poster

Bez kalhot XXL

 • USA

  Magic Mike XXL

 • slovenský

  Magic Mike XXL

 • USA

  Magic Mike 2

  (neoficiální název)

Komedie

USA, 2015, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  **

  Tak tohle nejde brát ani vážně, jinak bych musel dát -2. Pokud to ale beru s nezaujatým, nezávistivým nadhledem :-) tak jako oddychovka pro pobavení, to celkem šlo. Filmově to nemá ani zbla kvality a dějově...to snad raději nechám tak :-)(25.10.2015)

 • Filmmaniak
  ***

  Zatímco Soderbergh brnkal se snímkem Bez kalhot převážně na dramatičtější strunu, tak jeho pokračování s lascivním podtitulem XXL se již plně vydalo cestou nenáročné letní komedie. Chtělo by se říct, že přiznaně míří výhradně jen na ženy, nicméně záměrem tvůrců zřejmě bylo oslovit obě pohlaví - jde totiž v podstatě o chlapáckou road-movie o macho mužích, kteří vedou silácké řeči a dělají vtípky, jež odpovídají ironicky spíš zábavě pro pány, zatímco ženy se mohou kochat striptérskými výstupy, kterých je o hodně víc než v jedničce a mají i lepší choreografii. Děj je na druhou stranu vyloženě strašný a dialogy otřesné, přičemž snaha vtisknout hlavním hrdinům nějakou serióznější psychologii nebo osobní problémy se zcela míjí účinkem, protože jde o banality, kterými se autoři snaží zamaskovat, že cílem filmu je ukázat svaly a částečnou nahotu hlavních protagonistů. Delší recenze ZDE.(22.11.2015)

 • DEXTER099
  **

  Magic Mike XXL neboli Bez kalhot XXL vám oproti předchozímu dílu nenabídne skoro žádný příběh,nebo spíš hodně slabý slouží jen jako předěl k dalšímu striptýzu.Evidentně je to film hlavně jen pro ženy ,ale myslím,že i tak je to slabota.Za mě 30% a dvě hvězdy.(5.11.2015)

 • TominoLa
  **

  Po jedničce u které jsem se skvěle bavil jsem se těšil na dvojku. Bohužel přišlo velké zklamání a dvě hodiny nudy. Příběh nikde a tak bych čekal alespoň, že se bude něco dít. Nic. Jen se někam jede a tlachá o hovnu jako třeba zda je lepší dort nebo sušenky. To nejlepší se vidí už v traileru. Tak jsem byl zvědav alespoň na finále a ani to nenadchlo. V něm obstál jen Tatum s parťákem. Rád bych dal více, ale nejde to. Odřené 2 *.(20.7.2015)

 • Purrrfect
  ****

  Scena na benzince naprosto legendaaarni a takhle jsem teda hodne dlouho neumirala smichy :-) Ale to ze vsechny zeny jsou kralovny tak trochu prehnana hra na city zen. Joe Manganiello naprosto tahl cely film zatimco Channing mu delal pouze garde damu :-)(23.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace