Bez kalhot XXL

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2015, 115 min

• LiborGondek

V podstatě platí stejný komentář jako k prvnímu dílu. Tohle měla být opět komedie, jako opravdu??(29.11.2015)

• Bebacek

Welcome to the USA. Where every woman is beautiful queen. Regardless her weight.(13.7.2015)

• Jara.Cimrman.jr

To bylo zábavy. Vysloužilí striptéři vyrazili na své poslední vystoupení, občas někoho potkali a vůbec nic se přitom nestalo. V poklidu jsem při jejich cestě podřimoval, nic zajímavého mne nerušilo, ale pak to přišlo - velkolepé finále. Nic nudnějšího jsem už dlouho neviděl a tak jsem pořád doufal, že chlapci vytáhnou ze slipů své neoriginální kostýmy hasičů, policistů či pilotů a pořádně to rozjedou. Nestalo se tak a já tu hvězdu dávám jen a jenom za jejich konferenciérku Rome, která tomu nudnému chlapskému obnažování dodala alespoň trochu šťávy.(18.1.2016)

Scena na benzince naprosto legendaaarni a takhle jsem teda hodne dlouho neumirala smichy :-) Ale to ze vsechny zeny jsou kralovny tak trochu prehnana hra na city zen. Joe Manganiello naprosto tahl cely film zatimco Channing mu delal pouze garde damu :-)(23.7.2015)

• Rakosnicek77

Tak tohle nejde brát ani vážně, jinak bych musel dát -2. Pokud to ale beru s nezaujatým, nezávistivým nadhledem :-) tak jako oddychovka pro pobavení, to celkem šlo. Filmově to nemá ani zbla kvality a dějově...to snad raději nechám tak :-)(25.10.2015)