poster

Bez kalhot XXL

 • USA

  Magic Mike XXL

 • slovenský

  Magic Mike XXL

 • USA

  Magic Mike 2

  (neoficiální název)

Komedie

USA, 2015, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  **

  Taký nudný a nezáživný road trip som ešte nevidel. Prečo tento film vôbec vznikol? Ved ked to má byť striptérsky film tak prečo tam je kurva jedna scéna a zvyšok sú absolútne nezmyselné kecačky o niečo čo ma absolútne nezaujíma?? No proste celé zle. Len za Rollsa , Heard a za vystúpenie na konci 2 z 5(1.11.2015)

 • Elví
  *

  1 *, za tu scenu na benzince...(14.7.2015)

 • Filmmaniak
  ***

  Zatímco Soderbergh brnkal se snímkem Bez kalhot převážně na dramatičtější strunu, tak jeho pokračování s lascivním podtitulem XXL se již plně vydalo cestou nenáročné letní komedie. Chtělo by se říct, že přiznaně míří výhradně jen na ženy, nicméně záměrem tvůrců zřejmě bylo oslovit obě pohlaví - jde totiž v podstatě o chlapáckou road-movie o macho mužích, kteří vedou silácké řeči a dělají vtípky, jež odpovídají ironicky spíš zábavě pro pány, zatímco ženy se mohou kochat striptérskými výstupy, kterých je o hodně víc než v jedničce a mají i lepší choreografii. Děj je na druhou stranu vyloženě strašný a dialogy otřesné, přičemž snaha vtisknout hlavním hrdinům nějakou serióznější psychologii nebo osobní problémy se zcela míjí účinkem, protože jde o banality, kterými se autoři snaží zamaskovat, že cílem filmu je ukázat svaly a částečnou nahotu hlavních protagonistů. Delší recenze ZDE.(22.11.2015)

 • klerik
  ***

  Jednotku som nevidel. Dvojka je hlavne spočiatku rozpačitá až trápna. Ale podobne bol na tom WRESTLER, tak som tomu dal šancu.. A aj Mike napokon došiel niekam inam, povedal svoje posolstvo (striptéri sú vlastne psychológovia), a na konci som si vychutnal aj tanečnú choreografiu...(13.2.2016)

 • korbitch22
  **

  Po skončení filmu jsem se cítil, jako by mi někdo narval obří dildo do prdele a to až přes střeva vjelo do huby, kde mě dávilo k zvracení.Takový pocit bude mít asi každej chlap, jehož při filmu drželi před anální penetrací mini roličky tří epesních milfek Smith, Banks a MacDowell a trocha té šukézní Amber Heard, jinak film totálně bez příběhu, kde žumpu hoven kterým asi Reid Carolin říká scénář vyplňuje pouze docela dobře zpracovaný tanec party naolejovaných přestárlých herců z čehož může mít radost opravdu jen parta nenáročných divaček, či skupinka kluků kteří poslouchají nejraději Eltona Johna.Jednička měla aspoň nějaký malý příběh a výtečného McConaugheyho, ale dvojka je ryzí režisérské zlo jenž na 2* udrží s odřenou prdelí pár vtipných momentů jako je ta na benzince a vůbec jen díky tomu, že v tom hraje Joe Manganiello jsem se nepozvracel.Co já bych pro tu svojí ženu nevytrpěl.30%.(27.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace