Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

Razzor_82

"Byla jsem úplně normální ale pak jsem najednou přestala stárnout." Inteligentní  romanťárna, která stojí především na opojné Blake Lively. Jemně pomalá osudová love story s fantasy prvky. Divákovi se však nevnucuje přehnanou sladkostí. Nechybí i můj oblíbenec Harrison Ford. 7/10 ()

DeeH

V dnešním světě většina lidí usiluje o to zůstat stalé mladí, ale to vlastně není zase taková výhra, na což The Age of Adaline krásně poukazuje. Skvělá myšlenka, ale na mě děj místy ubíhal příliš pomalu. Blake byla úžasná, Michiel Huisman se mi k ní moc nehodil. Celkový dojem na 3*, hezké, jednou vidět stačilo. ()

Dawsigi

Dario Naharis dobil krásnou blondýnku. To je asi tak celý děj tohoto filmu. Ok, měla bouračku, podchladila se, zasáhl ji blesk a voala nestárne. A zrovna, když se jí to hodí, tak má znovu bouračku a voala stárne, jen proto, aby hlavní protagonisté mohli žít šťastně až do smrti. Ale mě osobně na filmu nejvíce vadilo, jak dokonalý muž je Dario Naharis. Tak zaprvé je sexy, za druhé je bohatý a kromě toho všeho studoval matematiku, četl snad všechny knížky na světě a během toho si ještě sám vlastnoručně rekonstruuje byt (přece nemá peníze na dělníky). Jé a ještě jsem zapomněl že ochranáře památek nebo co to bylo. Ou máj gód jeho jediná chyba je snad to, že jí tak strašně miluje. Btw: námět nesmrtelnosti je mnohem lépe zpracovaný ve filmu Man from Earth. ()

Eventyrer

Jeden z mála filmov, ktoré predávajú klišé a robia to viac než dobre. Film ma vtiahol do deja okamžite a aj napriek okatosti a predvídateľnosti je táto snímka spracovaná pútavo a bez nudných pasáží či zbytočných scén. ()

West

Zas tu máme novýho Sparkse, a samo sebou další velká cukrovka v krámku s bonbónama, kde stará paní povídá - "Vezmu si ty ruměnkové, dnes budu koukat na heský fylm ,tak abych byla v rauši." Poté pádila turbopohonem do svého zatuchlého, ač útulného domu, hodila do krku jeden čokoládovej bonbón, a zapnula spokojeně televizi... Tak začnem: Kamerou je to velmi pěkně natočené, a prostředí San Francisca je příjemná změna. Vždycky jsem měl rád filmy z velkoměsta (hlavně NY) ikdyž se druhá půlka odehrává povětšinu jen na venkově. Hudebně nadprůměrné. Po herecké stránce: Michiel Huisman za poslední dobu šplhá pomalu nahoru, doposud jsem ho mohl vidět jen v seriálu Orphan Black, a u něj platí dvě plus - umí celkem hrát, a je to velkej sympaťák. Harrison dokázal překvapit, že může zahrát nejenom svou typickou postavu - nasranýho páprdu se zaťatými zuby, ale i příjemného milujícího otce. Ellen Burstyn je skvělá, ale to se dalo od takové herečky čekat, jen si nejsem jistý Blake Lively, kterou znám z GG (bohatou rozmazlenou teenku) a z filmu - Divoši - kde hulila trávu od rána do večera (+ dva frajery najednou) a ta role jí sedla daleko lépe,.. potom se mi nikdo nemůže divit, že jí ten charakter láskyplné, věrné, milé a citlivé (100let) staré/mladé dámy nemůžu za boha uvěřit. Tento snímek se mi vnukl do podvědomí , hlavně kvůli námětu. (Pokud člověk přes sto let nestárne ani minutou, proč to nespadá pod žánr mysteriózní?) Jen divně popsané vysvětlení onoho jevu..(Až moc jednoduché, ale pro ženské chápání akorát) Cink Cink: Celkově - Nenadchne, Neurazí, Nepřekvapí, ani Nezklame - Na sobotní, (či nedělní) odpoledne fajn.. 3-4* 65-70% ()

Veronica27

Tak tuhle chorobu, by možná pár lidí přivítalo vyzkoušet.Hezký příběh, příjemná atmosféra.Pátá hvězdička za Harrisona Forda. ()

marek86

Nevím, zda na mě někdy film takhle silně emotivně zpětně zapůsobil. Po prvním zhlédnutí jsem si řekl, "dobrý, ale jako ten konec mohl být lepší". Ale jak to ve mně uzrávalo, uvědomoval jsem si, jaký to ve mně zanechalo emotivní zážitek. Film o lásce v té nejčistčí podobě, který je ale také poměrně dosti depresivní a cíleně působí na city diváka. Harrison Ford film pozvedává o úrověň výš. Opravdu doporučuji všem, pro mě nejlepší zážitek roku 2015. Hodnocení 9/10. ()

