Bez kalhot XXL

(neoficiální název)

Komedie

USA, 2015, 115 min

• MMR

Dvojka ještě nudnější než jednička. Opět jsem se utvrdil, že tento film není pro chlapy. Tento film je pro žánr komedie urážkou.(30.11.2015)

Díky tomu, že jsme film dali ve větší skupince, to byla poměrně pěkně strávená chvilka. Holky si jistě přišly na své a kluci žasli, jak se takoví namakaní tvrďáci baví o Backstreet boys nebo Oprah. Mně se na filmu líbila taková spontánnost a zřejmé nadšení všech zúčastněných. Taneční čísla nechci hodnotit, protože mi to nepřijde na filmu podstatné, ale myslím že v jedničce šlo víc o předvádění nějakého umění, než jako tady jen o celkem laciné oplzlé narážky na lízání, prcání atd.(25.3.2016)

• dezorz

Nevyzlečieš sa dva krát v tej istej rieke.(17.11.2015)

O nic horší než jednička, přesto dost jiná. Tam, kde se předchůdce snažil o nějaký ucelený, relativně vážný příběh, tam se dvojka rozhodla jít cestou odlehčené letní road-movie. Více humoru, hlášek - podstatně méně drama. A to se povedlo. Dámy jistě ocení vypracovaná těla hlavních postav, slušné choreografie (ač ne tak propracované jako v jedničce) a pestrý výběr doprovodné muziky. Čekal snad někdo něco víc? I jako "necílovka" jsem se u překladu dobře bavil po celou stopáž filmu a mohu ho s čistým svědomím doporučit.(13.7.2015)

Ten film je na pobavení hlavně pro ženy, a já se bavila víc než u jedničky. McConaughey a Pettyfer mi tam vůbec nechyběli! Za to Channinga, Joea a Matta jsem si užíla dosyta ;-) Delšího komentáře netřeba :)(1.8.2015)