Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

Gump24

Já nemám slov... Pane Bože... to byla tak nádherná a geniální blbost! Pro lidský rozum nepochopitelné.. Pro lidskou duši srdcervoucí... neuvěřitelné, nepochopitelné, nádherné.. ()

Guran

Krávovina, která neúspěšně okradla několik filmů. Příběh - nesmysl. Styl vyprávění se už vůbec nepovedl. Celý film jenom nudí. Nic zajímavého. Benjamin Button v ženské podobě mě vůbec ničím nenadchnul, ani hlavní představitelkou Blake Lively. Oceňuji jedině snahu. ()

Echoes

„Za mě dobrý!“ Nevím proč, ale čím jsem starší, tím víc jsem romantik... I přes to však nemusím obvyklé/očekávané konce a kdyby to dopadlo jinak, tak Adaline dám klidně hvězdiček pět – pech. Ale jinak musím říct, že jsem ani nepostřehl, kdy mi došlo víno! ()

Hrabovo

Věc Makropulos: když dva dělají totéž, nedělají totéž. A bacha na defibrilátory, jsou děsně nebezpečný! Teda podle tvůrců této romantické nekonečně dlouhé filmové vyprávěnky. ()

FallenGeMiNi

The Age of Adaline je nakonec bohužel jen průměrný film. Přitom tam všechno funguje víceméně na jedničku. Herci jsou sympatičtí, jejich výkony uvěřitelné, atmosféra filmu je svým způsobem kouzelná, vizuálně je to moc pěkná podívaná a nápad to má skvělý. Bohužel potenciál nápadu zůstává využit jen napůl, příběh je ve své naprosté většině zbytečně dlouhý a popisný, přičemž ústřední dějová linie (vztah Adaline a Ellise) je naopak zoufale zkratkovitá. V téměř dvouhodinové stopáži se mezi nimi uděje pouze to, že ji Ellis potká, sleduje, pokusí se ji získat, podaří se mu to, pak si to Adaline rozmyslí, během útěku si to rozmyslí podruhé, havaruje, v nemocnici mu všechno řekne - žili šťastně až do smrti...spíš než komplikovaná romance to je jako pohádkové leporelo pro malé děti. Nemůžu se prostě ubránit pocitu, že se z toho dalo vytěžit mnohem víc a pak by se mohlo jednat o jedno z nejlepších romantických dramat posledních let. Takhle je to maximálně na 3*. ()

Mr.nachos

Jako absolutní nefanoušek romantických blábolů můžu říct, že tohle je dobrý. Originální námět, skvělé obsazení, které aspoň mě naprosto vyhovovalo a fantastický scénář. Dialogy Jenn a Ellis při jejich seznamování byly skvělý. Pravda, konec byl možná až moc předvídatelný, ale co, mě to bylo jedno. ()

Berry0153

Zase jeden ze slibných a atmosférických filmů, kde všechno tak krásně klape a vypadá, herci perfektně hrají, jsou oděni do nádherných šatů, hudba ladí, emoce se rozjíždí a najednou přijde naprosto pitomý a nehodící se závěr. Nechci polemizovat nad tím, jak by se Ellis v nemocnici ve skutečnosti zachoval, ale zkrátka jsem čekala trochu jiný závěr než pohádkový. Takový, který by snímku zajistil onu nesmrtelnost, po které tak evidentně touží. ()

curfew77

Velmi solidní romance o tom, že ženy se nenaučí kloudně řídit ani za 107 let, která měla být o patnáct minut kratší a mohla si taky odpustit rádoby vtipné vědecké zdůvodňování ústřední zápletky - pokud to tedy vůbec měla být aspoň ta ironie. Blake Lively opět chvílemi supersexy a i herecky fajn, pročež (+SAVAGES a THE SHALLOWS) si ji definitivně řadím k oblíbenkyním. Závěr filmu - od druhé havárie - zcela zbytečný, tady měl scénář končit. 75 %. PS: Opravdu by mě zajímalo, jaké autorské a právní kejkle stojí za trojnásobným (!) uvedením scénáristy s nepravděpodobným jménem J.Mills Goodloe během jediného závěrečného titulku. PSS: Nejsem příznivcem přehnané originality ve vymýšlení českých distribučních názvů, ale když už si původní autoři dají tu práci s relativně neotřelým originálním titulem, a někdo u nás to pak rozčísne polopatistickým sloganem VĚČNĚ MLADÁ... ()

teba

Velice milá ústřední dvojice, k tomu si v záloze nechali ještě Harrisona, no ideální film na dlouhé zimní večery :o) ()

