Ale to je fuk. "Baby you're a firework..." ()

Babous

Tak jednoduchá zápletka, a kolik přitom vzbudí emocí! Už když jsem se před několika lety díval na Hanebný pancharty, říkal jsem si, jak by to asi dopadlo, kdyby někdo natočil podobný film o komunistech. Dopadlo to výborně. Výborní herci, hudba a příběh, který si utahuje z totality a diktátorství, způsobily, že jsem ochoten odpustit některé trochu laciné vtípky a místy nízký humor. Bavil jsem se ale výborně, dle mého názoru je The Interview lepší než This Is the End. Komu se to nelíbí, je komunista! ()

Bazi

Možná lépe strávený čas než se svou tchýní na kávě, ale jinak naprosto nic. Dvě * dávám jen za krásnou agentku CIA a střílení tankem do vrtulníku, to se opravdu jen tak nevidí. Naprosto za očekáváním. ()

Firebug

Pro fanouška obdobně vymaštěných komedií Setha a Jamese zahalených marihuanovým oparem (Pineapple Express, Your Highness, This is the End) je the Interview parádní nářez, který si nevybíravým způsobem nedělá srandu zdaleka jen z Kima, ale trefně pálí i do vlastních řad. Vtipně glosuje nedůležitost VIP-zpráviček, povrchnost amíků, sexismus, no a hlavně svobodu slova, čemuž celá ta aféra okolo přidává docela nový rozměr. To co se kolem Interview semlelo je nejen absurdní, ale v konečném důsledku vlastně absurdně komické! Pro mě komedie roku se soundtrackem sprostě vykradeným z mé hudební sbírky (až na tu Katy Perrry :-) ()

slovan1

Tolik diskutovaný snímek... :-) Klasický Rogenuv film. No a když se s ním sejde Franco, tak je o zábavu postaráno. Je to zábavné, ulítle, akční a někdy i překvapivě krvavé. Nevím, jestli si za pár let na "Rozhovor" někdo vzpomene. I přes svou délku utekl film v pohodě a já se bavil. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)