Bez kalhot XXL

USA, 2015, 115 min

• Tuxedo

Bez děje.(31.8.2015)

• DEXTER099

Magic Mike XXL neboli Bez kalhot XXL vám oproti předchozímu dílu nenabídne skoro žádný příběh,nebo spíš hodně slabý slouží jen jako předěl k dalšímu striptýzu.Evidentně je to film hlavně jen pro ženy ,ale myslím,že i tak je to slabota.Za mě 30% a dvě hvězdy.(5.11.2015)

• kaylin

Tak tohle moc ne. Dvě hodiny je na tohle cosi až moc příliš, když se stejně čeká na to finální vystoupení, které je - nutno uznat - skutečně vrcholem, je zábavné a i jako chlapa mě to bavilo. Výborná choreografie a hlavně skvělí tanečníci. Nějak jsem ale neměl pocit, že tenhle film má tu hloubku, kterou chce prezentovat. Jako road movie skutečně nuda.(6.9.2015)

První díl mě bavil a byl svým způsobem originální. Proto jsem se na dvojku těšil, že se parta striptérů v čele s Channingem Tatumem vytasí s něčím novým a větším jako minule. Bohužel se tak nestalo. Místo toho sledujeme road movie po Americe a ve finále nic moc show, na které sice bylo plno vlhkých ženských, ale z pohledu toho striptéra bych se po zádech neplácal. Nicméně pár dobrých scén tu bylo a velmi dobře se dívalo na Jedu Pinkett Smith. Každopádně se z tak neokoukaného potenciálu dalo vyvařit více.(25.10.2015)

Film jsem v rámci předpremiéry viděla už před nějakými třemi týdny. Mrzí mě, že mi zdejší systém neumožnil napsat komentář v době, kdy jsem ještě měla v živé paměti ty nejzábavnější momenty nebo sekvence, při kterých dámské publikum lapalo po dechu. Světe, div se, nezapomněla jsem, a to je vlastně nejlepší doporučení, jakého může film dosáhnout. Tvůrci se soustředili primárně na komediální složku, což spolu s vynecháním Pettyfera příběhu jenom prospělo. Představení na benzínové pumpě mě málem dohnalo k slzám smíchu, tanečky Channinga a spol. zaujmou ještě více než v předchozím snímku, Bomer je možná gay, ale skvěle zpívá, bla bla bla... tahle parta polonahých krásných chlapů vás prostě dostane. P. S. Díky Bohu, že Manganiello dostal více prostoru než minule, je fantastický.(13.7.2015)