Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

kreion

"They hate us, cuz they aint us." Ide si to svoje, je to vtipné, niektoré momenty naozaj chytia každého. Ako večernú oddychovku určite odporúčam :) Celkovo tak 3 a pól hviezdy. ()

mr.twizta

Hype nehype, Rogen s Goldbergem dale drzi svoji lajnu roztomile tupych akcnich komedii rvou do nas napad za napadem. Interview ma svich, nahulene forky a ne jednoho, ale dva Uny! :) ()

pierre9

Dobrý nápad s veľkým priestorom na sebarealizáciu, škoda, že film pokazili viaceré, nazvime to podpriemerné, scény. Keby bol scenár trochu prepracovanejší, mohol to byť skvelý film. Ani paródia totiž neznamená, že úroveň humoru musí ísť neprimerane dole. Sony sa môže Severnej Kórei poďakovať za dokonalú reklamu. Aj keď po zhliadnutí začínam pochybovať, či nešlo o vlastný marketing :) ()

Vojta-x odpad!

Nevím čím tímto odpadem kdo co sledoval, ale o komedii se nedá vůbec hovořit. Osobně si myslím, že tím chtěli masově šokovat, ztrapňovat, pomoci utvářet si media názor na jednoho diktárora. Ve filmu bylo pár momentů kdy jsem se zasmál, ale takhle si film nepředstavala a upřímně nerozumím hodnocením 5stars. Po 2. tenhle jako film už vidět nechci , aby kdyby mi platili. ()

Aldanek

Čekal jsem většinu věcí přetaženou za vlasy,ale autorádio (tankorádio) s KattyPerry mě položilo.Chvílemi trapné scény střídaly již avizované výbuchy smíchu. ()

Jason13

Hned na začátku roku 2014 jsem zkouknul Apokalypsu v Hollywoodu. Od tý doby jsem se u ničeho tak nenasmál. Až do teď!! Rogen a Franco mi prostě totálně sedí.. Katy fucking Perry!! :D :D ()

MorraEddie

Interview je pro mě jedna z nejlepších komedií letošního roku a jen málo chybělo k plné palbě. Takový příval vtipu,absurdních slovních průjmů a situací jsem viděl snad naposledy v dalším filmu Setha a to v Apokalypse v Hollywoodu. Nikdo jinej podle mě tohle prostě neumí tak jako již zmíněný Seth Rogen. I když v tomto snímku je jen jeden tahoun a to James Franco. Já bych mu za tuto roli dal Oscara hned. ()

andrewXx

Kontroverzné The Interview ktoré sprevádzali problémy pri vydaní do kín v súvislosti s hackom Sony, označením filmu za vojenský akt Severnou Kóreou (ktovie či to všetko nebol len kvalitný a divoký marketing) sa konečne dostalo na svetlo sveta. Odhliadnuc od tohto celého mediálneho humbuku okolo snímku, na film som sa tešil po vzhliadnutí traileru už dávno predtým. Výsledok ? Už dlho som sa takto nezabavil, vážne ! Dvojica Franco a Rogen ma svojim humorom nikdy predtým nenadchla či už v spoločných filmoch alebo každý samostatne, tak som mal mierne obavy. Tie sa ale po prvých minútach vytratili a film skvele odlieval. Jamesa Franca ako herca som predtým nejak zvlášť nemusel (Rise of the Planet of the Apes, Spiderman) no v tomto filme to ako Dave Skylark úplne obrátil, šialená komédia tohto typu je pre neho ako stvorená. Vtipné hlášky sa trúsia jedna radosť a o smiech nebude núdza. Rôzne vtipy a narážky na Ameriku, Kóreu, LOTR... výborne bavia a film sa vypäté politcké situácie snaží brať s nadhľadom a tak by to malo byť. Kasting skvelý ako na americkej tak na kórejskej strane, slow motion záver dostal dokonca silný epic feeling čo som pri takejto komédii nečakal. V niektorých chvíľkach má film síce jemné problémy aby sa neutrhol z reťaze ale kašlať na to, ja som sa bavil výborne ! Prial by som si pokračovanie v ktorom by mohol Dave Skylark spovedať napríklad ruského prezidenta, aj keď je ťažké povedať či si film dokáže na seba zarobiť, keďže jeho vydanie bolo také oklieštené, no distribúcia internetom bol od Sony zaujímavý ťah. ()

rytir1 odpad!

