Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

paradoxman

James a Seth se toho nebáli a dotáhli tu absurditu ad absurdum. Filmy hodnotím dle zábavnosti a tohle mi prostě sedlo. Pět hvězd nedávám jen proto, že si bohužel nedělali legraci z věcí minulých, ale z reálného utrpení oněch 22 miliónů lidí. A navrch k tomu si dokážu představit, jak se tomu reálný Kim chechtá ve svém soukromém kině. I přesto je potřeba, aby podobné snímky vznikaly nadále, protože jen to je důkazem, že nám na tom západě ještě zbývá aspoň jakás-takás svoboda slova. ()

tchempi

Zářný příklad filmu, při němž se tvůrci bavili lépe než diváci. Možná bych se bavil lépe u Borata II., režírovaného Adamem Sandlerem. ()

mouzi

Nejvic blby na tom vsem je, ze je to v podstate pravda, a to smutna a jeste ke vsemu plne aktualni. Co na tom vsem udela propaganda si muzeme jen domyslet. Rec je o KLDR. Co se samotneho filmu tyce, tak Rogen je co ho znam porad stejny a Franco mel asi dost blbe napsany scenar nebo ho blbe vedl reziser nebo nevim, protoze jednu chvili hraje totalniho blba a vzapeti je desne uvedomely. To byl dost slaby clanek celeho filmu. Ale snimek jako celek pobavil a o to asi slo predevsim. ()

zigy

Seth se tentokrát vytáhl. Tenhle nekonvenční nevyrovnaný přisprostlý tvůrce, se vytasil s úderem Kimovi mezi oči. Je to kritika nejen Koreje, ale i USA a celého západního mediálního světa, což je velmi potěšující. Pod sprostýma a někdy hodně vtipným obalem se skrývá nečekaný poklad - svědectví o tom, jak je dnešní svět manipulován médii. ()

panki9922

MIestami priblblá, miestami dá sa povedať aj celkom solídne pôsobiaca komédia (prevažne ale priblblá). Asi 3x som sa kráľovsky zasmial. Dej v celku rýchlo odsýpal a záver bol prekvapivo technicky obstojne prepracovaný. ()

brasek odpad!

Seth Rogen a Evan Goldberg stále nepochopili, že nie sú zábavní a kedže sa k nim pridal aj James Franco (nie som jeho anti - fanúšik ale v komédiách je trápny) tak z toho je fraška a nezmysel. ()

vlada-xxx

Pokud chcete vidět   naprosto  šílenou crazy komedii a dozvědět se něco o geopoltice, tak neváhejte. Franco zde jednoznačně kraluje. ()

agill

Tři hvězdičky za film, hvězdičku za koule, které banda šílenců musela mít k tomu ho natočit, a hvězdičku za příběh, který přímo vyzývá k natočení "filmu o filmu". ()

DDX

Jednou o tomhle filmu budeme slýchat v učebnicích dějin filmu, jako o události, která nejen po dlouhé době vyvolala diskusi o svobodě slova na všech společenských úrovních, ale i konečně zpochybnila nedotknutelnost monopolu premiér blockbusterů v kinosálech. Jen mě bude trochu mrzet, že tuhle událost vyvolala taková nevkusná píčovina. ()

bjehna

Podle mě jeden z Rogenových nejlepších kousků. Bez kokotů, hoven, sraček a fekálního humoru, který obšťastňuje všechny jeho filmy, by to podle mě byla lepší řež, ale zase si ty scény od celku nedokážu nějak definitivně oddělit. Rogen by bez toho všeho nebyl asi Rogen. Naštěstí to udržel na snesitelné mezi, kdy spíše převládá jeho specifický, nenáročný humor. Místy až překvapivě dobře zakomponovaný. Bavil jsem se suprově i s mojí chabou angličtinou. Jednu hvězdu jsem ubral právě za ten fekální humor, kterého se prostě nikdy nezbaví. Jinak celkově 85%. ()

Richie4422

Išiel som k tomuto filmu trochu prirodzene skepticky a taktiež som nevedel, čo mám vlastne čakať. Nejedná sa o super kontroverzný snímok, ktorý by mal rozpútať 3.sv. vojnu, skôr ide o "ďalšiu" parodickú šialenosť na jedno pozretie. Niekoľko skvelých scén, geniálnych hlášok, výkon Jamesa Franca a nápad vytvoriť z diktátora milovníka USA pop kultúry s utrápeným srdiečkom, robia tento film výnimočne zábavným. Škoda Rogenovej potreby všade pchať svoje fekálne a ritné "žarty". Keby niet toho a prestrelenej scény s odhryznutými prstami, mohlo by ísť naozaj o čerešničku na tohtoročnej torte. Takto je to len zábavná, šialená a miestami hlúpa habaďúra, ktorá ale stojí za to. Kvitujem robenie si srandy aj z "dokonalých" USA, USA politiky a pop kultúry, film tak nehrá len na jednu stranu. ()

chochi18

Nechapem, ako poniektori mozu pisat, ze " aka je to super komedia " alebo " komedia roka " ,Bola to doslova nuda az na par forov, ale to film nezachranilo. Miestami som mal pocit, ze James Franco hraje nejakeho buzika z modrej ustrice a pritom sa snazi byt vtipny. ()

66pepo66

Toľko sa o tom nahovorilo, toľko sa o tom popísalo, až vznikol celkom slušný hype okolo celého tohoto filmu. Sám som sa trocha obával, či to nakoniec nebude len nejaká priemerná komédia, ale ak jednoducho máte radi ten Rogenov štýl humoru, tak nie je o čom. Som veľmi rád, že sa obavy nenaplnili a dostal som fakt skvelú komédiu. Úprimne si fakt nespomeniem kedy naposledy som sa u nejakého filmu pobavil tak ako práve pri tomto. Už len za tú odvahu natočiť niečo také, za odvahu ten film nakoniec pustiť do sveta, za Rogenov humor, za Jamesa Franca ako streléného chlapíka milujúceho Pána Prsteňov či Lizzy Caplan to ináč ani nejde. 5* ! ()

numeromis

I když se od The Interview díky režii a velký mediální masáži dá čekat vyhypeováná komedie lehce fekální úrovně, dokáže ten film držet krok se všemi věcmi, do kterých šije. Závěr by šel určitě natočit jinak, ale možná právě takhle to Kima bolí nejvíc. A i to je jedna z věcí, o kterou jde... I když "pouze" ***, příjemné překvapení. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)