Když už si Arthur Bishop myslel, že nechal svou vražednou minulost daleko za sebou, unesl jeho nejobávanější nepřítel jeho životní lásku. Nyní je nucen cestovat po celém světě, aby spáchal tři naprosto nemožné atentáty a udělal to, co umí nejlépe: spáchat je tak, aby vypadaly jako nehody. (Freeman Ent.)

Jadro

Jedna hviezdička za Jasona, druhá, za jeho doslova mužský trend. Inak to je totálne zbytočná slátanina zabíjania, hľadanie cieľa, zabíjania a ešte trošku zabíjania. Film mohol kľudne skončiť hneď po 20tich minútach, kedy bol prvýkrát na lodi s jeho zajatou milovanou Jessicou. Vtedy tam bolo o polovicu menej zabijakov a to sa nemusel predvázať po celej zemeguli s ďalšími "najatými" vraždami, aby nakoniec spáchal tú najtrápnejšiu... ()

Dangerman

98 minut stopáž, ale záporáků by bylo na 3 díly...těžká orientace, strašně toporný scénář a ani ty silikony to nezachrání, ještěže Jason kope jako za mlada, akorát to všechno hrozně kvapí...65% škoda škoda, našlápnuto bylo na 80. ()

Blazis34

Druhý díl zabijáka Jasona Stathama nebyl vůbec špatný. Jasný, realita je postrádána snad po celou dobu filmu, ale při filmech s tímto hlavním hercem je to snad vždy. Líbily se mi natáčecí lokace, půvabná Jessica Alba i pár nesmělých plánů. I když si myslím, že všechny úkoly šlo vyřešit jinak, lehčeji, ale to by nebyla taková zábava a akce. Film na jedno shlédnutí nenabídl nic nového, ani neočekávaného, ale mě nenudil. Dávám 55%, tři hvězdy. ()

harycek

Ze začátku to vypadalo jako romantická srágora, ale ty technické vychytávky mě úplně oddělaly!!'!Nechtěl bych viset pod tím bazénem na dvou přísavkách brrrrrrrrr !?!?!A Třešnička na dortu byl závěr!!! ()

megajalec

Jednotku som videl síce len pred mesiacom, ale nemal som tušenia, o čom bola. Dvojka bude asi o niečom podobnom, scenár žiadna sláva, vyzdvihol by som akurát akciu. Od filmu so Stathamom sa ale niečo také aj očakáva. ()

Mikecat

Oproti jednotke slabsi pribeh slabsie napetie tak na 2,5* aj ked akcne sceny s Jasonom slusne ako aj prostredie na mori a ostrovoch s palmami a skalami uzasna sceneria, Jessica Alba sa mi tu nehodi, nesadol jej tento pribeh. ()

Domas88

1* jen z lítosti, jejda Jasone co jsi to udělal? :( Tohle je divné, natočíl film, který je předvídatelný a trapný, slabé B i na Van Damma.. Prostě fakt nuda a trapas... ()

Vasyl

Jason nám stárne. Na Jess to naštěstí ještě tolik vidět není. Jinak naprostej výplach. Ale zábavnej, jak vystřiženej z filmografie...třeba Žánklóda. ()

blondboss

Toto už je Statham, ako ho všetci poznáme. Klasická akčná sólovka, ktorá ponúka zaužívané schémy béčkového potešenia, pričom sa jemne ešte opiera o podstatu prvého Mechanika. Pre priaznivcov ľahkej nenáročnej odľahčenej akcie fajn, pre tých náročnejších už len ťažko prijateľné. Jessica Alba iba pekným doplnkom. 60 % ()

hony23

O něco slabší, než jednička, která si na nic nehrála a naservírovala nám poctivou akci. Tady měli tvůrci zřejmě vyšší ambice, chtěli jít do hloubky charakterů postav, ale filmu to spíše uškodilo. ()

Sharlis

98minut Statham roznymi sposobmi likviduje zastupy bad guys pred roznymi kulisami. Celkom to bavi, ale ku koncu uz trocha stereotyp ci nuda. Akcia takmer nonstop. Skore na konci cca Statham 98:0 Bad guys. ()

PamPero 1

Charisma Stathema, exotické lokace a občas nápadité akční scény jsou takové malé plusy zcela rutinního akčního béčka. Atmosféra komornějšího prvního Mechanika, který byl celkem fajn, je pryč. Tommy Lee Jones je po více jak hodině filmu oživení, ale je to jen takové nepřekvapivé cameo. ()

Misha.d

Myslím, že Verbal vyjádřil moje pocity z tohoto počinu téměř přesně. Oproti odsýpající jedničce bylo tohle o dost slabší. Přidávám dvě hvězdy navíc jen za Statickou šunku, jelikož ač nejsem homo, mám pro něj a jeho orosenou pleš slabost. ()

Goumen

Slušná porce akce, i když občas až příliš přehnané. Nejvíce se mi líbily ty nájemné vraždy a způsoby provedení. ()