Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

Anetulicek

Romantický a trochu neštandardný dej...By som zhodnotila. Blake sa tejto role, ale zhostila na výbornú. Okrem toho, že očarila svojou krásou aj postava, ktorú hrala mala zaujímavý charakter...takže za 4*. ()

mstychov

Nevim proc, ale rikala jsem si, ze to bude nejaka ptakovina. No a ono ne! Z filmu jsem byla napnuta od zacatku az do konce. Navic Blake to ve filmu moc sluselo a role ji sedla. Zajimavy pribeh se stastnym koncem. Film jak ma byt. Doporucuju. ()

r007

Málem jsem film ani nedodívala, protože nemám moc ráda science fiction, a ze začátku to tím trošku zavánělo. Podle mě zbytečně dlouhý úvod , nemám moc ráda dlouhé vyprávění namísto děje. Film mě začal zajímat od chvíle, kdy hlavní hrdinka spatří Ellise a pak bojuje sama se sebou. Líbí se mi, jak postupně její příběh nabývá na síle a graduje setkáním s bývalou láskou. Konec se od chvíle autonehody jakoby sám nabízel a tak není žádným překvapením, Hezký film, ale mohl být kratší. ()

Kozlowski8

Vcelku příjemná pohádka se sympatickou dvojicí, u níž velice dobře funguje vzájemná chemie. Škoda až příliš triviální a dopředu čitelné linie příběhu. 60%. ()

O_Peki

Námět sice průhledný jak záclona, a nijak originální, ale jinak film natočený velmi vkusně. Po delší době kvalitní a nepitomá romanťárna. ()

MrKrahujec

...neboli Věc Makropulos od Karla Čapka trochu jinak a bohužel o dost méně talentovaně. Ale na vcelku ucházející film to i tak stačí. ()

Igy007

Vypadá to, že z blejka se stává moje nová oblíbenkyně. Sice nejsem na ženský, ale ona je opravdu velice pohledná a navýsost příjemná herečka. Takhle vypadat, vůbec bych si nestěžovala :-))) ... Až teprve ve chvíli, kdy se občas dívám na podobně na omak sametovej film, mi dojde, že si většinou vybírám pěkný nerváky, krváky a hrozáky. Při scéně na veterině se mi rozklepala brada a brečela jsem (já, cynická zrůda) nahlas. Mám hodně ráda Věc Makropoulos, proto mi tohle téma opravdu sedlo. Vlastně i Zelená míle pojednává o podobných věcech. Já se totiž, věřte mi to nebo ne, vůbec nechci dožít vysokého věku - vlastně už teď (a to mám stále svoje zuby a vlasy nešedivé) mi to občas přijde, že už žiju nějak moc dlouho a tomu současnému světu přestávám rozumět - ty brďo, a asi vlastně ani nechci ... Jo a taky zvolit SF jako pozadí, good choice indeed. Možná že ty 4 hvězdičky jsou i málo, protože v rámci žánru je tento film opravdu super. Vždyť tam je i daktr džouns, chybí jenom thór ! Doporučuju ke shlédnutí toto pohlazení. Dokonce i dabing se povedl. P.S.: Po krátké rekonsideraci to měním na pět - je to prostě krásnej film e basta ! ()

Muf911

Tenhle film mě hodně bavil. Narazil jsem na ukázku někde na netu, scéna jak hlavní hrdinka vchází do domu Harrisona Forda. Těch asi pět minut mě nalákalo si film najít a pustit, i když trochu mi to zaspoilovalo zápletku.  I v osobní rovině mě film hodně oslovil a některé detaily jsou mě samému hodně známé.  Samozřejmě je to americký romantický film, takže s pár klišé a patosem je třeba počítat, ale dalo se to vydržet. Po nějaké době se na to zase také znovu podívám. ()

PTuranyi

Celkom vypočítateľný romantický film so scifi ozvláštnením, ktoré je však skôr mágiou vo vedeckom háve. Príbeh života nesmrteľnej Adaline, ako každý príbeh nesmrteľnosti poskytuje množstvo pohľadov a tém, na ktorých možno postaviť dramatickú zápletku. Tvorcovia si v tomto prípade vybrali problematickosť dlhodobých vzťahov, ktoré hlavná hrdinka rieši útekmi a neustálym sťahovaním. Samozrejme až do okamihu kým sa objaví ten pravý a tu sa začína vŕšiť jedno klišé za druhým. Od vtipného a filantropického milionára až po zvraty, umelé napínanie a finálny šťastný koniec, o ktorom nikto nepochybuje že príde. Produkcia je kvalitná a na stupňovanie emócií využíva všetky overené prostriedky: hudbu, emocionálne výlevy postáv a dokonca najprízemnejšie rady z telenoviel. Herci v rámci zámeru produkcie hrajú výborne.  Blake Lively, a Michiel Huisman sú ako vystrihnutí z telenovely, no najlepším hercom je tu zrejme Harrison Ford. Milovníci romantiky by určite dali aj 80% no pre mňa je to len 60% ()

Ruslan

Nevyužitej potencionál, celý bych si to představoval jinak. Mám tohle hraní s časem opravdu rád. Všechny možné smyčky, cestování, rychlé stárnutí nebo zas nestárnutí doopravdy moc rád, ale tohle byla přece nuda. Jedno klišé střídalo druhý klišé a takhle se to táhlo celej film. Takže první hvězda za překrásnou Blake Lively, druhá hvězda za tohle filmový téma, který miluju a jsem vděčný za to, že se takové snímky vůbec točí a třetí hvězda celkově za celej film. Lepší průměr, ale dalo se z toho vytřískat mnohem a mnohem víc. 68%. ()

EmmaMorley

Nápad filmu má potenciál a hneď ma zaujal, ale tak nejak to nemalo iskru. Krásne prostredie, dobré obsadenie a prehliadka retro šiat je dobrý základ filmu pre nežné pohlavie. Dokonca aj náznak romantiky, ktorá bola tak nejak príliš jednoduchá a mňa osobne nechytila. Stále som čakala na nejakú väčšiu zápletku a tá nakoniec neprišla. Ešte aj happy end na záver bol prehnane sladký. ()

katherine7

Velmi povedený film! Nečekala jsem, že to na mě zapůsobí takovým silným dojmem, ale ano, zapůsobilo. Hlavní protagonistka, Blake Lively, mi spíše vždy a všude vadila.. nepřipadala mi jako herečka, které by se někdy něčeho takového zhostila s elegancí. Po tomto filmu na ni měním názor. Děj filmu doprovází flashbacky do minulosti, což divákovi usnaňuje pochopení přítomného děje a samotné Adaline. A že si zde zahraje i pár scén Harrison Ford, je už pouze taková ta třešnička na dortě :) Za mě 5*, protože ten film je nad má očekávání a určitě si zaslouží pozornost! ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)