ER

Méně tradiční romance sice využívá prvky jako z komiksu (podchlazení,blesk a je z vás super člověk, nestárnete),ale jen pro potřebu vazby na čas,který plyne s nemilosrdnou přesností a nedá se zastavit. Vše ostatní je zcela identické se současným světem a životem,který prožíváme a ten není vždy zábavný. Tíha okamžiku se naplno projeví v setkání dvou lásek,jen ta jedna je již notně starší. V těchto místech příběh plyne zcela suverénně jako hlavní postava v podání Blake Lively,zaškobrtává pouze v několika místech a zcela zbytečný byl proslov na závěr s letící kometou.Ten šedivý vlas bohatě stačil,aby oko zvlhlo. ()

E lan

Povedená vkusná romantika, v žádném případem komedie, spíše románové vyprávění. Herci jsou překvapivě výnorní a ve svých rolích fantasticky sedí. Je radost dívat se zaujetím na film od začátku do samého konce! ()

Primavera

Prekvapivé - romantický film a žiaden slaboduchý dej útočiaci na ženskú hormonálnu sústavu. Dobre vystavaný dej, trochu sci-fi, ale príjemné sci-fi, lebo veď všade vládne honba za mladosťou a plastickí chirurgovia nestíhajú... a keby sa naše márnivé túžby splnili, asi by sme skončili ako hlavná hrdinka. Potešili by sme sa sivému vlasu. :-) Záležitosti okolo Amorovho šípu vcelku uveriteľné a bez pátosu. Nostalgické návraty do histórie sú vo filme hotová lahôdka. ()

markotter

Romantika, která neurazila, chvílemi dojímala a hlavně se u ní pobavila celá rodina. Snad jen ten voiceover nemusel tolik vysvětlovat - to co se stalo na konci bych pochopil i bez něj. ()

dustur

Tak ja som prekvapený z tochto úžasného filmu , ktorý je podľa mňa veľmi dobre natočený a zároveň zahraný ,v hlavnej úlohe z Blake Lively ,ktorá mi je neskutočne sympatická, a zároveň si myslím že je to veľmi dobrá herečka ,ale samozrejme si budem musieť pozrieť aj ostatné filmy s ňou,aby som sa môhol presvedčiť... Ale kto ma tiež potešil vo filme ,bol samozrejme starý dobrý a stále sympaťák Harrison Ford , ktorého mám veľmi rád,a tiež patrí medzi mojich obľúbených hercov , len škoda že sa nezmestí do mojej TOPKY.. A čo sa týka filmu ,tak sa k nemu určite že viackrát vrátim , lebo si to neskutočne veľmi zaslúži.. U mňa dostáva , maximálne hodnotenie.. Moje hodnotenie filmu je jednoznačne a zaslúžene.: 5 / 5... ()

bearmeedek

Čekal jsem víc. Zůstat věčně mladá by nemělo znamenat zůstat přešlapovat (film) na jednom místě. První půlka neměla žádný náboj, pak se to zlepšilo. Ale hlavně nejvíce filmu ublížila (mým pohledem) doprovodná hudba. Adaline byla sice pořád stejně mladá, ale žila. Spousta hudebních pasáží byla tragicko-melancholicky ucajdaná. Na základní ploše vyťukávání klavírem. Tohle film umrtvovalo a živější podání bych ohodnotil o stupeň výš. ()

Likan7

Můj dosavadní rekord v návštěvnosti kina. Precizní Blake Lively tu předvádí takový herecký koncert, že jsem nechápal, jak v dnešní době ještě může existovat herečka s velkým H. Krásný romantický příběh šmrncnutý s fantasy vsuvkou Vás dostane tak moc, že celou druhou půlku všem postavám bezprostředně a nepokrytě fandíte. Skvělá záležitost, která bude pro mě jedním z nejhezčích romantických filmů vůbec ještě dlouho. EDIT: Viděno mezi svátky 2023 a je to pořád neobyčejně funkční a skvěle zahraná romantika. Blake měla získat Oscara. ()

mira.l

Ty dvě * jsou čistě jen a pouze za Blake Lively, která nejen že je to krásná žena, ale navíc to zahrála i velmi slušně. Jinak ale za mě jednoznačný odpad, pro mě ten film skončil někde v 11. minutě, kdy se po úderu blesku do auta ve vodě jánevímco "stalo s řetězci DNA" a Adaline přestala stárnout. Od té chvíle je to prostě totální, i když na pohled docela hezký nesmysl, který jen graduje v závěru, jehož "vědecké vysvětlení" je fakt na metál. Mít hlavní roli herečka, která není na pohled tak sympatická, asi by mnozí vypínali max. po půlhodině... ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)