Když už si Arthur Bishop myslel, že nechal svou vražednou minulost daleko za sebou, unesl jeho nejobávanější nepřítel jeho životní lásku. Nyní je nucen cestovat po celém světě, aby spáchal tři naprosto nemožné atentáty a udělal to, co umí nejlépe: spáchat je tak, aby vypadaly jako nehody. (Freeman Ent.)

mr.filo

Prvních pár minut jsem rozdýchával, zelené plátno svítilo prostě všude. To se nedala restaurace natočit prostě v restauraci? No budiž, pak už to tolik nezářilo. Navíc, Kambodža pěkně překvapila. Pak už byl děj docela prásknutý z traileru, což je škoda. ()

Prometheus69

upřímně slyšet Cevina Sorboo z úst Stathema mi znělo trochu divně... bohužel těch podivností bylo trochu víc. Znihž byl asi největší fatálně špatný scénář, který byl možná ještě horší než původní díl. Což bohužel nezachránilo ani pár dobrých tradičně Stathamovských scén.. Upřímně, kdyby byl celí film jako posledních 20minut tak nehnu ani piskem a napařím z chutí 5hvězd... ale takto? A ještě ta drobnost, co tam sakra dělal T.Ya? Takovej štěk si snad ani nezasloužil. Za mě... ne-e. ()

Deyw

Spise hitman :D celkem oukej vsechno..co je neco extra a stoji za to je vrazda s bazenem. jinak prumer..spise lepsi Stathamovka. ()

panMartin

Naprostá blbina. Pokud byl první díl průměr, zde už je to výrazně horší. Celkem standardní akční film, který si užijete hlavně ve chvíli, kdy máte rádi akční filmy a máte rádi Jasona Stathama. Od filmu s J. Stathamem prostě čekáte řežbu i za cenu toho, že to bude béčko. Až na pár světlých momentů a Jessicu Albu to opravdu za moc nestojí. T.Lee Jones, ale dostal tak málo prostoru, že škoda mluvit. Ale scéna s bazénem je stejně pořád hodně dobrá. ()

otík

Dvojka Mechanika zabijáka je slušný béčkový akčňák se sympatickým nájemným vrahem Stathamem, který se s ničím nepárá a tahá jednu mission impossible za druhou. Ethan Hunt by se musel třeba při vraždě chlápka v bazénu v xtém patře mrakodrapu stydět. Bohužel na víc než průměr to nemá, bojových scén až zas tak moc není, střílečky trpí klasickou béčkovostí (proč bych zastřelil hlavního hrdinu, když se můžu nechat odstřelit!) a Stathamovo charisma to celé sice utáhne, ale jen na očekávaný průměr. I tak ale klobouk dolů, že to někdo dostal do celosvětové distribuce a šlo vidět, že ve světě se na Stathama chodí. ()

st.jim

Dvojce Shelby-Mosher napsali seznam potravin, které mají koupit v nákupáku a podle něj se jim podařilo pořídit všechno. Tak si řekli, že zkusí napsat scénář k filmu Mechanik. Nejradši bych je nechal ten brak sníst a dokud ho nevykadí, tak je nachal o hladu. Ani výkony vysportovaného Džejsona, promedána krásné Džesiky v plavkách a pramálo prostoru obdrženého Tomýka to nezachránilo. ()

Jizni Tlapa

Ubrat toho sentimentu a pár dějových abnormalit, nemám celkem výtky... JS do šrotu ještě rozhodně nepatří a tady není ošizená akce ani na chvíli!!! Překvapivě dobrá prácička!! ()

Johnny.ARN

Predpoklady sa naplnili. Dvojka stratila čaro, ladnosť a pátos jednotky. Opäť je z toho len stahamovka, ale dobrá, čo je po jeho posledných filmoch úspech. Má to krásne prostredie, vykozenú Albu a dementný dej. Súboje, prestrelky sú po prižmúreni oboch očí znesitelné. Tažko sa ale hľadajú slová ospravedlnenia na tie jeho plánovačky. Na tej ponorkovej základni bez hanby okopčil techniky zo starých dobrých bondoviek. O ďalších 20 rokov sa asi dočkáme tretieho dielu, kedy tam bude behať na vozíku a všetkých killovať cez internety. Objektívne za dve, ale dám o jednu viac, lebo tá exotika bola vážne pekná. Slabé 3 z 5 ()

ivan_drago

ani by tak nevadli ty "megajvrovské" počiny při provádění oněch vražd pomlčka nehod... i bych filmu odpustil, že trvá poměrně dlouho než vidíme Stathama do půl těla... ale ty dialogy... to je tragédie a ty hovna co vypouštějí z úst jsou tak smradlavá... vyykonstruovaný příběh má tolik slabin, že to ani víc nejde... film ke konci lehce oživý TLJ a jeho hippiesácký obchodník, ale smrad hoven to nepřebije... ()

ywo666

Chcel som aby bol Jason akčnejší. A Jason sa stal akčnejším. Pripomína mi to filmy, ktoré som mal rád keď som bol malý. Namakaný hrdina s vysokým head countom. Tiež sa mi páči ako sa Jason vrátil k potápačským koreňom a vodné scény si očividne užíva. Réžia a scénar sú nekonzistentné. Občas vidíme nejakú nápaditú scénu alebo zaujímavú vychytávku. Miestami je ale film tupý. Taktiež zrýchlene preskakuje pasáže ktoré potrebovali lepšie vysvetliť. Gansel to proste nevedel dať poriadne do kopy. Alba plní úlohu byť sexi. Čo je asi jediné, čo sme od nej očakávali. Trochu mi tu chýbal nejaký dôstojný protivník pre Jasona, lebo hlavný boss bol celkom sráč. Tak Jasn kolí iba štatistov. TLJ pobavil v malej úlohe. Je to niekde medzi 3-4*, ale kedže sa Jason vrátil k plnokrvnej akcií prikloním sa k vyššiemu. 70% 4* ()

Yoshimitsu

Vzkříšenému Jasonovi návrat na bitevní pole parádně vyšel. Odskok 5 let od prvního dílu mě mile překvapil a na Jasonovi, jde vidět, že na sobě pořád tvrdě maká. Od začátku akce, žádné nudné pasáže a hlavně super nápady např. vysunutej bazén na mrakodrapu a Jessica v plavkách byla už jenom třešnička na dortu. Za mě 75% ()

VanTom

Tohle přepálené, stupidní, totální béčko sem nejspíš zabloudilo z přelomu 80.-90. let (tedy až na to, že v té době se ještě milenci nemilovali oblečení), úsměvné snad jenom tím, jak vážně a bez nadhledu se bralo. Bohužel mne celkově moc nebavilo (až na světlé výjimky, např. bazénová "nehoda" nebo závěrečná lodní čistka). Na prvního Mechanika jinak vůbec nenavazovalo. Jo a upřímně, Statham, ač opět v roli geniálního a superschopného nadčlověka, chvílemi spíše připomínal nasupenou, nahrbenou a extrémně (až nelidsky) nabušenou opici, bez urážky. ()

Trustme

Aspirant na Zlatou Malinu. Úděsný scénář a klišé zápletka jak z počítačové střílečky. Trailerové navnazení na hitmanovskou eliminaci se finálně rozmělnilo do debilního konceptu - zabíjení je druh nenáročného sportu, všechno dokonale funguje, nepřátelé jsou idioti, zloduši v přísně střežených a nedobytných objektech po celém světě během pár hodin dobyti a to vše jen kvůli hodinkám po tátovi. Tedy standardní akční film. Jenže... Jenže v hlavní roli je někdo, kdo každý film, kam ho dosadí povýší. A tak buď mohu přetočit jen na akční scény jako na cigánské DVD párty a konstatovat, že to byl bomba akční film a nebo to zkouknout celé a přitom stihnout vyžehlit košili, vyčistit hlaveň, oholit hlavu i očistit rukavice od nečistot. ()

Danny F.

