Bez kalhot XXL

• USA Magic Mike XXL (více)

Děj filmu Bez kalhot XXL navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dechberoucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

GoldHair

Dokonalost... konečně jsem se dočkala premiéry v Chebu! Vůbec se to nedá srovnávat s jedničkou, tohle je mnohem lepší! Sál byl plnej dívek a žen. A řekla bych, že žádná sedačka nezůstala suchá! :D Ta hudba... ty těla... ten tanec... ten humor... sexy chlapi... jediný co mě štvalo bylo to, že to uteklo moc rychle. Jsem vděčná, že je konečně taky nějakej film i pro potěšení dámskýho publika. Chápu, že pro chlapy to je totální propadák, ale tak na to se můžou dívat jen gayové, nebo rození kritici... A jako bonus... to bylo vtipný! Scéna kdy se "Joe Manganiello" snaží balit prodavačku tancem, mě rozbrečela... :D A jeho šťastný úsměv, když konečně našel "střevíček" kterej mu pasuje, ano až po kořen :D Chtělo by to další díl a nebo něco novýho, ale se stejným cílem! Tak moc závidím těm herečkám, které si brali striptéři jako dobrovolnice na pódium.... Je to sen... :D "I'm not a fireman !" ()

ER

V podstatě jen striptérská čísla stojí za podívanou,protože zbytek je jen vata a "fuck you"dialogy nudí. ()

bearmeedek

Ou, ou! Tak toto ne! Děj vytažený z nastydlé řiti (byla bez kalhot). Jednička se jmenovala BEZ KALHOT, tato dvojka má správný název BEZ MOZKU (klidně včetně XXL) a trojka asi bude televizní seriál STREET. Jedna * pouze za namakané horní partie zúčastněných chlapíků. ()

Petula009

Ne, tohle nemá nic společného s hereckým umem. Tohle je dokonale běžící business, který zaplnil poptávku na trhu. A zaplnil jí sakra dobře. Dokážu si představit, kolik ženských na to šlo, jen pro to aby viděli Tatuma zase polonahého. A to mluvím jen o něj. I když je tohle dějově nebo jakkoliv jinak shit, pořád to bude klasika, kterou si budou ženský pouštět pro zlepšení nálady. ()

DarthFailord

Bože neuvěřitelná blbost...k čemu se Tatum zapůjčil to nepochopim...stupidní humor, hloupé dialogy, obsazení strašný...bože chraň mne od takovychto dalších vrcholu trapnosti a dej ať už nikdy nic takovýho nemusím vidět...jedna hvězda za Chaninga - 5% ...taková ostuda... ()

Likan7

Když jsou v pokračování příjemnýho sympatickýho filmu nejlepší 2 scény, které si můžete pustit na youtube, tak to je špatně. Pusťte si Mikeův tanec v dílně a pak akci jeho kámoše na benzince, kde se snaží rozesmát prodavačku. Budou se Vám líbit. Budete si pak chtít asi pustit celý film, jenže v něm se Vám budou líbit jen tyhle dvě scény a možná trochu finále. Na fajnovou jedničku se to nechytá. ()

Sammy.Boy

Jednička byla krušnou sondou do života striptérů, dvojka už je naopak feel good party film, který chce rozdávat dobrou náladu! ;-) ()

Blutarg

Naprostá oddechovka, nezáludný příběh => od začátku do konce je jasné, o čem to bude. Kdo čekal více, je naivka. A hlavně bez zbytečných klišé => že budou na soutěži outsideři a vyhrají, nebo se na soutěži zjeví jejich odpadlý kámoš Dallas atd atd. Mám rád Tatuuma jako herce, takže za mě 4 hvězdy. ()

Zl0 odpad!

Kým jednotka bol ešte pozerateľný film, toto je nič. Nemá to dej, nemá to nápad. Stvorené pre ženy a pár chlapov čo sa hanbia pustiť si porno, tak sa tvária že nič a čumia na toto. Ak nemáte v úmysle obdivovať mužné telá, ruky preč. Tento 'film' je LEN o tom. ()

LilyDeLarge odpad!

Asi budu zvracet. Tatum je strašně slizkej, Bomer...no, asi ujde. Ale proboha! Co to mělo jako sakra bejt? Scénář? Nějakej rozumnej děj? To jsem jaksi postrádala. Tenhle film je asi fakt pro dnešní 15ky, který si ještě nevrzly a nad postelí jim visí plakát Tatuma. Velebnosti, jdu blejt. ()

TommyDiamond

Jednoznačnej stryptérskej road trip v dodávce na hot dogy. Hodnota příběhu je samozřejmě nulová, ale když jsem popřetáčel všechny taneční vystoupení našich hochů a víc se povznesl nad situaci i osudy našich hrdinů, tak byl tento snímek pro nehezké, nesebevědomé a neukojené dívky a ženy mnohem snesitelnější. Hodnotím dvěmi hvězdami ()

Cooller odpad!

když je vám špatně a štítíte se toho strčit si prst do krku tak tohle dokáže docela slušně pomoci... ()

departed

Více toho samého, akorát slabší, dějově neucelené, spíš jde vyloženě už jen o ta vystoupení, o nic jiného. Jestli to tak chtěli diváci, nebo si to takhle prosadil tanečník Tatum, je jedno, zkrátka mě to napodruhé už tak nebavilo. Bod nahoru za Amber H. Bod dolu za to, že tam nebyla víc. IMHO zbytečný pokračování. ()

papadoce

To ako fakt ? To aj toto sa nazýva film ? Výpovedná hodnota 0, zábava 0, herecký výkon 0, dej 0. Teda tanečný výkon Tatuma klobúk dole, ale pri tak prijebanom filme to chcelo asi o dosť odľahčiť. Toto sa ale bralo kurva vážne. To fakt ? To aj toto sa nazýva film ? ()

elimS

15% - komentář 20ti slovy: Nudný homo roadtrip prokládaný a zakončený 20ti minutovým !!NEUSTÁLÝM!! pištěním slepic, které zcela nekontrolovaně rozhazovaly dolarovky na všechny strany. Bez děje. ()

Bo

Navrhujem zostrihať všetky tanečné scény a je z toho fajný krátky muzikál. Som si istá, že to už niekto urobil. ()

MAAUZ

V druhém díle byla dobrá jen ta vystoupení striptérů. Private black house byl cool, ostatní stálo za nic. Především dialogy byly o hovně. Smál jsem se finálnímu vystoupení, kdy posadil ženich striptér svou nevěstu do s&m houpačky a nechal jí tam sedět s rozcapenejma nohama do konce show. To se jí musely mezitím kompletně odkrvit nohy.. 😀 ()

RAFT

U druhého dílu máme změnu v u řežisérů Jacobs ,Soderbergh za kamerou.Zbývající členové se snaží naposledy udělat představení .Film dobrý i když první lepší.Tady je asi moc dlouhá stopáž.65% ()

ratpile

Soderbergh odešel, a sním i film. Magic Mike není Shakespeare, o tom žádná. Přesto, první díl si i přes jasně vymezenou cílovou skupinu, našel čas odvyprávět nějaký děj, který mimo taneční scény (jen tak tak) držel pozornost. Dvojka na děj rezignovala úplně, tudíž se ta kupa chlapáckých řečí v dodávce a společných rozjímání na pláži, stala ještě o řád otravnější. Naštěstí, jakási "kamarádšoft" chemie tam přeci jen funguje a ve svém pohodovém, eye-candy pojetí, je to atrakce celkem unikátní a drahá. Manganiellova scéna v obchodě byla ale ultimátní! ()