To mělo být jako vtipné? Amíci už neví co by, už jim nestačí věčně točit proti rusákům, asi se nudili už s nima, tak hurá na Kimy. Čekám kdy povstanou proti eskymákům. Jen aby se nedivili až jim Kim podpálí koudel u zadku za to :-D. Mnoho povyku pro nic, vtipným je spíš prodej tohodle dvd u KIma doma. Komedie pro náctileté. ()

FIorian

Pokud je někdy dětinská trapnost vtipná, tak toto je komedie. Pokud je vám více než 12 nebo se neuspokojíte s lacinými šílenostmi, tak hrozí, že toto není váš šálek vtipné kávy. Pokud vyhledáváte alespoň trochu inteligentní humor, tak běžte hledat jinam, zde najdete jednu šaškárnu za druhou a naopak :) ()

Richi007

Jsem spokojen, film mi dal, co jsem čekal. Nečekal jsem komedii století, s tím se musí počítat. Ano něco bylo dost nesmyslné a přehnané, ikdyž to byl asi záměr. Za mě hlavně díky, za skvělý vtípek z Kima. ()

Ace.A.T.L.

Tak tohle je pecka. Tolik recese v jednom filmu, to je proste bomba. Film se rozjíždí naprosto brutálním tempem, scény Rogen vs Franco jsou špičkový. Každou chvíli je ale potřeba si uvědomovat, že je to jedna obrovská recese a nadsázka. Pokud by to někdo měl hodnotit, jako seriozní film, tak to má na 2*, za dost vtipných scén. Ale jako film tohohle žánru, to má na kvalitní 4*. Za mě teda zasloužený 4* a ROZHODNĚ A NEPOCHYBNĚ DOPORUČUJU ()

Tomko87

Od tohto počinu som čakal viac. Onoho viac. No v zásade ani nesklamal. Je to ,,ujetá,, komédia ako sa na dvojicu Goldberg-Rogen zvykom.Rogenove filmy mám rád, a vždy sa zabavím, ale Franco sa mi zdal až príliž silený a prestrelený. Ako chápem, mal tam byť za samoľúbeho karieristického hňupa,ale tie jeho kreácie ma už niekedy štvali. Za to na jazde v tanku, za hudby Katy Perry som išiel do kolien. Proste boli tam fajn momenty, človek sa aj zasmeje (dobre..možno pousmeje) ale na to aký humbuk bol okolo toho, to bolo slabé. Vskutku slabšie ako Apokalypsa v Hollywoodu / To je koniec !. ()

pukjus

Film sám o sebe až taký zaujímavý nie je ako veci okolo toho... Kórejci sú určite práve teraz na čsfd a pozerajú kto ako ohodnotil tento film. Ak hi náhodou niekto ohodnotí zle, tak nasadnú do kórejského auta, ak ich spojka nesklame tak sa aj pohnú( mimochodom v kufri budú mať zopár atómoviek) a potom začne kamikadze... Tu je ešte odkaz pre kórejcov, aby si nemysleli že tu o nich píšem niečo zlé-篇文章講嘅係有聯合國席位嘅「中華人民共和國」。 ()

Desmi

Klasická holywoodská sračka s dobře zvládnutým marketingem. Vcelku dobrý téma, které Goldberg s Rogenem dokázali totálně zprznit. ()

hony23

Dva amíci letí za Kim Čong-unem udělat interview a dostanou od CIA za úkol severokorejského vůdce zabít. Čekal jsem solidní komedii ve stylu Borata, bohužel z toho vylezla jen užvaněná trapnost. Vůbec bych se nedivil, kdyby Kim tuhle slátaninu pouštěl svému lidu jako ukázkový příklad úpadku americké velmoci. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)