Nathaniell

Si tak čtu oficiální text dealera: Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Okamžitě má hlava odpověděla - Já. Nikdy bych to nechtěl. Tak jsem si ten film pustil: "Pišišvorovi kamarádi a společnost Mrtvolně trapných nerdů, poslouchajících ten dementní jazz, uvádějí film - Věčně blbá. V hlavních rolích neznámí herci a Harrison Ford. Kamera - neznámý kameraman. Hudba - neznámý skladatel. Scénář - made in kanalizace. Režie - hahá, ani jeho neznám. :-D :-D :-D Ne, já nemám nic proti neznámým hercům. Ale neznámí všichni (kromě Forda) v kýčovitém klišé, to už budí takové to podezření ve stylu - "No.. a pokud to zprzníme, tak nikdo si nebude pamatovat, komu má nadávat..." Problémy tohoto filmu začínají s jeho začátkem. Nebudu tedy vařit z vody a uvedu důvody pro svoji krutopřísnou kritiku. SPOILERY: Výprava není podle mého gusta. Ten začátek působí kýčovitě, nuceně a uměle. Hlavní postavě její úlohu nevěřím. Je to chováním i dialogy. V duchu srovnávám s Highlanderem, který nejdřív krásně ukázal světlé a pak i stinné stránky nesmrtelnosti. Vystavěl je na fantaskním - něco se stalo, nikdo neví co. Tenhle film se s tím nepáral: Na dementa vyplivl první cosi, co ještě neznáme a tak to prý funguje. No... nee, nefunguje. "Kolik jsme toho měli?" "Osm lajn." "Dáme jí jméno Edelajn!" ... ... "Tvoje máma musela být fakt třída." "Ano, to byla." (I´m super and i nou it.) Urazit její ego není taky zase tak těžké... Ne, ono už to vlastně od začátku působí jako parodie, jelikož milou slečnu probudil k životu blesk stejně jako Číslo pět a Cassharna. Takže originální zde není nic, kromě klišé... Jenže kabrňák Ford to tak nenechá, soudruzi! S praxí z Uprchlíka začne pátrat a toužit po odplatě té blonďaté blbce. Oukej, tak ne, ale jsem blízko, ne? :-D :-D Je ale dokonalý, že podle několika smažek se z člověka po tolika letech stane sebestřednej paskvill. "Ne, tohle ne, prosím, bože, ať to není pravda." "Bohužel je to pravda, Marty, všechno, je mi líto..." Jsem se zase jednou nechal bláznivě unést zdejším hodnocením a naivně čekal, že to bude dobrý. Moje vina. A víte co? Náladu mi napraví jeden z oficiálně nejhorších filmů dle CSFD - Sága roku 3000. Tady dávám ze soucitu k pozůstalým (neptejte se!!!) 1* ()

Ukrizku

Škoda toho nešťastného názvu. Banální český překlad činí z The Age of Adaline lehce triviální fantaskní romanci, která by nejednoho kritického všeználka svedla na cestu žánrové bagatelizace. Obyčejná žena se však beze studu může přiznat k sympatiím pro něžné zpracování nerealistického námětu a nemusí jí být trapné ocenit, že se L.T.Kriegerovi podařilo probudit její romantické pohnutí. Sláva náročnosti, čest přízemnosti! Já jsem tímto jemným dramatem i oduševnělostí Adaline umělecky nasycená. ()

Fajt

Tak jsem zvědav, jestli slavní vědátoři v roce 2035 objasní tuto záhadu, jak to slibují ve filmu... ()

subic

V devadesátkách se říkalo, že Amerika má své herce a pak má Harrisona Ford. A on umí hrát pořád, i když tady hraje jenom vedlejší roli fotříka, který si vzpomene, jak jí kdysi zašíval ruku. A pak zemřela po autonehodě ve věku 107 let. Čekal jsem trochu víc romantiky, proto 4 frčky nedám. ()

PeterJon

Sympatickí herci a odkedy sa zjaví Harrison Ford to začne byť aj pútavé. Koniec však príliš predvídateľný a zhodil to do kategórie teenagerských romantických filmov. 2,5* ()

Luciee113

Jdeš životem tak dlouho, dokud nenajdeš toho pravého... Někomu se to nepodaří, někomu pomůžou nadpřirozené síly.... Ale jinak to byl hezký příběh 🤗 ()

LAZARUS111

Film je dobre natočený a aj keď je trochu moc sladký a hlavná postava je trochu cundra ale do Blake Lively sa nedá nezamilovať. Príbeh je dobre napísaný a bavia ma filmy kde sa pojednáva o dlhovekosti. ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)