Jen akcičky stály za to i když ty nesmyslné detaily jako udělat klíč z fotky v mobilu a další (bylo jich dost) a zbytečně romantického úvodu film jen podkopávaly. Čekal jsem více. 70% ()

Sany33

Statham hrá svoj stoický štandard, vraždí mu to stále na výbornú. Vedľajšie postavy sa tu veľmi neohriali, čo je škoda, pretože Michelle Yeoh aj Tommy Lee Jones patria do úplne iných vôd, ako výrazovo jednotvárny Jason. Najväčšou devízou filmu je však výskyt božskej Alby, ktorá stvárnila osudovú Ginu veľmi vierohodne. Chlapovi skutočne netrvá dlho a je do tejto exotickej bábiky zamilovaný až po uši. Statham nie je výnimkou. Vo svojej kariére hral po boku rôznych krások, no chémia, akú mal na pľaci s Albou. sa len tak nevidí. Filmu to počas vykonávania vrážd dodalo ten správne naliehavý drajv. 72% ()

JohnSmith

O chlup slabší než předchozí díl, ale i tak je to slušný thriller se spoustou akce. Střih je sice trochu zmatený a některé triky jsou až do očí bijící, ale stejně jsem se slušně bavil. Alba jen na okrasu, Statham bijec jak má být. Jen hlavní záporák mohl mít větší charizma. ()

m.a.t.o.

Hovorím si, že práca hollywoodskeho scenáristu je asi najlepší job na svete. Chcete scenár k Mechanikovi 2? Žiadny problém, obšliahneme zápletku z Killer Elite, De Nira nahradíme Jessicou Alba a je to. Akurát 10x imbecilnejšie. Akože dobre, tá recyklácia mi ani tak nevadí, ale to, že hlavná postava má totálne dementnú motiváciu, je na zaplakanie. Mám snáď veriť tomu, že profesionálny zabijak, ktorý sa šplhá po budovách ako Spiderman, pláve rýchlejšie ako motorová loď a má schopnosti MacGyvera je ochotný kvôli jednorázovej trtkačke riskovať svoj život a dokonca tej pipke dá hodinky svojho fotra (aj keď je sirota)? Nie, tak toto nezožeriem, vážení. Možno pred dvadsiatimi rokmi, ale dnes už nie. Akcia to tiež nevytrhla z biedy, okrem bazénovej scény, ktorú poznáme z traileru ma bavila už iba tá nasledujúca na lodi. Zvyšok filmu som pretrpel. 35 % ()

Autogram

Jessica Alba bude snáď aj na dôchodku vyzerať na zjedenie a tu sa opaľuje, pláva a potápa na mimoriadne luxusných miestach, ktoré si celý štáb musel s radosťou užiť. Horšie je to s príbehom, ktorý stojí za hovno. Že si Jason 007 v impossible akcii ešte aj sám vyrába technické serepetičky, to nevynahradí béčkovú akciu. ()

Hugo01

Už nějaký ten pátek uběhl od té doby, co jsem viděl jedničku, ale pamtuju si, že jsem byl naprosto ohromený. To se u Vzkříšení úplně říct nedá, ale určitě nejsem nespokojený. Pohled na střílejícího a mlátícího Stathama mě nikdy neomrzí. Prvních řekněme 40 minut mě dá se říct možná i nebavilo, protože se tam nic moc nedělo až na cukrování s Jessicou Albou, která mě (divím se, že to říkám) vůbec nebavila a kdyby místo ní hrála jakákoliv jiná herečka ani bych si toho nevšiml. Naopak minirolička Tommy Leeho mi přišla velmi příjemná. Pak se film ale rozjel ve stylu jedničky a vynalézavost Arthura Bishopa při odstraňování jeho cílů byla samozřejmě naprosto nenapodobitelná, viz ten bazén (nechtěl bych :D ), takže jsem se dobře bavil. ()