Bez kalhot XXL

(neoficiální název)

Hudební / Komedie / Drama

USA, 2015, 115 min

• Jara.Cimrman.jr

To bylo zábavy. Vysloužilí striptéři vyrazili na své poslední vystoupení, občas někoho potkali a vůbec nic se přitom nestalo. V poklidu jsem při jejich cestě podřimoval, nic zajímavého mne nerušilo, ale pak to přišlo - velkolepé finále. Nic nudnějšího jsem už dlouho neviděl a tak jsem pořád doufal, že chlapci vytáhnou ze slipů své neoriginální kostýmy hasičů, policistů či pilotů a pořádně to rozjedou. Nestalo se tak a já tu hvězdu dávám jen a jenom za jejich konferenciérku Rome, která tomu nudnému chlapskému obnažování dodala alespoň trochu šťávy.(18.1.2016)

Tvůrci se soustředili primárně na komediální složku, což spolu s vynecháním Pettyfera příběhu jenom prospělo. Představení na benzínové pumpě mě málem dohnalo k slzám smíchu, tanečky Channinga a spol. zaujmou ještě více než v předchozím snímku, Bomer je možná gay, ale skvěle zpívá, bla bla bla... tahle parta polonahých krásných chlapů vás prostě dostane. P. S. Díky Bohu, že Manganiello dostal více prostoru než minule, je fantastický. P. P. S. Druhá projekce proměnila moje nadšení v pouhé čekání na pár zábavných scén...(13.7.2015)

• Politik

To nejlepší vidíte v upoutávce. To ostatní nestojí za nic. Takže 30%, ale sál plnej nadrženejch samiček :D(16.7.2015)

• SHI-SHA

Já vlastně ani nevím, proč jsem si film pustil. Vlastně vím - docházejí mi komedie, které jsem ještě neviděl a tak se pouštím i do podobných zrůdností. Jediná zajímavější postava - Dallas (Matthew McConaughey) je pryč a takový ten "šok" z neokoukaného tématu přešel už v prvním díle, který se dal pokládat za modernější verzi skvělého The Full Monty (Do naha!). Abych jen neplival, choreografie je skvělá a závidím lidem, kteří se umí hýbat. A pár momentů k zasmání ve filmu taky je, třeba scéna s prodavačkou na pumpě je boží. Jako celek je to ovšem z mého pohledu nepoužitelné.(4.6.2016)

• TominoLa

Po jedničce u které jsem se skvěle bavil jsem se těšil na dvojku. Bohužel přišlo velké zklamání a dvě hodiny nudy. Příběh nikde a tak bych čekal alespoň, že se bude něco dít. Nic. Jen se někam jede a tlachá o hovnu jako třeba zda je lepší dort nebo sušenky. To nejlepší se vidí už v traileru. Tak jsem byl zvědav alespoň na finále a ani to nenadchlo. V něm obstál jen Tatum s parťákem. Rád bych dal více, ale nejde to. Odřené 2 *.(20.7.2015)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v amerických štátoch Georgia a Južná Karolína. (MikaelSVK)

• - Margot Robbie odmítla roli Zoe (Amber Heard) kvůli tomu, že se chtěla soustředit na projekt Focus (2015). (tedvidek94)

• - Do kín bola snímka distribuovaná pod krycím názvom Glitter Man. (MikaelSVK)